آنلاین

بلبرینگ چیست؟

معرفی بلبرینگ و کاربرد های آن

بلبرینگ ها در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها هستند و می توانند برای موقعیت های تخصصی سفارشی شوند و بنا به نوعشان قیمت بلبرینگ متفاوت می شود.

بلبرینگ چیست؟

بلبرینگ نوعی یاتاقان یا بلبرینگ است که در آن از عناصر غلتشی برای تحمل بارها و کاهش اصطکاک استفاده می شود و برای حفظ جدایی بین قسمت های متحرک یک یاتاقان نیز از سیلندرها استفاده می کند. در مقایسه با بلبرینگ، بلبرینگ ها از عناصر غلتشی بشکه ای شکل تشکیل شده اند تا توپ های کروی و می توانند بارهای سنگین تری را نسبت به یاتاقان های ساچمه ای با اندازه های مشابه تحمل کنند، اما نمی توانند مانند یاتاقان های توپی، سرعت های بالایی را تحمل کنند.

بلبرینگ ها می توانند بارهای بیشتری را نسبت به بلبرینگ های معمولی تحمل کنند، کاربردهای آنها عموماً محدود به عملیات با سرعت کم است. بلبرینگ ها در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها هستند و می توانند برای موقعیت های تخصصی سفارشی شوند و بنا به نوعشان قیمت بلبرینگ متفاوت می شود. همچنین، استفاده از فلنج ها، قفس ها و ردیف های متعدد یاتاقان می تواند عملکرد بالاتری را برای برآورده کردن موارد خاص ایجاد کند.

انواع اصلی بلبرینگ ها استوانه ای، کروی و مخروطی هستند. به طور کلی، بلبرینگ ها ظرفیت بارگذاری بیشتری نسبت به یاتاقان های ساچمه ای با همان اندازه دارند.

قبل از خرید بلبرینگ لطفا با انواع آن آشنا بشوید:

بلبرینگ استوانه ای

بلبرینگ استوانه ای دارای ظرفیت بار شعاعی بالا و بارهای رانش متوسط بوده و حاوی غلتک هایی هستند که شکل استوانه ای دارند اما استوانه واقعی نیستند. درعوض، این غلتک ها برای کاهش غلظت تنش، تاج گذاری می شوند یا به پایان می رسند. این هندسه منجر به اصطکاک کم می شود و امکان کاربردهای با سرعت بالا را فراهم می کند.

بلبرینگ کروی

بلبرینگ کروی دارای یک حلقه بیرونی با شکل کروی داخلی است. غلتک ها در وسط ضخیم تر و در انتها نازک تر هستند. بنابراین بلبرینگ های کروی می توانند ناهماهنگی استاتیک و دینامیکی را در خود جای دهند. با این حال، تولید غلتک های کروی دشوار است و بنابراین گران است، و یاتاقان ها اصطکاک بالاتری نسبت به یک غلتک ایده آل استوانه ای یا مخروطی دارند، زیرا مقدار مشخصی لغزش بین عناصر نورد و حلقه ها وجود دارد.

بلبرینگ تراست

یاتاقان ‌های رانش برای بارهای رانش خالص طراحی شده‌اند و می‌توانند بار شعاعی کم یا بدون بار را تحمل کنند. بلبرینگ ها از غلتک هایی مشابه سایر انواع بلبرینگ استفاده می کنند. یاتاقان ‌های غلتکی رانش با غلتک ‌های استوانه‌ای یا کروی در دسترس هستند. یاتاقان ‌های رانش فقط بارهای محوری را تحمل می‌کنند اما استحکام محوری بالایی دارند که برای بارهای سنگین مناسب است. بلبرینگ تراست حاوی غلتک های محدب بوده و دارای قابلیت خود تراز شدن و عاری از هرگونه تأثیر انحراف شفت یا خطای نصب می باشد.

اجزای بلبرینگ ها

بلبرینگ یا همان یاتاقان غلتکی از نوع شعاعی (استوانه ای، مخروطی، کروی و سوزنی) دارای چهار جزء اصلی شامل: یک حلقه داخلی، یک حلقه بیرونی، غلتک ها و یک قفس (نگهدارنده غلتکی) می باشد. در شرایط عملیاتی معمولی، حلقه ‌ها و غلتک ‌های بلبرینگ، بار را حمل می‌کنند در حالی که قفس فضای خالی دارد و غلتک ‌ها را روی مخروط نگه می‌دارد.

بلبرینگ های رانش غلتکی برای حمل بارهای رانش خالص طراحی شده اند. مانند غلتک های شعاعی، بلبرینگ ها نیز از دو حلقه، غلتک و یک قفس (نگهدارنده غلتکی) تشکیل شده اند. با این حال، به جای یک حلقه داخلی و خارجی متحدالمرکز به محور چرخش، آنها دارای دو حلقه یا واشر رانش در دو طرف غلتک هستند.

عوامل مهم در خرید بلبرینگ

در انتخاب یک یاتاقان و خرید بلبرینگ، نوع آن، درجه، روان کننده، هر نوع محافظ، میزان آب بندی و میزان بار پایه از عوامل مهم می باشند. اگر یاتاقان در حالت ثابت در معرض ضربه قرار می گیرد، بار استاتیکی آن را نیز باید در نظر گرفت. بارگیری شوک در حین کار نیز عاملی مهم در طول عمر بلبرینگ می باشد. بلبرینگ ها به صورت طرح های خاص و همچنین در انواع پیکربندی ها مانند یونیت های نصب شده، یاتاقان های چند ردیفه و غیره موجود می باشند و همچنین مطابق با نیازهای صنایع خاص مانند هوافضا، مواد غذایی و دارویی و غیره طراحی می شوند.

صنعت بلبرینگ طاهرزاده در زمینه تهیه و توزیع انواع بلبرینگ و بلبرینگ آماده خدمت رسانی به شما می باشد

آدرس: تهران خیابان امیر کبیر کوچه ناظم الاطباء شمالی

02136300012

09124490391

09390168527.

فروشگاه بلبرینگ طاهرزاده

https://taherzadehbearing.com

+ نوشته شده در چهارشنبه 9 آذر 1401ساعت 16:19 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 1

ناربن

هشت بهترین چیزها درباره تحلیل سبد محصول کسب و کار

۳- یکی از نکات بسیار مهم که شرکتها، موسسات و برندها از آن در اینستاگرام استفاده میکنند افزایش ترافیک وبسایتشان میباشد. یکی از مسائل در تأثیر ساختار مالکیت بهعنوان ساز و کار کنترل، ویژگی سهامدار اصلی است. ساختار صحیح حکمرانی شرکتی در کسب و کار خانوادگی میتواند به تقویت پیوندهای خانوادگی و افزایش عملکرد کمک کند. به همین دلیل تعداد شرکت طراحی سایت تهران رو ب افزایش است. این مهارتها معمولا از طریق تجربهآموزی در محل کار یا با مطالعهی شخصی به دست میآیند. به منظور برتری در Accenture ، مشاوران این شرکت میگویند که شبکه سازی برای به دست آوردن بهترین تیم ها و پروژه ها ضروری است. بهترین روش برای انجام این کار این است که مهارتهایتان را ارزیابی کنید و مواردی را شناسایی کنید که به تقویت نیاز دارند. این افراد باید بتوانند با سایر کارکنان، همکاران، مدیران، مشتریان، صاحبان کسب و کار، رسانهها و تأمینکنندگان ارتباط صریح و تأثیرگذاری را برقرار کنند. در ابتدای امر میخواهیم به این موضوع بپردازیم که مشاور کسب و کار چیست تا صاحبان کسب و کارهای کوچک با درک درستی از آن از مشاوران کمک بگیرند. اضافه کار اختیاری است ، اما گفته می شود بسیاری از مشاوران باید اضافه کاری نمایند. This  po st has be᠎en done by G​SA C​onte᠎nt Ge᠎nerato r  DEMO!

در واقع به لطف پیشرفت در حوزه تکنولوژی، بسیاری از کسب و کار ها از شکل فیزیکی به شکل مجازی تغییر یافته اند. همانطور كه گفته شد ، هدف نهايي حاكميت شركتي دست يابي به چهار مورد پاسخگويي ، شفافيت ، عدالت و رعايت حقوق ذي نفعان در شركت ها است . به عنوان یک مدیرعامل یا صاحب کار مسئولیت پرداخت چکها و حقوق کارکنان با شماست. استانداردهای بالایی را برای بالاترین سطح شغلی تعیین کنید و کارکنان را تشویق کنید تا با تلاش بیشتر و افزایش دانش خود به آنها دست پیدا کنند. البته اگر شما از همان ابتدا از چنین کلیشه هایی استفاده کنید، هرگز فرصتی برای جلب نظر مشتریان در مقیاس وسیع پیدا نخواهید کرد. همچنین این نکته مهم را در نظر داشته باشید که مشورت با کارمندان و تشکیل جلسات گوناگون برای رایزنی و گفتگو، در آشکار شدن فرصت ها و ایده های تازه اثرگذاری بسیار بالایی خواهد داشت.

بازاریابی سرد بودجه های بالاتر به استراتژی های تهاجمی بازاریابی مانند تماس تلفنی، بازدیدهای شخص، نمایش جاده ها یا همان بیلبورد و توزیع و پخش تراکت اختصاص دهند. 3. شرکت شما این قابلیت را دارد که سهمی از این بازار را به خود اختصاص دهد. همچنین اگر نسیه بفروشید مدتی طول میکشد تا پول به دست شما برسد. این بخش از معروف ترین خدمات سازماندهی مجدد بر اساس فصل 11 ( برشکستگی) در طول تاریخ امریکا برای شرکتهایی از جمله Enron ، GM و Kmart است. در این راستا، در این مطلب مهارتهای اساسی مدیریت کسب و کار را تشریح میکنیم؛ مهارتهایی که برای تحتتأثیر قرار دادن کارفرمایان آیندهتان و همچنین موفقیت شرکتها لازم هستند. فرصتهای پیشرفت شغلی را برای کارمندان در شرکت فراهم کنید و آنها را به چالش بکشید تا مشاغل مختلفی را برای یادگیری مهارتهای جدید امتحان کنند. احتمال دارد که مدیران کسبوکار به صورت روزانه مسائل مختلفی را در شرکتشان برطرف کنند. منابع بی شماری وجود دارد که میتوانید برای تحقیق، نوشتن و قالببندی طرح کسبوکار خود از آنها استفاده کنید.

ناربن

نوشتن برنامه رشد فردی به شما کمک میکند تا با تمام توان بر روی اهدافتان متمرکز شوید و ببینید برای رسیدن به اهدافتان به چه مهارتها و توانمندیهایی نیاز دارید. 2. آیا شما تحلیل مناسبی از وضعیت خود در صنعتی که در آن مشغول هستید دارید؟ تیم مشاوره ما متشکل از کسانی که هر یک از آنها سالها تجربه حضور در یک یا چند کسب و کار آنلاین یا استارتاپی را داشته و این تیم می تواند تجربیات خود را برای پیشبرد کسب و کار شما در اختیار شما قرار دهد. تا به اینجا چند نمونه از مهمترین مهارت های مدیریت کسب و کار را بیان کردیم. بررسیها نشان دادهاند که شرکتهایی که روی آموزش کارکنانشان سرمایهگذاری میکنند، مدت طولانیتری میتوانند آنان را حفظ کنند؛ علاوه بر این، مهارت های رهبری در مدیریت کسب و کار کمک میکنند تا بتوانند با درایت کافی و به روشی مثبت انتقادات سازندهای را به کارمندانشان ارائه دهند. با وجود این، مهارت های در مدیریت کسب و کار میتوانند به آنها کمک کنند تا به طور مؤثری وظایف خود را انجام دهند.

+ نوشته شده در دوشنبه 30 آبان 1401ساعت 15:51 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 2

چگونه میتوان احتمال سرقت خودرو یا هر وسیله ی نقلیه ای را تقریباً به صفر رسانید؟


در نتیجه نظارت جامع و کامل بر خودرو و وضعیت آن تنها با کمک تلفن همراه از راه دور قابل انجام است. نرم افزار ردیابی دستگاه که با نام Tracksolid Pro می باشد بی شک از بهترین و به روز ترین نرم افزار های ردیابی در سطح جهان است که با به روزرسانی های مداوم و اضافه کردن قابلیت های جدید در فاصله های زمانی مختلف خود را به عنوان یک نرم افزار جامع و کامل معرفی کرده است. در صورتی که شخصی ردیاب را پیدا کند و عمل جدا سازی را انجام دهد دستگاه به شماره مالک ردیاب پیامک ارسال کرده و اطلاع رسانی می کند و وقتی که قاب و محافظ دستگاه باز شود هشداری مبنی بر باز شدن دستگاه ارسال خواهد کرد و همینطور هشدار های ضعیف شدن باتری دستگاه و تعویض سیم کارت دستگاه نیز وجود دارد. جدیدترین ردیاب خودرو موجود در بازار چه ویژگیهایی دارد؟

در یکی از مقالات پیشین ردیاب من توضیح دادیم چگونه میتوان احتمال سرقت خودرو یا هر وسیله ی نقلیه ای را تقریباً به صفر رسانید. صدای دزدگیر اتومبیل با هر ضربه یا صدای بلندی از جمله رعدوبرق، برخورد توپ و حیوان فعال میشود. به کمک سیستم ردیاب GPS میتوانید در هر شرایطی موقعیت جغرافیایی خودرو را مشاهده کنید، پس دیگر هیچ نگرانی جهت به سرقت رفتن خودرو نخواهید داشت و حتی قادر خواهید بود که خودروی خود را به دوست، کارمند یا مشتری اجاره یا به امانت بسپرید. شناسایی مسیر حرکت خودرو از طریق تلفن همراه به این معنی است که از راه دور وسیله ی نقلیه کاملاً نظارت میشود، بنابراین در حین سرقت یا پس از حرکت خودرو توسط سارق، کشف محل آن امکان پذیر است. برای این محصول می توانید دو نوع باتری را انتخاب کنید. باید توجه داشته باشید که ماهوارههای جی پی اس دارای دو قابلیت ردیابی و رهیابی هستند و این دو، کارکرد کاملاً متفاوت دارند.

سپس ازطریق GPRS که سیمکارت در آن نصب می شود اطلاعات مکانی از طریق SMS برای فرد ارسال می گردد.در سال های اخیر جی پی اس هایی با کاربردهای متنوع روانه بازار شده است. کاربران علاوه بر قابلیت های بالا می توانند از طریق SMS و ارسال آن به شماره سیم کارتی که در داخل دستگاه است از وضعیت و موقعیت دستگاه ردیاب و خودرو خود اطلاع پیدا کنند این مدل ردیابی را ردیابی آفلاین می نامیم. اما ردیاب های دیگری نیز در بازار وجود دارند که این ویژگی را ندارند یا از فناوری GPS استفاده نمی کنند. کاربرد ردیاب ها خیلی زیاد است برای افراد دارای اختلال فکر که احتمال گم شدن برایشان هست یا افرادی که احتمال دارد دزدیده شوند یا حیوانات خانگی و … دکمه ای در زیر دستگاه وجود دارد که وقتی ردیاب از سطح که چسبیده جدا شود به مالک اعلام می کند. در صورتی که هر 24 ساعت یک مکان ارسال کند می تواند تا بیشتر از یک سال شارژ داشته باشد.

در صورتی که ردیاب خودرو ردیاب من دارای شاسی لادری باشد بدین معناست که از این قابلیت پشتیبانی می کند. به این ترتیب کار نصب ردیاب خودرو به پایان میرسد و میتوانید از امکانات بسیار خوب آن بهرهمند شوید. به دلیل پیشرفت تکنولوژی در صنعت خودروسازی و روی کار آمدن شبکه CAN به جای سیمکشیهای قبلی خودروها، اهمیت خواندن اطلاعات به طور کامل بیش از پیش شد. همچنین خواندن اطلاعات OBD باعث میشود مشکلات ناوگان بدون نیاز به بررسیهای زمانبر تشخیص داده شود. اگر خودرو از سرعت مجاز فراتر برود، ردیاب آهنربایی خودرو آلارم داده و راننده مجبور به کنترل سرعت میشود. داراییهایی که اگر از دست بدهیم، همیشه حسرت آن را خواهیم خورد و هیچ گاه خود را جهت کوتاهی و بی مسئولیتی نخواهیم بخشید. امروزه با توجه به افزایش سرقت خودرو،صاحبان خودرو به دنبال راهی برای تامین امنیت خودرو های خود می باشند.در شهر های بزرگ،برخی افراد فاقد پارکینگ هستند و مجبور به پارک خودرو های خود در خیابان ها و مکان های نا امن می شوند و همیشه خطر سرقت خودرو آنان را تهدید می کند.بیشتر صاحبان خودرو بر این باورند که با خرید یک دزدگیر خوب،سرقت خودرو به حداقل می رسد اما این تفکر اشتباه است!

اطلاعات بیشتر:
+ نوشته شده در دوشنبه 23 آبان 1401ساعت 16:10 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 429

دلایل اصلی ریزش مو چیست؟

علل ریزش مو علل ریزش مو
پوست و مو همیشه برای زیبایی افراد بسیار مهم است، اما گاهی اوقات این عناصر مشکلاتی دارند که افراد را دچار مشکل می کند.
مدل های مختلف انواع مختلفی از موها را دارند به عنوان مثال موهای بلند، کوتاه، شیک، ساده یا مجعد، هر فردی با توجه به نوع و شخصیت خود موهای خود را حالت می دهد که می توان گفت یکی از مهم ترین دلایل آن است. به زیبایی مو .. دلایل مختلف و متفاوتی برای ریزش مو وجود دارد، گاهی اوقات این ریزش ها می تواند طبیعی باشد، در ادامه این مطلب به دلایل ریزش مو اشاره خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.
قبل از اینکه در مورد دلایل ریزش مو صحبت کنیم. بهتر است بدانید که پوست سر هر فرد از حدود صد هزار تار مو تشکیل شده است. و هر شاخه چرخه رشد متفاوتی دارد. طول هر مو 12 میلی متر در ماه است و تقریباً 2 تا 6 سال پس از انقضا ماندگاری دارد. رشد شاخه های مو متوقف شده و شروع به ریزش می کنند. بنابراین این نوع ریزش مو طبیعی است و شاخه های دیگر مو جایگزین آن می شود.
عنوان اصلی این صفحه نمایش
ریزش مو چقدر طبیعی است؟
گاهی اوقات وقتی موهایتان را برس می زنید یا از خواب بلند می شوید، چند تار مو روی شانه یا لباستان پیدا می کنید، این موضوع جای نگرانی ندارد و ربطی به ریزش مو ندارد.
همچنین بخوانید: آکنه فصلی چیست؟ (علل، انواع و درمان)
اگر روزانه حدود 50 تا 100 تار مو از دست می دهید، طبیعی و طبیعی است، بنابراین جای نگرانی نیست.
چه زمانی باید نگران ریزش مو باشیم؟
اگر با ریزش مو به صورت دسته‌ای و به مرور زمان ریزش موی شما ترسناک و ترسناک می‌شود، متوجه کمبود حجم موهایتان می‌شوید و باید به متخصص مو مراجعه کنید.
انواع ریزش مو؟
الگوهای ریزش مو متفاوت است.
تمام قسمت های سر شما دچار ریزش مو می شود.
وسط سرت جای خالی هست
قسمت خالی سر به صورت پول
مو از خط پیشانی عقب می نشیند
21 علت ریزش مو
فشار فیزیکی:
آسیب به سر، جراحی یا حتی تب می تواند باعث ریزش مو شود و باعث ریزش موی موقت شود.
عوارض بارداری:
گاهی در دوران بارداری شاهد ریزش مو هستیم که بیشتر در زمان زایمان یا بارداری دیده می شود که می تواند به دلیل تغییرات هورمونی باشد.
کاربردهای رایج ویتامین A:
با توجه به بافت و ساختار پوست و مو، استفاده بیش از حد از هر نوع مکملی ریزش مو را تضمین می کند.
کمبود پروتئین:
اگر رژیم دارید، بهتر است پروتئین را در رژیم غذایی خود فراموش نکنید. موهای شما پس از دو تا سه هفته به دلیل کمبود پروتئین می ریزند.
نمونه ای از طاسی الگوی مردانه!
به طور کلی مردان بالای 60 سال دچار ریزش مو می شوند که می توان گفت به دلیل طاسی الگوی در آنها است که به دلیل ترکیب ژن ها و هورمون ها در بدن ایجاد می شود.
همچنین بخوانید: نحوه استفاده از وازلین برای از بین بردن موهای زائد بدن
میراث:
گاهی حتی در خانم ها هم از سنین خاصی شاهد ریزش مو هستیم. این می تواند بر اساس وراثت باشد، بنابراین بهتر است به گذشته نگاه کنید تا مطمئن شوید که یکی از اعضای خانواده شما در این سن دچار این نوع ریزش مو شده است. هست یا نه؟
همچنین توجه داشته باشید که بر خلاف آقایان، خطوط پیشانی خانم ها عقب نمی نشیند و موها نازک می شوند و خط وسط خط مو مشخص تر می شود.
هورمون های زنانه:
تغییرات در هورمون های بارداری نیز می تواند باعث ریزش مو شود که می تواند در نتیجه قطع قرص های ضد بارداری رخ دهد. همراه با تغییرات هورمونی، ریزش مو در دوران یائسگی نیز ممکن است رخ دهد.
فشارهای عاطفی:
طلاق، مرگ یکی از بستگان، مراقبت از والدین بیمار یا مسن می تواند باعث ریزش مو به عنوان استرس عاطفی شود، که مطمئناً نادر است.
کم خونی:
در بین زنان 20 تا 49 ساله، حداقل یک زن به دلیل کمبود آهن و کم خونی دچار ریزش مو می شود و بهتر است برای روشن شدن مشکل، آزمایش خون انجام شود.
کم کاری تیروئید:
غده تیروئید غده کوچکی در جلوی گردن است که به طور مداوم هورمون هایی برای متابولیسم بدن ترشح و تولید می کند. کم کاری این غده باعث کاهش میزان این هورمون می شود که باعث ریزش مو می شود.
کمبود ویتامین B:
می توان گفت یکی دیگر از علل ریزش مو کمبود ویتامین B است که چندان شایع نیست.
همچنین بخوانید : PRP (پلاکت درمانی) چیست؟ (مزایا و عوارض)
مسائل ایمنی شخصی:
وقتی بدن با بدن مبارزه می کند باعث بیماری های خود ایمنی می شود، یکی از این بیماری ها آلوپسی آره آتا است که باعث ریزش مو می شود.
کاهش وزن شدید:
گاهی رژیم غذایی و کاهش وزن نیز باعث ریزش مو می شود که ناشی از استرس در بدن است که ناشی از کمبود ویتامین و تغذیه نامناسب است.
شیمی درمانی:
داروهایی که برای مبارزه با سرطان استفاده می شوند نیز متاسفانه می توانند باعث ریزش مو شوند. شیمی درمانی یک بمب هسته ای است که سلول های در حال رشد را می کشد و می تواند سلول های مو را از بین ببرد.
سندرم تخمدان پلی کیستیک:
تخمدان پلی کیستیک یکی دیگر از عدم تعادل هورمون های زنانه است که باعث ایجاد کیست تخمدان، افزایش وزن، خطر ابتلا به دیابت، ناباروری و در نهایت ریزش مو می شود.
داروهای محرک خون و داروهای ضد افسردگی مصرف کنید.
برخی از داروها مانند رقیق کننده های خون و داروهای ضد افسردگی می توانند باعث ریزش مو شوند.
سایر علل ریزش مو
بسیار ترکیب و مدل
کت
افزایش سن
استروئیدهای آنابولیک
علل شایع ریزش مو
آرو
وضع حمل
اختلال در عملکرد غده تیروئید
سندرم پلی کیستیک
مصرف داروهای خاص
قطره مونیتا
سوء تغذیه
آنلید
این خیلی جدی است

دلایل اصلی ریزش مو چیست؟

+ نوشته شده در يکشنبه 1 آبان 1401ساعت 12:36 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 1082

بورسیه تحصیلی در کانادا

بورسیه تحصیلی در کانادا


مطمئناً یکی از مواردی که متقاضیان مهاجرت به کانادا در مورد آن سوالات زیادی دارند، تحصیل در کانادا و مسایل مربوط به آن از جمله هزینه‌ها، بورسیه تحصیلی، تحصیل رایگان و... است. مسیر مهاجرتی تحصیلی یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای مهاجرت به کانادا است و به همین دلیل متقاضیان بسیار زیادی نیز دارد. ما در این مقاله قصد داریم تا در خصوص بورسیه تحصیلی و انواع بورسیه‌ها و دانشگاه‌های مربوطه در کانادا و تحصیل رایگان در کانادا توضیحاتی ارایه دهیم.

چگونه تحصیلی رایگان در کانادا داشته باشیم؟

کانادا به دلایل متعدد یکی از مقاصد محبوب تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی محسوب می‌شود. دانشگاه‌های کانادا در سطح جهانی هستند. برای مثال پنج مورد از دانشگاه‌های آن به عنوان یکی از 100 دانشگاه برتر جهان معرفی شده‌اند. داشتن فرصت‌های شغلی متعدد و همچنین آینده‌ای امیدوار کننده را نیز برای دانشجویان بین‌المللی که به دنبال اقامت در کانادا هستند فراهم می‌کنند.
کانادایی‌ها از کیفیت عالی زندگی، هزینه‌های نسبتاً پایین زندگی، داشتن امنیت شهروندی و رعایت حقوق فردی برخوردار هستند. همچنین اقامت در کانادا بدین معنی است که از مکان‌های توریستی استثنایی و مناظر فوق‌العاده دیدنی مانند آبشار نیاگارا در اونتاریو، Rockies and Lake Louise در آلبرتا و کوه Whistler در بریتیش کلمبیا نیز بهره مند خواهید شد.
در حالی که کانادا برای دانشجویان بین‌المللی یک زندگی هیجان انگیز و پر جنب و جوش را وعده می‌دهد، در نظر داشتن این نکته بسیار حایز اهمیت است که بسیاری از برنامه‌های تحصیلی و فرصت‌هایی که در اختیار دانشجویان قرا می‌گیرند اغلب رایگان نیستند. بسیاری از دانشجویان بین‌المللی مشتاق، مسایل مالی را عامل بازدارنده ادامه تحصیلات خود در خارج می‌دانند.
با این حال متقاضیان می‌توانند با عملکرد تحصیلی برجسته‌ای که با تلاش و کوشش مداوم خود به دست می‌آورند، شانس بیشتری برای آماده سازی و ارسال زودهنگام درخواست خود داشته باشند. متقاضیان می‌توانند تا جایی که ممکن است برای هر تعداد از دانشگاه‌های کانادایی که می‌خواهند اقدام کنند و از طریق بورسیه تحصیلی و جوایز در کانادا، به صورت رایگان به ادامه تحصیل در این کشور بپردازند.
کانادا همچنین به غیر از بورسیه‌ها و جوایز، دارای دانشگاه‌های مقرون به صرفه است که متقاضیان می‌توانند برای آن‌ها نیز درخواست دهند. با اینکه تحصیل در این دانشگاه‌ها در مقایسه با سایر دانشگاه‌های کشور ارزان‌تر است، همچنان می‌توانید مطمئن باشید که سطح آموزش در این دانشگاه‌ها درجه یک می‌باشد. با وجود این موارد، تحصیل رایگان در کانادا، فارغ از سطح کالج شما، چندان دور از واقعیت نیست. علاوه بر این شما می‌توانید بسیاری از چیزهای فوق‌العاده‌ای که کانادا ارایه می‌دهد را تجربه کنید.
یکی از مواردی که باید مد نظر داشته باشید این است که به طور کلی تعداد بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی در کانادا در مقایسه با تعداد بسیار زیاد بورسیه‌ها در کشورهایی مانند ایالات متحده، انگلستان و یا استرالیا، محدود هستند.

آیا تحصیلات رایگان برای دانشجویان بین‌المللی در کانادا امکان پذیر است؟

پاسخ کوتاه تنها یک کلمه است؛ خیر. همانطور که پیش از این گفته شد، هیچ دانشگاه بدون شهریه برای دانشجویان بین‌المللی وجود ندارد. حتی برای دانشجویان کانادایی نیز هیچ دانشگاهی وجود ندارد که بدون دریافت شهریه به ارایه برنامه تحصیلی بپردازد.
با این حال، شما می‌توانید با دریافت بورسیه شهریه کامل و یا حتی بورسیه‌هایی که تمام بودجه تحصیلی را پوشش می‌دهند، بدون پرداخت شهریه به تحصیل بپردازید. ما در ادامه مقاله به شکل مفصل‌تری به این موضوع می‌پردازیم.
باید بدانید که دانشگاه‌های بسیار بسیار مقرون به صرفه‌ای در کانادا حتی برای دانشجویان بین‌المللی وجود دارد. اگر چه این دانشگاه‌ها با شهریه رایگان نیستند اما شهریه بسیار پایین‌تری دارند. ما در مقاله‌ای دیگر به معرفی دانشگاه‌های مقرون به صرفه برای دانشجویان بین‌المللی خواهیم پرداخت.

چگونه در کانادا به صورت رایگان تحصیل کنیم؟

1. سخت درس بخوانید و درخواست خود را زودتر آماده کنید

یک درخواست درست و خوب، مهارت‌ها و دستاوردهای تحصیلی شما را نشان می‌دهد. در حالی که بسیار توصیه می‌شود تا درخواست خود را زود آماده کنید، اما این مورد بسیار مهم است که بدانید تحصیلات پیشین شما و اینکه چقدر وقت و انرژی برای آن صرف کردید، به همان اندازه می‌تواند یک درخواست خوب و درست را تعریف کند.
با مطالعه سخت در سطح تحصیلی فعلی خود، گام‌های محکمی را در جهت تحصیلات بالاتر بر می‌دارید. مدارک و معدل شما، نمرات آزمون و جوایز علمی و همچنین مشارکت فوق برنامه شما، نشان دهنده وضعیت علمی شما خواهد بود. این مولفه‌ها توسط تیم پذیرش دانشگاه مورد بررسی قرار می‌گیرند، بنابراین بهتر است برای نشان دادن هر چه بهتر این موارد تمام تلاش خود را انجام دهید.
آماده کردن زودهنگام درخواست، شانس شما را برای تحصیل رایگان در کانادا و پذیرش در دانشگاه مورد نظرتان افزایش خواهد داد.بدین ترتیب زمان بیشتری برای جمع آوری مدارک و اطلاعات مورد نیاز خود برای حمایت از پذیرشتان خواهید داشت. در این صورت شما زمان بیشتری خواهید داشت تا ثابت کنید که چقدر می‌توانید برای دانشگاه هدفتان مفید باشید و تیم پذیرش را متقاعد کنید تا به اتفاق آرا شما را بپذیرند.
از آنجا که در خارج از کشور خود تحصیل خواهید کرد، باید در نظر بگیرید که درخواست شما ممکن است شامل ویزا و موارد مورد نیاز مسافرت شود. دانستن اینکه چگونه این موارد را زودتر انجام دهید، می‌تواند به شما در مدیریت درست زمان و منابع کمک کند.

2. درخواست بورسیه تحصیلی در کانادا

کانادا بدون شک مکانی عالی برای تحصیلات دانشگاهی است. اگر مایل هستید که برای همیشه در این کشور بمانید، فرصت‌های شغلی بیشماری در مقابل شما قرار دارد. با این حال ممکن است هنگام اقامت در خارج از کشور خود با برخی مشکلات مالی روبرو شوید و برخلاف کشور خود، کمک به خانواده و بستگان ممکن است بسیار چالش برانگیز شود.
ارایه درخواست و پذیرفته شدن برای بورسیه تحصیلی می‌تواند کمک فوق‌العاده‌ای در امور مالی محسوب شود. ما در ادامه این مقاله مجموعه‌ای از بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی که توسط دولت کانادا، دانشگاه‌های کانادا و دیگر سازمان‌ها ارایه می‌شوند را معرفی خواهیم کرد. شما می‌توانید با دریافت این بورسیه با کانادا بیایید و به صورت رایگان تحصیل کنید. به طور کلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی خصوصی مختلف در کشور، دانشجویان بین‌المللی را از طریق برنامه‌های بورسیه جذب می‌کنندو همچنین دولت کانادا با ارایه بورسیه‌های تحصیلی و جوایز عالی به دانشجویان برجسته، از مطالعات بین‌المللی حمایت می‌کند.

3. برای دانشگاه‌های مقرون به صرفه اقدام کنید

در صورت عدم پذیرش درخواست‌های بورسیه تحصیلی شما، می‌توانید با کمک تحصیلات مقرون به صرفه در کانادا، به اهداف تحصیلی خود دست پیدا کنید. دوره‌های کارشناسی در کانادا سالانه بین 20000 دلار کانادایی تا 30000 دلار کانادایی هزینه دارند. هزینه‌های تحصیلی در کانادا نیز ممکن است بسته به برنامه تحصیلی شما متفاوت باشد. برای مثال رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی گران‌ترین و رشته‌های علوم انسانی ارزان‌ترین برنامه‌های تحصیلی هستند.
همانطور که گفته شد ما در مقاله‌ای دیگر به معرفی این دانشگاه‌ها خواهیم پرداخت. اما برای مثال چند دانشگاه را در اینجا نام می‌بریم. برخی ا بهترین مقاصد برای تحصیل مقرون به صرفه عبارتند از دانشگاه مموریال نیوفاندلند، دانشگاه رجینا و دانشگاه آتاباسکا. هزینه شهریه‌ها در این دانشگاه‌ها سالانه از 1700 دلار کانادایی تا 20000 دلار کانادایی متغیر می‌باشد.

تحصیل رایگان در کانادا در مقطع کارشناسی

صرف نظر از هزینه تحصیل، توجه به این نکته ضروری است که تحصیل در کانادا مستلزم تامین سایر هزینه‌های زندگی و اقامت است. در حالی که برخی دانشگاه‌ها تنها برای هزینه‌ها تحصیلی و شهریه‌ها بورسیه تحصیلی ارایه می‌دهند، بهتر این است که برای بروسیه‌هایی درخواست دهید که کل اقامت شما در کانادا را پوشش دهد. از این طریق شما می‌توانید به طور رایگان در کانادا تحصیل کنید.
دانشگاه تورنتو بورسیه‌های بین‌المللی Lester B. Pearson را به دانشجویان برجسته ارایه می‌دهد. این بورسیه تحصیلی بسیار معتبر، برای چهار سال تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه تورنتو است که هزینه‌های کامل شهریه، کتاب‌ها، هزینه‌های جانبی و اقامت را به دانشجویان می‌پردازد.
دانشگاه یورک نیز چندین برنامه بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان بین‌المللی دارد. یکی از آن‌ها بورسیه معتبر ورودی بین‌المللی است که بسته به عملکرد دریافت کننده، سالانه 35000 دلار به دانشجو اعطا می‌کند. این برنامه تا 4 سال قابل تمدید است.
همچنین دانشگاه Carleton نیز چندین بوریه و جایزه ورودی به دانشجویان بین‌المللی ارایه می‌دهد که شامل بورسیه One Riordon و بروسیه معتبر One Collins می‌شوند که تمام هزینه شهریه را پوشش می‌دهند. در همین حال همه دانشجویان بین‌المللی پذیرفته شده در دانشگاه کارلتون که میانگین پذیرش آن‌ها 80% است، پیش از این برای جوایز ورودی برای دانشجویان بین‌المللی در نظر گرفته شدند. این بورسیه سالانه تا 4000 دلار را برای دانشجویان تامین می‌کند و تا 4 سال قابل تمدید است.
در نهایت دانشگاه بریتیش کلمیبا، یکی دیگر از مراکز آموزشی معتبر کانادا، چندین بورسیه تحصیلی بر اساس شایستگی و بر اساس نیاز دانشجویان و چند جایزه ورودی برای متقاضیان بین‌المللی ارایه می‌دهد. جایزه بین‌المللی Karen McKellin رهبر فردا و جایزه دانشجوی بین‌المللی Donald A. Wehrung، متناسب با نیاز فعلی دریافت کننده، به متقاضیان کمک می‌کنند. این بورسیه‌ها می‌توانند به شما در تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی در کانادا کمک کنند.

تحصیل رایگان در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد

تکمیل دوره کارشناسی ارشد و دریافت مدرک آن در کانادا بدون شک نقطه‌ای درخشان در رزومه شما خواهد بود. همچنین فرصت‌های بیشتری را در زمینه شغل حرفه‌ای شما در مقابلتان قرار می‌دهد. در حالی که تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به طور کلی هزینه بر است، برخی از دانشگاه‌ها برای جذب دانشجویان برجسته بین‌المللی بورسیه تحصیلی ارایه می‌دهند.
دانشگاه منیتوبا برنامه کمک هزینه تحصیلی تحصیلات تکمیلی خود را ارایه می‌دهد که در ان متقاضیان موفق، بسته به عملکرد تحصیلی خود، سالانه 14000 دلار را تا دو سال دریافت خواهند کرد.
دانشگاه کلگری چندین جایزه و بورسیه را از ارایه دهندگان مختلف در وبسایت خود فهرست کرده است. برخی از جوایز موجود در دانشگاه کلگری عبارتند از: برنامه بورسیه Alberta Innovates Graduate Student که به طور سالانه 26000 دلار به دریافت کنندگان این جایزه می‌پردازد. این برنامه تا دو سال می2تواند ادامه داشته باشد. همچنین بورسیه Alberta Graduate Excellence که 11000 دلار ارزش دارد.
در همین حال دانشگاه مک گیل در کبک نیز برخی از بورسیه‌های تحصیلی از جمله بورسیه تحصیلی بنیاد Arbour را لیست کرده است. این بورسیه به متقاضیان موفق حداکثر 10000 دلار پرداخت می‌کند. همچنین کمک هزینه تحصیلی وستون 19000 دلار که یک بار قابل تمدید است، به دریافت کنندگان اهدا می‌شود. این بورسیه‌های دانشگاهی و فدرال فرصت‌هایی را برای دانشجویان بین‌المللی فراهم می‌کند تا مدرک کارشناسی ارشد را به صورت رایگان در کانادا دریافت کنند.

تحصیل رایگان در کانادا در مقطع دکتری

کانادا برنامه‌های مختلف بورسیه و جوایز را برای جذب دانشجویان بین‌المللی علاقه مند به تحصیل در مقطع دکتری ارایه می‌دهد. کمک هزینه تحصیلی تحصیلات تکمیلی دانشگاه منیتوبا و یا همان UMGF شامل دانشجویان Ph.D. در برنامه‌های خود می‌شود. متقاضیان موفق، سالانه 18000 دلار دریافت خواهند کرد و این برنامه تا 4 سال قابل تمدید خواهد بود. همچنین این دانشگاه بورسیه تحصیلات تکمیلی Vanier Canada را به ارزش سالانه 50000 دلار برای حداکثر سه سال تحصیل در مقطع دکتری ارایه می‌دهد.
دانشگاه کلگری نیز بورسیه‌های تحصیلات تکمیلی Vanier Canada را به همراه جوایز ورودی خود ارایه می‌دهد که به متقاضیان موفق، 12000 تا 35000 دلار پرداخت می‌کند. همچنین بورسیه دکتری Izaak Walton Killam که یک برنامه دو ساله است، 36000 دلار ارزش دارد.
در نهایت دانشگاه بریتیش کلمبیا کمک هزینه تحصیلی Graduate Global Leadership را با ارزش سالانه 18200 دلار به علاوه هزینه‌های شهریه برای 4 سال تحصیل را ارایه می‌دهد. با استفاده از این بورسیه‌ها، دانشجویان بین‌المللی می‌توانند به صورت رایگان در کانادا تحصیل کنند. همچنین دانشجویان بین‌المللی که به دنبال تحقیقات تحصیلی در کانادا هستند شانس بیشتری برای تکمیل مقطع تحصیلی خود دارند و این در حالی است که نگرانی در خصوص مسایل مالی ندارند.

فهرست بورسیه‌های تحصیلی ارایه شده توسط منابع مختلف در کانادا

همانطور که گفته شد کانادا یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای دانشجویان بین‌المللی برای ادامه تحصیل است اما تحصیل در کانادا ارزان نخواهد بود. برای کسانی که مایل به تحصیل در کانادا هستند اما نیاز به حمایت مالی دارند، فهرستی از بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی را که توسط دولت کانادا، دانشگاه‌های مختلف کانادا و سایر موسسات آموزشی ارایه می‌شوند را معرفی می‌کنیم.

بورسیه‌های تحصیلی دولت کانادا

 • کمک هزینه‌های تحصیلی فوق دکتری Banting – بورسیه‌ها و کمک هزینه‌های تحصیلی (فلوشیپ) دولت کانادا به دانشجویان بین‌المللی ارایه می‌شود که مقطع کارشناسی ارشد خود را در زمینه‌های علوم طبیعی و اجتماعی و یا مطالعات بهداشت و سلامت پشت سر می‌گذرانند
 • بورسیه‌های تحصیلات تکمیلی کانادا – برنامه کارشناسی ارشد (CGS-M) – بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان کانادایی که در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری در یک دانشگاهی که CGS-M به آن اختصاص داده شده است، ثبت نام کردند.
 • جوایز مطالعات و تحقیقات IDRC – بورسیه‌های تحصیلی دولت کانادا برای دانشجویان کشورهای در حال توسعه جهت اخذ مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری در یک دانشگاه شناخته شده کانادایی.
 • بورسیه‌های کارشناسی ارشد NSERC – بورسیه‌ها، کمک هزینه‌ها و جوایز مختلف دولت کانادا برای دانشجویان برجسته‌ای که در رشته‌های علوم طبیعی و یا مهندسی در یکی از دانشگاه‌های معتبر کانادایی تحصیل می‌کنند. این بورسیه توسط NSERC تامین مالی می‌شود.
 • برنامه بورسیه آکادمیک سازمان کشورهای آمریکای (OAS) – بورسیه‌های دولتی کانادا از سازمان کشورهای آمریکایی (OAS)، برای دانشجویان فارغ‌التحصیل از هر کشور عضو OAS (از جمله کشورهای منتخب آمریکای لاتین و جزایر کارائیب) باز است.
 • برنامه بورسیه‌های Vanier Canada Graduate – بورسیه‌های تحصیلی دولت کانادا برای دانشجویان دکتری در سطح بین‌المللی، برای تحصیل در کانادا و یکی از دانشگاه‌های تحت این برنامه.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه‌های تحصیلی دولت کانادا و فرصت‌های بیشتر برای تامین بودجه خارجی، به صفحه اصلی بورسیه تحصیلی دولت کانادا مراجعه کنید یا با نمایندگی وزارت آموزش و پرورش کانادا در هر کشور تماس بگیرید.

بورسیه‌های غیر دولتی برای تحصیل در کانادا

 • Anne Vallee Ecological Fund – بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی که در سطح دکتری در یک دانشگاه معتبر کانادایی در کبک و یا بریتیش کلمبیا مطالعات و تحقیقات حیواتات را انجام می‌دهند.
 • بورسیه مموریال کانادا – بورسیه‌های کامل برای دانشجویان کارشناسی ارشد بریتانیایی در نظر گرفته شده است تا در هر مرکز ارایه دهنده آموزش عالی معتبر کانادایی تحصیل کنند. این برنامه هزینه‌های شهریه، بلیط هواپیما، محل اقامت و دیگر موارد را پوشش می‌دهد.
 • بورسیه Surfshark Privacy and Security – یک جایزه 2000 دلاری برای دانشجویی که در حال حاضر در کانادا و یا مقاصد دیگر تحصیلی مانند دبیرستان، کارشناسی و یا کارشناسی ارشد ثبت نام کردند، در دسترس می‌باشد. برای ارایه درخواست برای این بورسیه باید یک مقاله ارسال کنید. این برنامه بورس تحصیلی برای تمامی ملیت‌ها باز است.
 • کمک هزینه‌های تحصیلی و بورسیه‌های تحصیلی ترودو – بنیاد ترودو در کانادا تعدادی بورسیه تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی و راهنمایی را به دانشجویان بین‌المللی که در مقطع دکتری در موسسات منتخب کانادا تحصیل می‌کنند ارایه می‌دهد.

بورسیه‌های خاص دانشگاه (مرتبط با دانشگاهی خاص) برای تحصیل در کانادا

 • جوایز دانشگاه Carleton برای دانشجویان بین‌المللی – بورسیه‌های تحصیلی تحصیل در کانادا در دانشگاه Carleton، برای تمام دانشجویان کارشناسی ارشد باز است. کسانی که درخواست ارایه دادند به طور خودکار برای جوایز در نظر گرفته می‌شوند.
 • جوایز بین‌المللی کارشناسی دانشگاه Concordia – بورسیه‌های تحصیلی مختلفی برای دانشجویان بین‌الملی که قصد تحصیل در دانشگاه کنکوردیا واقع در مونترال کانادا را دارند، در مقطع کارشناسی در دسترس می‌باشد.
 • بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه Dalhousie – بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین‌الملی/داخلی فعلی و آینده در تمامی مقاطع که در دانشگاه Dalhousie در هالیفکس تحصیل می‌کنند.
 • بورسیه‌های تحصیلی Fairleigh Dickinson برای دانشجویان بین‌المللی – بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی در تمامی مقاطع که در دانشگاه Fairleigh Dickinson ونکوور کانادا تحصیل می‌کنند.
 • بورسیه‌های تحصیلی HEC Montréal – بورسیه‌های مختلف کانادایی که بر اساس شایستگی و نیاز به دانشجویان بین‌المللی در HEC Montréal تعلق می‌گیرد. این برنامه شامل بورسیه تحصیلی جابجایی برای دانشجویان بین‌المللی می‌باشد.
 • بورسیه‌های تحصیلی دانشجویان بین‌المللی در Humber College کانادا – طیف وسیعی از بورسیه‌های تحصیلی کانادا برای دانشجویان بین‌المللی در مقطع کارشناسی که در کالج هامبر واقع در تورنتو تحصیل می‌کنند.
 • بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه مک گیل و کمک‌های دانشجویی – فرصت‌های مختلف مالی، از جمله برنامه بورسیه تحصیلی ورودی مک گیل و PBEEE – بورسیه شایستگی کبک برای دانشجویان خارجی، برای دانشجویان بین‌المللی که در مقطع کارشناسی ارشد و فوق دکتری ثبت نام کردند.
 • بورسیه‌های تحصیلی بین‌المللی دانشگاه Queen – تعدادی بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی جهت تحصیل در کانادا در دانشگاه کوئین در کینگستون، اونتاریو. برخی از جوایز تنها برای دانشجویان از مبدا هند، پاکستان و ایالات متحده در دسترس است.
 • دانشگاه Quest کانادا – بورسیه‌های تحصیلی از 2000 دلار کانادا تا پوشش شهریه کامل برای تحصیل در دانشگاه Quest کانادا در دسترس است که تمام دانشجویان بین‌المللی واجد شرایط آن هستند.
 • جایزه UBC International Leader of Tomorrow – بورسیه‌های تحصیلی کانادایی مبتنی بر شایستگی برای تحصیل در دانشگاه بریتیش کلمبیا در ونکوور، برای دانشجویان کارشناسی که مهارت‌های رهبری و و پیشرفت تحصیلی استثنایی را از خود نشان می‌دهند.
 • بورسیه‌های تحصیلی کارشناسی ارشد UBC – یک پایگاه داده قابل جستجو برای بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه بریتیش کلمبیا، از جمله کمک‌های تحصیلی چهار ساله دکتری این دانشگاه و ابتکار پشتیبانی کارشناسی ارشد.
 • بورسیه‌های تحصیلی بین‌المللی دانشگاه آلبرتا – مجموعه‌ای گزینه‌های بورسیه برای دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در مقطع کارشناسی/کارشناسی ارشد در دانشگاه آلبرتا.
 • بورسیه‌های بین‌المللی دانشگاه کلگری – مجموعه‌ای از بورسیه‌ها برای دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در دانشگاه کلگری کانادا. جوایز از 500 دلار کانادایی تا 60000 دلار کانادایی متغیر است.
 • دانشگاه منیتوبا – بورسیه‌های تحصیلی در دانشگاه منیتوبا، برای دانشجویان بین‌المللی مقطع کارشناسی آزاد است. دانشکده مطالعات تحصیلات کارشناسی این دانشگاه، گزینه‌های بورسیه را برای دانشجویان فارغ‌التحصیل بین‌المللی لیست می‌کند.
 • جوایز دانشجوی بین‌المللی دانشگاه ساسکاچوان – بورسیه‌های تحصیلی مبتنی بر شایستگی برای تحصیل در کانادا، برای دانشجویان بین‌امللی مقطع کارشناسی در دانشگاه ساسکاچوان.
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی دانشگاه تورنتو اونتاریو – بورسیه تحصیلی برای دانشجویان داخلی و خارجی برای تحصیل در دانشکده تحصیلات کارشناسی دانشگاه تورنتو.
 • بودجه بین‌المللی دانشگاه واترلو – انواع بورسیه‌های تحصیلی کانادایی که به دانشجویان بین‌المللی که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه واترلو تحصیل می‌کنند، ارایه می‌شود.
 • کمک‌های مالی و جوایز دانشگاه Simon Fraser – طیف وسیعی از بورسیه‌های تحصیلی و سایر فرصت‌های مالی برای دانشجویان داخلی و خارجی که در حال تحصیل یا برنامه ریزی برای تحصیل در دانشگاه Simon Fraser هستند.
 • بورسیه‌های تحصیلی بین‌المللی Presidents Entrance دانشگاه وسترن – بورسیه‌های تحصیلی مختلف کانادایی به دانشجویانی ارایه می‌شود که در دانشگاه وسترن تحصیل می‌کنند.
 • برنامه دانشجوی بین‌المللی دانشگاه یور – دانشگاه یورک تعدادی بورسیه بین‌المللی برای تحصیل در مقطع کارشناسی در تورنتو ارایه می‌کند.

+ نوشته شده در چهارشنبه 30 شهريور 1401ساعت 12:02 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 9

اگر لوازم تحریر فانتزی برای بچه ها تهیه کنیم

متاسفانه در حال حاضر بسیاری از محصولات داخل بازار وارداتی بوده و طرح های آنها هیچ تناسبی با فرهنگ ایرانی اسلامی کشور ما ندارد. ما در این مطلب برای شما هرآنچه را که لازم بود در حوزه نوشتافزار بدانید بازگو کردیم. بنابراین در ادامه میخواهیم یک فروشگاه لوازم تحریر فانتزی را به شما معرفی کنیم که در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید از آن تمام مایحتاج خود را تهیه کنید. اگر لوازم تحریر فانتزی برای بچه ها تهیه کنیم ذوق و شوق آنها برای مدرسه رفتن و تحصیل بیشتر میشود و این اتفاق تأثیر مستقیمی بر رشد تحصیلی آنها خواهد داشت. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام بادپرک، هرچه فرزند کمسنتر باشد، این دغدغهمندی بیشتر است زیرا علاوه بر موضوع جذابیت، هم نوشتافزاری لازم است که دوام داشته باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد تا اگر حین بازیگوشی بچه ها گم شد، بتوان بهراحتی جایگزینی برای آن تهیه کرد. حتی اگر ست لوازم تحریر لاکچری با قیمت بالا برای فرزند خود تهیه کنید اما فرزند شما در هنگام استفاده از آنها احساس راحتی نکند یا نوشت افزار از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، متأسفانه شما فقط پول خود را هدر دادهاید. تمامی محصولات عرضه شده در اینجا از محصولات وارداتی و یا تولیدی همین مجموعه است و حتی بعضی از این محصولات فقط بصورت کاملا انحصاری در فروشگاه تینو قابل عرضه میباشد.


کیفیت محصولات را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت محصولی را خریداری کنید که کیفیت مشابه با بقیه برندها دارد اما ارزانتر است. معمولاً نوشت ابزار غیر پلاستیکی را با خیال راحت تری میتوان خرید؛ اما برای تهیه لوازم پلاستیکی دقت بیشتری به خرج دهید که حتماً از مواد تجزیهپذیر ساخته شده باشند. یکی از فروشگاههای اینترنتی بسیار معتبر که در زمینه فروش لوازم تحریر فعالیت دارد فروشگاه بادپرک است. چرا که خرید از برندهای ایرانی، حمایت از تولیدات داخلی و در نهایت پیشرفت کشورمان را در بردارد. برای مثال اگر کالا به دست شما نرسد یا اینکه بسیار دیر برسد شما این امکان را دارید که سفارش خود را پیگیری کنید. برای اینکه به سادهترین روش سفارش خود را ثبت کنید میتوانید به فروشگاه بزرگ کودک آمور مراجعه کنید. محصولاتی را انتخاب کنید که طول عمر و دوام بالا داشته باشند تا هنگام استفاده از آنها دچار مشکل نشوید.


پیشنهاد میشود پیش از مراجعه به فروشگاهها چک لیستی از لوازم مورد نیاز خود تهیه کنید و در هنگام خرید فقط به صفحات مربوط به آن وسیله خاص سر بزنید. خطکش نام وسیلهای که به وسیله آن میتوان خطوط را رسم کرد یا آنها را به وسیه مقیاس مندرج در خط کش اندازهگیری کرد. از طرف دیگر باعث خوشحالی است که در حوزه تولید انواع لوازم تحریر، برندهای ایرانی بسیار خوش درخشیده اند و کالاهایی زیبا، شیک و فانتزی را برای ایرانیان تولید کرده اند. بهتر است قبل از اقدام به خرید، یک لیست کامل از همه چیزهایی که باید تهیه کنید را بنویسید و در سایت چک کنید. برای مثال شما باید از یک فروشگاه بزرگ و معتبر خرید کنید. 2. پیوستن و مشارکت در کمپین “مدرسه برای همه” که به دلیل تعطیلی مدارس و مجازی شدن آموزش ها در سطوح و مقاطع مختلف تحصیلی با هدف جمع آوری ابزار و تجهیزات هوشمند و الکترونیک برای آموزش از راه دور دانش آموزان کم برخوردار دارالاکزام در سراسر کشور راه اندازی شده است.


در اواخر قرن پنجم میلادی بود که پاپ گلاسیوس (Gelasius) روز ولنتاین را نام گذاری نمود و از ابتدای قرن چهاردهم بود که به رسمیت شناخته شد. میباشد. اگر شما بدانید در هنگام خرید لوازم تحریر به چه نکاتی باد توچه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، قطعا خرید آنلاین لوازم تحریر از فروشگاه بادپرک را تجربه می کنید. فروش نوشت افزار و لوازم تحریر در کنار لوازم جانبی مرتبط با آن از اهمیت بسزایی برخوردار است. این موضوع همچنین برای سایر افراد از جمله دانشجویان نیز صادق است. از همین رو برای افراد حساسیت و مشکلی ایجاد نمی نماید. در دنیای امروز افراد تمایل دارند خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند، ترافیک طاقت فرسا در روز و بیماری کرونا موجب شده است که خریدهای اینترنتی به اوج خود برسند . به همین دلیل، بانیمد در این مطلب لیست خرید لوازم التحریر مورد نیاز دانشآموزان و دانشجویان در سال تحصیلی جدید را آوردهایم. این برند لوازم تحریر کار خود را در ابتدا با تولید خودنویس آغاز نمود و سپس شروع به تولید ابزار هنری و اداری کرد. این سایت محصولات خود را از تهران به سراسر کشور در کم ترین زمان ممکن ارسال میکند.

+ نوشته شده در جمعه 18 شهريور 1401ساعت 11:41 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 88

پخش عمده لوازم جانبی کامپیوتر

به نظر شما چه نوع اسپیکر بلوتوثی بخریم؟ بزرگترین مشکلی که در خصوص این نوع از اسپیکرها وجود دارد، موضوع حریم خصوصی و امکان هک شدن اطلاعات فرد میباشد. توان خروجی نشاندهنده میزان صدایی است که از اسپیکر شنیده میشود. در بخش توانایی و کیفیت پخش صدا، E2800 بهصورت کلی خروجی بم و هیجانی را بهلطف بلندگوها و سابووفر خود با توان خروجی ۵۰ وات را تولید میکند. همچنین در هنگام خرید اسپیکر نباید تنها خود آن را در نظر گرفت، چرا که در بسیاری از آنها، لوازم جانبی وجود ندارد و با صرف هزینه اضافه، مجبور میشویم تجهیزات مورد نیاز را خریداری کنیم. توجه داشته باشید که اولین نکته اصلی بودن کابل و شارژر است و اگر شما به دلیل صرف هزینه ی کمتر نوع فیک آن را خریداری کنید در مدت زمان کوتاهی به باتری دستگاه آن آسیب رسانده و حتی مجبور می شوید که آن را به طور کامل تعویض کنید که هزینه ی زیادی را به دنبال دارد. بنابراین در زمان خرید اسپیکر به این نکته هم توجه داشته باشید و آن را در نظر بگیرید.

همچنین برای کسب اطلاع از ارزان ترین قیمت، قوی ترین و با کیفیت ترین اسپیکر، می توانید با شماره تلفن 02167319 تماس بگیرید تا کارشناسان فروش ما راهنمایی و مشاوره لازم جهت خرید بهترین بلندگوی قابل حمل را به شما عزیزان ارائه کنند. در مقابل، ممکن است بعضی از مدلهای ارزان قیمت، کیفیت صدای خوبی نداشته باشند. کمک کند؛ برای مثال هنگامی که شما در محیطی کار میکنید که فاصلهی کامپیوتر با لوازم جانبی زیاد است و نمیتوانید دستگاهها را به یکدیگر متصل کنید، اینگونه مبدلها که در اندازههای مختلف طراحی شدهاند، پیشنهاد خوبی برای برقراری ارتباط دستگاهها باهم هستند. در فروشگاه موبایل رسا انواع اسپیکرهای بلوتوثی برای شما عزیزان وجود دارد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار هستند. ما برای شما لیستی از تمام مشخصه های فنی و قابلیت هایی که یک اسپیکر جی بی ال میتواند داشته باشد فراهم کرده و در ادامه هر یک از آن ها را در بخش «معرفی و بررسی انواع مدل های اسپیکر Jbl» برای تمام محصولات مورد بررسی قرار دادهایم. آخرین آپدیت ارائه شده از محصولات سری Clip، اسپیکر جی بی ال مدل Clip 3 نام دارد که قابلیت ها و امکانات بیشتری در تولید و عرضه آن به کار رفته است.

افتادن گوشی از دست تجربهای ناخوشایندی است که برای هر کسی ممکن است اتفاق بیفتد. مهمترین و اصلی ترین معیار خرید یک اسپیکر، توان و بلندی صدایی است که از خود تولید میکند. اتصال آسان، عدم نیاز به کابل برق در مدلهای شارژي و تنوع بسیار از مزایای این مدلها هستند. برای خرید هر نوع بلندگو مورد نیاز خود، از جدیدترین اسپیکرهای قابل حمل موجود در بازار تا معروف ترین مدل های بازار میتوانید به صورت آنلاین و از طریق وب سایت ما اقدام کنید. در غیر این صورت هر نوع بهینهسازی که به صورت منفرد وجود دارد را غیر فعال کرده و صدا را ریست کنید. این اتصالات میتوانند به وسیله بلوتوث و وای فای، یا از طریق ورودیهای نصب شده روی بدنه اسپیکر صورت گیرند. با دیدن نور شدیدی از پشت پنجره با سرعت به سمت پنجره میرود و سرک میکشد. لوازم جانبی موبایل امکان استفاده راحت تر از موبایل و امکانات آن را برای کاربران فراهم می آورد، بنابراین می توانید با سرعت و سهولت بیشتری به انجام کارهای خود از طریق گوشی موبایل بپردازید. اگر جواب این سوال نمی دانید تا انتهای این مقاله با موبایل رسا همراه باش تا یک راهنمای جامع در مورد این موضوع بهت بگم.

جنس بدنه، علاوه بر دوام و استحکام، کیفیت صدای بهتر را به همراه دارد. علاوه بر کابل برق، یک باتری شارژي نیز در اکثر این مدلها نصب شدهاست. اتصالات گستردهای که بر روی این سیستم صوتی خانگی قرار گرفتهاند، امکان در اختیار داشتن موسیقی با تنوع بالا را فراهم میکند. در این فروشگاه محصولات با تنوع بالا به صورت عمده و تکی عرضه می شود. تنوع اسپیکرها باتوجه به پیشرفت دانش و تکنولوژی بسیار زیاد است و انتخاب کردن موقع خرید دشوار می شود. به بیان بهتر، هرچه این عدد بیشتر باشد، کیفیت صدا نیز بهتر است. دومین عدد هم نمایانگر بالاترین فرکانس محدوده و زیرترین صدایی که تولید می شود را نشان می دهد. اولین عدد نشاندهندهی بمترین صدایی است که اسپیکر میتواند تولید کند و عمق بیس را مشخص میکند. امروزه شرکتهای تولید کننده اسپیکر، به فاکتور طراحی و زیبایی محصول اهمیت زیادی میدهند و علاوه بر طراحی دستگاه در شکل و ابعاد مختلف، از چراغهای LED و رقص نور نیز استفاده میکنند که زیبایی آنها را دوچندان میکند. این را باید بدانید که بلندگوها با صداها سروکار دارد، پس قبل از تعریف یک باند یا بلندگو و کار کرد آن ابتدا به این موضوع می پردازیم که صداها چگونه به گوش ما می رسد.
+ نوشته شده در پنجشنبه 30 تير 1401ساعت 10:32 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 8379

این فروشگاه اینترنتی علاوه بر فروش اقلام غیر دارویی، به عنوان یک مرکز خرید آنلاین دارو عمل می کند


داروخانه اینترنتی بی نسخه همه ی آن چیزی را که لازم است تا حریم خصوصی مصرف کننده حفظ گردد فراهم آورده تا مشتریان بدون نگرانی خرید کنند یا مشاوره دارویی بگیرند. در داروخانه آنلاین شما میتوانید به سادگی محصول مورد نظرتان را پیدا کنید و پس از خواندن اطلاعات دارویی مربوط به آن با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به خرید آن اقدام کنید. بعد از راه اندازی داروخانه آنلاین باید به فکر حضور در شبکه های اجتماعی باشید. گرفتن موجودی و قیمت محصولات: شما می توانید قیمت محصول مورد نظر خود را چک کنید بدون اینکه در صف های طولانی منتظر باشید. صرفه جویی در زمان: با خرید کردن از داروخانه های اینترنتی دیگر لازم نیست ساعتها در ترافیک و صف های طولانی خرید منتظر باشید و با این کار در زمان خود صرفه جویی کرده اید. پیش از آن که به معرفی محصولات گیاهی مانند مکمل های گیاهی و ویتامین ها بپردازیم لازم است به این موضوع اشاره کنیم که چرا بهتر است خرید خود را به صورت اینترنتی از داروخانه آنلاین انجام دهید. طبق آخرین آمار هر فرد به صورت میانگین حداقل یکبار به داروخانه مراجعه می کند که البته بیشتر برای خرید محصولات غیر نسخه پزشکی و برای خرید محصولات بهداشتی است.


محصول مورد نظر را به راحتی خریداری و تحویل بگیرید: در اینجا هم مانند سایر فروشگاه های اینترنتی، فرآیند خرید و تحویل کالا بسیار آسان است. در داروخانه آنلاین شیدر امکان خرید آسان محصولات دارویی مانند مکمل های غذایی، مولتی ویتامین، داروهای گیاهی، محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر و تجهیزات پزشکی به صورت آنلاین به منظور صرفه جویی در زمان است. خرید آسان در زمینه مکمل غذایی، مکمل دارویی، آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی یکی از اهداف مهم در داروخانه آنلاین شیدر است. این سایت فعالیت خود را از بهمن سال 1394 در باب اطلاع رسانی و خرید آنلاین دارو و محصولات بهداشتی آغاز کرده است. داروخانه های آنلاین پس از دریافت مجوزهای الکترونیکی و مجوزهای بهداشتی از مراکز دارای صلاحیت می توانند فعالیت خود را آغاز کنند. این در حالی است که توزیع کلیه داروها در داروخانه از طریق شرکت های پخش صورت می گیرد و داروخانه ها اجازه ندارند که خارج از این چرخه است و نظارت کافی روی آن اعمال نمی شود. برای این منظور باید به مجوزهای الکترونیکی و بهداشتی که داروخانه اینترنتی مورد نظر روی سایت خود درج کرده است توجه کنید به طوری که این مدارک قابلیت رویت و پیگیری داشته باشند.


حال آنکه خیلی از افراد ممکن است تا بحال از داروخانه های اینترنتی به دلیل جدید بودن این امر استفاده نکرده باشند، ولی بعضی دیگر به دلیل راحتی خرید از این داروخانه ها، مشتری دائمی آن باشند. داروخانه شبانه روزی دکتر کرمانی در سال 1388 تاسیس شد و با توجه به درخواست روزافزون مشتریان به خرید آنلاین و غیر حضوری سایت داروما از سال 1398 فعالیت خود را آغاز نمود. داروکده وب سایت رسمی داروخانه جمالزاده در مهرماه سال 1388 به عنوان اولین پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی فعالیت خود را آغاز کرده است. از طرفی وجود یک داروخانه آنلاین این امکان را به افراد و کاربران اینترنتی میدهد که در هر ساعتی از شبانه روز بتوانند دارو یا لوازم بهداشتی مورد نیاز خود را خریداری کنند. ارسال رایگان: دیگر برای خرید دارو نیاز نیست تا کارهای روزانه خود را رها کنید و یا از خانه و محل کارتان خارج شوید و خود را به داروخانه برسانید. وب سایت داروکده با توجه به این موضوع به منظور آسانی خرید مشتریان از داروخانه اقدام به ایجاد یک فروشگاه اینترنتی کرده است.


این فروشگاه اینترنتی علاوه بر فروش اقلام غیر دارویی، به عنوان یک مرکز خرید آنلاین دارو عمل می کند. بنابراین باید قبل از خرید مجوزهای مربوطه، که به شکل آنلاین در سایت قرار داده می شود را بررسی کنید. داروخانه آنلاین ایزی دارو یک نمونه موفق از داروخانه های آنلاین است که به تمام نقاط ایران سفارشات را از طریق پست ارسال می کند. قرص آسکورفیت: این دارو قرص ویتامین Cجویدنی است که از عصاره میوه گیاه آسرولا به دست آمده و برای تقویت سیستم ایمنی بدن، پیشگیری از سرماخوردگی و محافظت در برابر عفونتها مورد استفاده قرار میگیرد. داروخانه های آنلاین هم مانند سایر فروشگاه های اینترنتی با ایجاد سایت و قرار دادن اطلاعات محصولات مانند قیمت، موجود بودن و هر نوع اطلاعاتی که مشتریان به آن نیاز دارند به منظور رفع نیاز مشتریان ایجاد شده است. داروخانه آنلاین هم مانند تمامی داروخانههای شهر و استان محل سکونت شما، خود را موظف میکند تا تجهیزات مورد نیاز شما را همواره موجود داشته باشد. داروخانه آنلاین نیز مانند سایر کسب و کارهای اینترنتی که با هدف افزایش بهره وری و آسایش شما ایجاد شده­اند، کمک می ­کنند تا در مسیر پرسرعت زندگی توقف کمتری داشته باشید و وقت و انرژی بیشتری برای خودتان نگه دارید.


منبع: داروخانه اینترنتی بی نسخه

+ نوشته شده در شنبه 14 اسفند 1400ساعت 18:20 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 11632

پمپ کارواش صنعتی چیست؟


تفاوت این دو نوع مه پاش در نحوه نصب و ابزار مورد نیاز آنهاست. • کارایی و کیفیت نهایی مه تولید شده در سیستم مه پاش مرغداری از نوع نازلی در ارتباط مستقیم با قدرت تا کیفیت برتر موتور نصب شده در سیستم است. البته باید موتور الکتریکی تکفاز انتخاب شده شما شرایط تأمین قدرت کافی را داشته باشد. لذا بهتر است پره ها را با جنس آلومینیوم بسازند تا سبکی این پره ها باعث ایجاد فشار بالایی بر موتور دستگاه نباشد. • بهتر است سیستم طراحی شده برای مه پاش مرغداری دیسکی از یک شرایط کارکرد کاملا اتوماتیک بهره مند باشد. اگر شما نیز پیش از خرید دستگاه کارواش صنعتی به مشاهده و بررسی لیست قیمت واترجت کارواش صنعتی نیاز دارید بهتر است به فروشگاه های اینترنتی فروش واترجت صنعتی مراجعه کنید. آیا استخر یا منبع دارید؟ عموما در تجهیز کردن یک سالن کوچک مرغداری، بهره مند شدن از مه پاش مرغداری های دیسکی بهترین انتخاب است.چرا که می توانید با نصب یک یا دو عدد فن قابلیت کاملی در تولید مه داشته باشید. به عنوان مثال، یک بشکه. در نظر داشته باشید که هدف از نصب این فن ها در تکمیل یک سیستم مه پاش مرغداری، تولید باد برای گردش هوا و تهویه فضا نمی باشد؛ بلکه قرار است تا با کمک این فن ها یک مه غنی از رطوبت تولید شده و این مه به آرامی از سمت بالای سالن حرکت کرده و به طول یکدست و یکنواخت به شکلی که چندان غلیظ نباشد، در فضای سالن مرغداری پخش شود.


البته این تنها در مقام یک مقیاس کلی در نظر گرفته شده است. در حال حاضر مه پاش مرغداری از مدل های دیسکی سطح کاربرد گسترده ای در سالن های مرغداری دارند و این باعث شده تا در مقام عمل نگاه حرفه ای تری نسبت به آنها به وجود آید.به هر صورت اگر قصد بررسی حرفه ای از یک سم پاش دیسکی را دارید، در هنگام تهیه کردن آنها به نکات کلی زیر دقت کنید. معمولا در صورت استفاده از قطره چکان های خود تنظیم از دو قطره چکان استفاده می شود تا در صورت گرفتگی یکی از آنها توسط ذرات خاکریزه ، قطره چکان دیگر بتواند آب مورد نیاز گیاه را تامین کند. محصولات این کمپانی شامل پکیج کامل لوازم آبیاری قطره ای، تایمر، لوله ، قطره چکان و انواع تبدیل و بست و اتصالات است. همگی شامل هزینههای جداگانه خواهد شد. این ابزار برای آبیاری گیاهان و گل هایی که به صورت دسته ای پرورش می یابند بسیار مفیدند، زیرا نیاز به نازل های جداگانه را کاهش می دهند. تایمر آبیاری وسیله ای هوشمند می باشد که عملیات آبیاری منطقه مشخص شده را به صورت اتوماتیک و برنامه ریزی شده در زمان مشخص انجام می دهد.

https://abniro.com/car-wash-pump/%D9%BE%D9%85%D9%BE-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B4/

از این رو بهترین ایده ها در اجرای سیستم مه پاش مرغداری از نوع دیسکی بهره مندی از یک شرایط کارکرد اتوماتیک می باشد تا در صورت قطع شدن جریان آب، تمام فن ها نیز خاموش شوند. شستشوی بدنه خودرو در دو کارواش دستی و اتوماتیک صورت می گیرد. یکی از جدیدترین برندهای تولید کننده انواع تایمر آبیاری در بازار با دو برند معروف، تایمرهای هوشمند و اتوماتیک را طراحی و به بازار عرضه کردهاند.و محصولات باغبانی، برنده هانتر است. حال که با شیر برقی آبیاری و نحوه عملکرد آن تا حدودی آشنا شدید؛ در صورتی که بخواهید از شیر برقی آب برای مصارف خود به ویژه برای آبیاری زمین های کشاورزی خویش استفاده به عمل آورید؛ می بایست برند معروف و مطمئنی را برای خرید شیر برقی آب برای خود انتخاب نمایید تا سالیان سال بتوانید از این وسیله بسیار مهم و کارآمد به خوبی استفاده نمایید. البته به یاد داشته باشید که جارو برقی حتماً از نوع آب و خاک باشد تا هنگام استفاده از آن در محیط کارواش، به مشکلی برنخورید. به صورت اگر همراه با حضور در یک سالن بزرگ مرغداری هستید و تامین رطوبت مناسب این سالن ها را جدی می دانید و در این بین قصد تهیه یک مه پاش مرغداری از نوع نازلی را دارید، درک نکات کلیدی زیر می توانند سودمند باشند.


البته برای این کار محاسباتی صورت می گیرد و غالباً با توجه به ابعاد فضا، فن مناسب انتخاب می شود.این فن های دیسکی شکل طراحی تخصصی دارند و به هیچ حالت شبیه به فن های طراحی شده برای تخلیه هوا نیستند. در صورت قطع آب، کارکرد مداوم پره ها باعث ایجاد گردش هوای خشک در فضای سالن مرغداری است. این مه می تواند به شکلی یکنواخت و فراگیر به تمام فضای سالن مرغداری رسیده باعث ضدعفونی شدن تمام سطوح باشد.هر یک از فن های نصب شده در سیستم مه پاش دیسکی به شکل مستقل از دیگر فن ها هستند. اگر شرایط مقرون به صرفه شدن در تکمیل سیستم مه پاش مرغداری برای شما مهم است و می خواهید تا قیمت رطوبت ساز مرغداری چندان بالا نباشد، نصب موتورهای برند موتوژن که محصول توانمندی از یک برند ایرانی است، انتخاب مناسبی خواهد شد. به هر حال برند سازنده تا کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه مه پاش مرغداری جایگاه قیمتی آنها را تعیین خواهد کرد. در واقع قرار است قطرات آب در برخورد با این پروانه که با سرعت بالایی در حال گردش است، تبدیل به قطرات ریزی شبیه به مه شوند.

+ نوشته شده در سه شنبه 10 اسفند 1400ساعت 16:38 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 59

آموزش صفر تا صد حسابداری مخصوص چه کسانی‌ است؟

در نرم افزار حسابداری رایمون قابلیت دریافت بیش از ۶۰ نوع گزارش وجود دارد گزارشاتی مانند مرور حساب ها، تجزیه سنی، دفاتر کل در سطح ساده و تحلیلی، دفاتر روزنامه، تراز های مقایسه ای و تحلیلی در سطح ماهانه و سالانه ،سود و زیان و … همانطور که می دانید سالانه تعداد افرادی که از رشته حسابداری فارغالتحصیل می شوند بیشمارند آیا همه آنها وارد بازر کار می شوند؟ دوره فشرده حسابداری ویژه بازار کار از پایه تا پیشرفته 100% تضمینی برای کلیه ی افرادی است که تمایل دارند به عنوان حسابدار جذب بازار کار شوند و حتی هیچ آشنایی با فن حسابداری و حسابداری مالیاتی ندارند لازم و ضروریست . باید یادآوری کنیم که این نرم افزار برای سازمانها و شرکتهای بزرگ ساخته نشده است. این نرم افزار مخصوص شرکتهای کوچک است که شامل محصولات مختلفی است و هر کدام براساس شرکت و سازمان کارایی متفاوتی دارند. طی سالها تجربه شرکتهای مختلف از این نرم افزار حسابداری موفق، قابلیتهایی چون کاربری ساده و امکان تعریف تعداد نامحدود شرکتها، همگام شدن با سیستمهای روز دنیا از جمله CRM پیام گستر این نرم افزار را، همیشه در صدر جدول بهترین نرم افزارهای حسابداری و مالی قرار داده است. مفهوم حسابداری را علم بکارگیری فنون طبقهبندی، تلخیص، ثبت و بایگانی اطلاعات مالی یک سازمان و گزارشگیری لحظهای از اطلاعات موجود می دانند.

قیمت یک نرم افزار حسابداری می بایست با عملکرد و کارایی آن سنجیده شود. بهعنوان نمونه، علیرغم عملکرد بهتر روش rough-setsFuzzy نسبت به روش ریلیف (ستایش و همکاران، 2012) روش مزبور صرفاً در مسائل طبقهبندی کاربرد دارد. در سال­های اخیر سازمان­های متولی آموزش عالی و گروه­های آموزشی مختلف توجه ویژه­ای را معطوف ویژگی­های فردی مدرسان و تأثیر آن­ها بر روی عملکرد تدریس آن­ها داشته­اند. در ایران نیز مراکز آموزشی براساس سرفصلهای مصوب شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری، متخصصّان رشته حسابداری مورد نیاز بازارکار را آماده می سازد و در واقع آموزش شالوده حرفه حسابداری است(علمشاهی،52:1385) از این رو موفقیّت در حرفه حسابداری نیازمند ارائه برنامه­های دقیق و اثربخش در حیطه برنامه آموزش حسابداری است. چرا در بخش نظرات سوالتان را نمیپرسید؟ اگر شما نیز تجربه و سابقه استفاده از محصولات اشاره شده در این گفتار یا سایر محصولات تحت وب یا ویندوز یا لینوکس حسابداری و مدیریت امور مالی و منابع انسانی را دارید، دیدگاه های خود را به صورت مستند و مستدل از طریق بخش کامنت با ما به اشتراک بگذارید. در دوره های آموزشی ما شما توانایی ارائه راه های مدیریت پول ، ضبط مالی ، گزارش دهی و فرآیندهای صرفه جویی در پول نقد برای کسب و کار های مختلف را پیدا می کنید.

در این راه با بهرهگیری از سرمایهی انسانی متعهد، متخصص، خلاق و کارآمد و فراهم آوردن امکان نوآوری، پیشرفت شغلی و خودشکوفایی برای کارکنان به این مهم دست خواهیم یافت. اما وظیفه ای که بر دوش یک نرم افزار حسابداری خوب و کارآمد می باشد بیش از برآورده ساختن مفاهیم حسابداری می باشد. یکی از پارامترهای مهم در انتخاب نرمافزار ویژگی متناسب بودن نرمافزار با کسبوکار میباشد، در صورتی که نرمافزار انتخابشده متناسب با کسبوکار شما نباشد قطعاً کارآمد نبوده و نیازهای سازمان را برآورده نخواهد کرد همچنین نرمافزار انتخابشده میبایست مسیر پیشرفت و توسعه کسبوکار شما در آینده پیشبینی کرده و نیازهای سازمان شما را پاسخ دهد، بدیهی است تنها در چنین حالتی است که در آینده نیاز به تغییر نرمافزار مالی و طی کردن مسیر سخت انتخاب نرمافزار جدید را نخواهید داشت. برای ثبت سند حسابداری باید رویداد مالی را شناسایی کرده و اسناد مثبته مربوط به آنها را گردآوری کنید.

آموزش صفر تا صد حسابداری مخصوص کسانی‌ است که می‌خواهند از طریق آموزش‌های اصولی، حضور پر قدرتی در بازار کار داشته باشند و به درآمدهای چشمگیری برسند. این دوره طوری طراحی شده تا حتی افرادی که هیچ اطلاعاتی از حسابداری ندارند نیز بتوانند تمامی رویدادهای مالی را بصورت جامع و کاربردی از زبان مدیران مالی با تجربه بیاموزند.

۵۰ ساعت فیلم آموزشی، تستهای ارزیابی، ۲۳۵ صفحه جزوه pdf و یکسال پشتیبانی ضمن آموزش و حین کار. کافیست برای آموزش حسابداری روزی دو ساعت برنامه‌ریزی کنید تا در کمتر از دو ماه به تمامی تکنیک‌های مفید و مهارت‌های حسابداری در بازار کار تسلط پیدا کنید.

شرکت در دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار مانند سکوی پرشی به سمت اهداف شماست و شما را برای رسیدن به درآمد بالا چندین پله جلو میندازد. این ویژگی باعث می شود تا کاربران و مدیران در خارج از محیط کار خود نیز بتوانند با نرم افزار حسابداری کار کنند که شایان ذکر است جهت بالا بردن امنیت دیتا ، نرم افزار در محیط مشتری نصب می شود و به اصطلاح نرم افزار در بستر Cloud نیست ، در نتیجه هیچ کس جز مشتری به دیتا های مالی سازمان دسترسی ندارد. گروه نرم افزاری کامیشا، پکیجی به نام اورانوس را روانه بازار کرده که روی سکوهای مختلف قابلیت نصب داشته و می توانید از طریق گوشی های هوشمند، به اطلاعات آن دسترسی داشته باشید. تعداد افراد محدود و خاصی در هر سازمان به اطلاعات مالی دسترسی دارند که حتی در بین این افراد نیز ممکن است اطلاعات به صورت یکسان وجود نداشته باشد در نتیجه داشتن حقوق دسترسی به ریز ترین حالت ممکن می تواند برای یک مدیر مالی بسیار مهم باشد. نرمافزار حسابداری شامل یک دفتر کل خردهفروشی است که گزارشات اساسی مانند نرخ سود و زیان و ترازنامهها در آن ثبت میشود.

+ نوشته شده در چهارشنبه 27 بهمن 1400ساعت 9:54 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 43

نکات مهم ریدایرکت در سئو

فرایند ریدایرکت انتقال یک URL به URLدیگر است. تغییرمسیر راهی برای ارسال کاربر با ارسال موتورهای جستجو به آدرسی غیراز آدرسی است که او درخواست کرده است. درواقع با این کار زمانیکه کاربر روی لینکی کلیک می­کند، به­طور خودکار او را به آدرس دیگری هدایت می­کنید. همین اتفاق درمورد موتورهای جستجو نیز می­افتد. بنابراین، مطالعه تاثیر انتقال URL بر فرآیند بهینه­سازی سایت(سئو)بسیارمهم است. در ادامه به نکات مهم ریدایرکت در سئو می­پردازیم.

هر انتقال آدرسی دارای ریسکی است!

اگرچه با تغییرات جدید در گوگل، تغییر مسیر 301 باعث کاهش رتبه صفحه نمی­شود، اما باید در نظر داشته باشید که رتبه صفحه تنها یکی از حدود 200 عامل مؤثر بر سئو است. به عبارت دیگر، اگر آدرس قبلی را به صفحه جدید 301 منتقل کنید و این صفحه جدید همان محتوای صفحه قبلی را داشته باشد و در این بین فقط URLتغییر کند و محتوای صفحه ثابت بماند، می­توان گفت که این تئوری که هیچ رتبه صفحه­ای صحیح نیست، روند بهینه­سازی سایت شما را به خطر نمی­اندازد و نخواهد انداخت. اما اگر انتقال آدرس 301 به صفحه با محتوای کاملاً متفاوت و موضوع نامربوط انجام شود، دیگر این نظریه صحیح نخواهد بود. فرض کنید صفحه­ای با عنوان و محتوای مرتبط با «طراحی وب سایت هواپیمایی» دارید، سپس این آدرس را به صفحه­ای منتقل می­کنید که «قیمت سئو سایت» را توضیح می­دهد. با این کار به دلیل عدم ارتباط این دو صفحه تمامی رتبه­های مربوط به صفحه اول از بین می­رود و سئو به آدرس جدید منتقل نمی­شود. این موردی قابل­توجه از نکات مهم ریدایرکت در سئو است.

https://minevisam.com/advantages-of-buying-german-hosting/

ریدایرکت 302 و 301

دلیل اینکه گوگل تصمیم گرفت با انتقال‌های 302(موقت) مانند انتقال‌های 301(دائمی) رفتار کند این بود که موارد زیادی وجود داشت که 302 به اشتباه برای انتقال آدرس‌ها درزمانی که فرد قصد استفاده از 301 را داشت، استفاده می‌شد. اگرچه می‌دانیم که گوگل در ریدایرکت 302 نیز رتبه صفحه را انتقال می‌دهد اما این انتقال پس از گذشت مدتی مشخص بود؛ درحالی‌که در 301، انتقال صفحه بلافاصله انجام می­شد. از نکات مهم ریدایرکت در سئو باید به این مهم توجه کنیم که ریدایرکت 302 یک استاندارد جهانی وب است و گوگل تنها پخش‌کننده در وب نیست. هدف اصلی و کاربرد اصلی 302 در استانداردهای جهانی، انتقال موقت URLاست و سایر موتورهای جستجو و همچنین شبکه­های اجتماعی مانند فیس­بوک و توییتر احتمالاً با انتقال­های 302 به طریقی متفاوت از طرف گوگل مواجه خواهند شد.

ابتدا باید توضیح داد که گوگل می­خواهد همه وب سایت­ها به HTTPSمهاجرت کنند، به همین دلیل اعلام کرده است که به وب­سایت­هایی که دارای پروتکل HTTPS هستند امتیازات کوچکی درسئو برای تشویق سایت­ها می­دهد. دلیل اصلی اینکه در گذشته طراحان وب و صاحبان وب سایت علاقه­ای به انتقال به HTTPSنداشتند این بود که باید تمام URLهای سایت خود را 301 می‌کردند و با هر انتقال 301، 15درصد از رتبه صفحه از بین می­رفت. با تغییرات جدید، خطر از دست دادن رتبه صفحه تقریباً از بین رفته است، اما آنچه وجود دارد پیچیدگی انتقال به HTTPSاست.

نکات مهم در انتقال آدرس مناسب برای سئو

هرگونه انتقال URLاز هرنوعی که باشد خطرات و اثرات منفی بر سئو دارد. اگرچه همه ریدایرکت­های302،301 و307طبق گوگل رتبه­بندی می­شوند، ریدایرکت301هنوز بهترین گزینه برای تغییر مسیر دائمیURLاست.

به خاطر داشته باشید که رتبه صفحه و همچنین سایر ویژگی‌های مرتبط با لینک تنها بخشی از فاکتور بهینه­سازی سایت هستند.

بهترین نوع انتقال این است که قسمت­های دیگر صفحه دقیقاً یکسان به نظر برسند به­جز خود URLکه باید تغییر کند.

نکات مهم در خصوص انتقال URL

نکات مهم ریدایرکت در سئو انتقال URL(تغییر نام URL) که باید به آن­ها توجه شود شامل موارد زیر است:

· حجم زیادی از متن را در URL حذف کنید.

· ساختار فولدر­بندی خود را برای سئوی وب‌سایت بهبود دهید.

· یک URL قابل خواندن وارد کنید.

· در آدرس اینترنتی کلمه کلیدی را جای دهید.

در خصوص نکات مهم ریدایرکت باید بدانید که به استثنای رتبه صفحه، بقیه قوانین برای انتقال URL همچنان اعمال می­شوند. اگر URLخود را به یک صفحه نامرتبط منتقل کنید یا یک وب­سایت بخرید و 1000 صفحه را به صفحه­اصلی خود هدایت کنید، واقعاً هیچ تأثیری در بهبود SEO خود نخواهید دید.

+ نوشته شده در چهارشنبه 3 آذر 1400ساعت 13:27 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 369

کوتاه کننده لینک چگونه در سئو و بازاریابی به شما کمک می کند؟


اتفاقی که در این حالت می­افتد این است که هزینه­ی ارسال اس ام اس ما بسیار بالا می­ره و کمکی که کوتاه کننده لینک به ما می­کند اینه که میاد لینک را فشرده می­کنه و به جای این که مثلا ما 30 کاراکتر یا 50 کاراکتر رو بخواهیم ارسال بکنیم، لینک ما تبدیل می­شه به یک لینک نه کاراکتری! و خب اتفاقی که می­افته اینه که لینک­های شما توی پیج اینستاگرام یا بسترهای دیگری که ازشون استفاده کردید باقی می­مونه. یعنی سعی کردم از بهترین سرویس شروع به معرفی کنم ولی خب همه سرویس ها تست شده و مطمئن هستند. این کار با کمک در تنظیم نام دامنه سایت شروع می شود. 2. بهترین سامانه کوتاه کننده لینک با قابلیت دامنه اختصاصی. یکی از ویژگی های خوب این سایت کوتاه کننده لینک آن است که با افزونه ای که برای مرورگر های کروم و فایرفاکس در اختیارتان قرار می دهد، می توانید در هر صفحه وب که هستید، آن را به لینک کوتاه تبدیل کنید. اسکریپت کوتاه کننده ی لینک اسکریپت حرفه ای کوتاه کننده ی . یکی از کاربرد ها برای استفاده از کوتاه کردن لینک در شبکه های اجتماعی می باشد. خواندن این مطلب برای افرادی مناسب است که سایتی با آدرس صفحات طولانی دارند و یا از کاراکترهای فارسی در آدرس صفحات سایت خود استفاده می کنند.


کوتاهکنندهی URL یا لینک کوتاهممکن است با نامهایی مانند کوتاهکنندهی لینک. کوتاهکنندهی URL. ابزاری ساده است که یک آدرس URL بزرگ و طولانی را گرفته و آن را تبدیل به هر نوع URL دلخواهی میکند که مناسب کار شماست. با این کار رضایت مخاطب و فروش بالایی بدست خواهید آورد. امروزه با فعال شدن ویژگی های محافظت از امنیت از Chrome و مرورگرهای دیگر، این نگرانی روز به روز کم تر و کمتر میشود. زمانی که شخصی روی این لینکها کلیک کند، مبلغی به پنل شما واریز میشود و زمانی که درآمد شما به میزان مشخصی رسید، میتوانید آن را برداشت کنید. راهاندازی سیستم کوتاهکننده لینک روی دامنه اختصاصی - ویرگول. یک دامنه دلخواه برای ایجاد لینک های مارک دار ایجاد می کند. به کمک کوتاه کننده لینک می توانید این مشکل را برطرف کنید.حتی بعضی از این ابزارها این امکان را به شما می دهند که نام برندتان را در لینک کوتاه شده به نمایش بگذارید. عموما کاراکتر هایی به جز حروف انگلیسی در ساختار آدرس سایت به صورت کد نمایش داده می شوند.


در وب سایت اپیزو به ۳ روش می توانید کسب درآمد کنید. شما برای این که بتوانید از سرویس کوتاه کننده لینک به کسب درآمد بپردازید باید در سایت ثبت نام کنید سپس لینک های طولانی خود را به لینک کوتاه تبدیل کنید و بعد لینک کوتاه شده را به اشتراک بگذارید. چطور میشود با «کوتاه کننده لینک LSSA» شروع به کسب درآمد کرد؟ بنابراین کاربران با انگیزه های مختلفی از سایت های کوتاه کننده لینک استفاده می کنند. چرا که در اکثر این شبکه های اجتماعی با محدودیت کلمه مواجه هستیم و لازم است برای اینکه تعداد کلماتی که می خواهیم استفاده کنیم را الکی هدر ندهیم ، از پیوند کوتاه شده خود استفاده کنیم. با این حال میشود با خرید اشتراک این محدودیت را نیز برداشت. جمعکنندهی لینک. فشردهسازی لینک و یا نامهای دیگری نیز استفاده شوند که همگی بیانگر یک مفهوماند. البته سرویسهای دیگری هم وجود دارند که من خیلی با آنها کار نکردم. کاربران تعریفشده میتوانند لینکها را متناسب با موقعیت جغرافیایی، زمان و تعداد بازدید تحلیل کرده و برای راحتی هر چه بهتر کار پنل خود را با Google Analytics ادغام کنند. برای سادگی کار در این نوشته از عبارت لینک کوتاه یا short link استفاده میکنیم.


free URL Shortener, link Shortener, سرویس, کوتاه کننده لینک, کوتاه … در چه مواردی نباید از لینک کوتاه استفاده کنیم؟ یکی دیگر از مواردی که نیاز است حتما از لینک های کوتاه استفاده نمایید هنگامی است که قصد داشته باشید به منظور اطلاع رسانی یک جشنواره یا آفر به اعضای سایت خود پیامک ارسال نمایید. هر چه لینک شما کوتاه تر باشد و شما از یکی از سرویس­های کوتاه کننده لینک استفاده کنید، هم شما و هم کاربران برای نوشتن آدرس آن و یا ارسال آن در پیامک یا ایمیل، زمان و انرژی کم تری نیاز خواهند داشت. با توجه به محدودیتهایی که در ایران وجود دارد، برای دسترسی به این لینک نیاز به تغییر ای پی از سمت دریافت کننده پیامک میباشد پیشنهاد ما این است که از سرویس دهندگان ایرانی برای کوتاه کردن لینک استفاده کنید. ساخت افزونه کوتاه کننده لینک با API اختصاصی - پارسکدرز. یکی از قدرتمندترین و بهترین سرویسهای ساخت شورت لینک در ایران، وبسایت زایا است.

+ نوشته شده در سه شنبه 25 آبان 1400ساعت 16:07 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 13280

وظایف وکیل اراضی چیست ؟

س از اینکه اوراق قضایی ابلاغ شد اگر ظرف مدت ۳ روز مستاجر اقدام به تخلیه نکرد امر تخلیه توسط مامور اجرا انجام می شود. در دعاوی کیفری، ابلاغ دعوا به متهم توسط احضاریه انجام می شود در حالیکه این ابلاغیه در دعاوی حقوقی توسط اخطاریه انجام می شود. وکیل خانوادهای که برای خود انتخاب میکنید باید دارای سابقه خوبی باشد و بهتر است سوابق او را هم در نظر بگیرید تا با اطمینان مسائل حقوقی خود را با او در میان بگذارید. وکیل خانواده همچنین می تواند در مورد طلاق های معقول مالی پس از طلاق مشاوره کنند و اطمینان حاصل کنند که دارایی ها به طور منطقی و منصفانه بین طرفین تقسیم می شوند . تجربه بالای وکیل خانواده در پرونده های مربوط به خانواده، تخصص وی در امور خانوادگی و آگاهی از روند قضائی دعاوی خانواده؛ در دستیابی به خواسته مورد نظر طرفین در مراجع قضائی الزامی است. نکته بسیار مهم در دعاوی کیفری این است که، فقط یک بار امکان مطرح کردن آن وجود دارد و طرح مجدد آن امکان پذیر نیست، نتیجه گیری اشتباه، عدم آگاهی کامل از مسائل کیفری، حقوق موکلین را ضایع کرده و علاوه بر آن، هزینههای دادگاه خسارات جدیدی را برای موکل به بار میآورد و حتی زمان از دست رفته را نیز از بین میبرد و همین امر باعث حساسیت پرونده های کیفری است که هر وکیلی از عهده آن بر نمی آید.

وکیل کیفری در مشهد، جزئیات پرونده را با مطالعه اولیه و همچنین بعد از آن به دقت بررسی خواهد کرد و کلمه ای را از قلم نمی اندازد، چرا که حتی یک کلمه کوچک، که شاید از دید همگان مهم به نظر نرسد، از دید او به نفع موکل تمام شود. همچنین وکیل کیفری باید زبل و هوشیار باشد و از هر نکته و سخنی در کلام طرف مقابل یا وکیل او به نفع موکل خویش بهرهبرداری کند. شاکی بر علیه متشاکی (طرف مقابل) متنی را به اسم شکوائیه به دادگاه و خطاب به دادستان ارائه میدهد. بر عکس دعاوی حقوقی که هر دو طرف برای خاتمه میتوانند با هم به توافق برسند. شاکی، مشتکی عنه یا متهم و اتهام در دعاوی کیفری به ترتیب هم ردیف خواهان، خوانده و خواسته در دعاوی حقوقی است. فن وکالت عمری به درازای تاریخ بشری دارد و شاید قدیمیترین اثر مکتوب مرتبط با وکالت را گل نبشتهای به جا مانده از تمدن سومری دانست که شرح حال یک دادگاه قتل است و در آن شرح داده شده است که دو وکیل از یک متهم به قتل دفاع می کنند و البته موفق میشوند او را از اتهام وارده تبرئه کنند.

به هر شخصی اعم از حقیقی و حقوقی که ارتکاب عمل مجرمانه به او نسبت داده شده و در محکمه صحت این انتساب احراز شده باشد. چنانچه مردی از ثبت نکاح دائم و یا موقت امتناع نماید میتوان بر علیه او در دادگاه خانواده دادخواست داد و وی را الزام نمود. وی می افزاید: متاسفانه دوربین در مسیر رفت و برگشت این بولوار کم داریم و چهار دوربین در این مسیر نصب شده است و عملا نمی تواند برای کل بولوار وکیل آباد پاسخگو باشد، چرا که طبق استانداردها برای هر کیلومتر باید یک دوربین داشته باشیم اما با وجود حساسیتی که در این مسیر وجود دارد، تاکنون این موضوع امکان پذیر نشده است.وی تاکید می کند: باید در این زمینه شهرداری و سازمان ترافیک پای کار بیایند، حتی شده دوربین های تصنعی ایجاد شود چرا که باید برای این مسیر بیشتر مانور صورت بگیرد، ضمن این که مقام قضایی هم در این زمینه پیگیر است. که شرعاً و قانوناً از جمله وظایف وی به حساب نمی آید میتواند از زوج مطالبه دستمزد نماید. در تحوّل کیفی، نوع ضمانت اجرای کیفری از اقسام متداول، از جمله حبس، جزای نقدی، شلاق، اعدام، محرومیت از حقوق و مصادره اموال تغییر یافته و به ضمانت اجراهای مدنی یا اجرایی تغییر می یابد.

در دعاوی حقوقی، با رضایت خواهان دعوا خاتمه یافته و پرونده بسته می شود، اما در بسیاری از دعاوی کیفری، حتی با وجود رضایت شاکی یا مجنی علیه نیز پرونده خاتمه نمی یابد و آثار معنوی جرم باید جبران شود. دقت داشته باشید که این مراحل را باید به درستی وارد کنید، در غیر این صورت سند شما به درستی تحویل داده نمی شود. هیچ کس را نمی توان » : است. طبق مجازات اسلامی هیچ عملی جرم نیست مگر اینکه قانونگذار آن عمل را تحت عنوان جرم شناخته و برای آن مجازات در نظر گرفته باشد. در زمینه مشکلات قانونی شما می کند (با در نظر داشتن هزینه های حق الزحمه وکیل ! تنها با تنظیم دادخواست توسط وکیل ،شما متحمل پرداخت هزینه ناچیزی خواهید شد ) که قابل قیاس نیست. بنابراین مهارت وکیل کیفری در امر جزایی باید بسیار زیاد باشد، تا بتواند تمامی جوانب و عناصر تشکیل دهنده جرم را شناسایی نماید و بدین وسیله حق از ناحق شناخته شود.

منبع: وکیل پایه یک دادگستری (پروندی)

+ نوشته شده در دوشنبه 24 آبان 1400ساعت 12:13 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 9229

امروزه شیرآلات ایرانی و خارجی تقریبا دارای کیفیت و قیمت برابر اند

امروزه شیرآلات ایرانی و خارجی تقریبا دارای کیفیت و قیمت برابر بوده و مشتری در هنگام خرید بیشتر به شکل ظاهری و طراحی شیرآلات ساختمانی توجه می کند و به دنبال طرح ها و مدل های زیبا و خاص می باشند. شیرآلات قهرمان دارای 5 سال گارانتی ضمانت و 20 سال خدمات پس از فروش است. شیرآلات شاهین7 سال گارانتی ضمانت و تعویض دارد. شیرآلات راسان 5 سال گارانتی ضمانت و خدمات پس از فروش دارد. به مرور زمان به تولید برند دومشان به نام راسان پرداختند و با اضافه کردن مدلهای جدید و متنوع به رقابت با رقیبان خود ادامه دادند. از شیر ظرفشویی آشپزخانه می توان بعنوان پر کاربردترین شیر آب خانه نام برد که وقتی دست خانم های وسواسی ایرانی بیافتد دمار از روزگار این شیر در می آورند. شیر ظرفشویی شاوری بیشترین دامنه حرکتی را دارد و برای نظافت سینک و شستشوی ظروف بزرگ بسیار کاربردی است.

در مدلهای بدون شلنگ معمولا ۲ عدد واشر برای اتصال به سینک وجود دارد. تمامی شیرهای توالت سانیا دارای شلنگ می باشند. شیر ظرفشویی های کلاسیک و قدیمی را که دارای دو فلکه مجزا برای آب سرد و گرم بودند را خیلی وقت است که دیگر در ملاء عام نمی بینیم. یعنی محدودیت طول پرتاب آب با شیر ظرفشویی شلنگدار حل می شود و دست خانم خانه بازتر می شود. تعمیرات این نوع شیرها بسیار سادهتر است، در این نوع شیرها از یک کارتریج استفاده میشود که در صورت خراب شدن تنها راه حل تعویض کارتریج است، البته ممکن است به آسانی نتوانید عین کارتریج شیرآلاتتان را در بازار پیدا کنید، البته خراب شدن کارتریج بسیار نادر است. ذرات ته نشین شده پودری رنگ به صورت یک پوشش یک پارچه و هم شکل بر روی شیرآلات می نشینند. عمر طولانی یک شیر ظرفشویی به آبکاری و مواد اولیه آن بستگی دارد که تشخیص این موضوع نه تنها برای شما مصرف کننده حتی برای تولید کننده ها نیز دشوار است پس به این موضوع توجه چندانی نکنید اما در یک نگاه کلی و با در دست گرفتن شیر میتوانید متوجه سنگینی تقریبی آن شوید، همچنین با دست کشیدن برروی تنهی شیر ظرفشویی متوجه صاف و یکدست بودن آبکاری آن میشوید که این یک مزیت مثبت است.

حالا که با انواع شیرهای ظرفشویی آشنا شدهاید میخواهیم در مورد ویژگیهای جامع یک شیر ظرفشویی توضیح بدهیم. اسم شیرآلات قهرمان را تقریبا در تمام منازل شنیدهاید پس نیازی به توضیح در مورد کیفیت آن نیست. از طرفی قرار نیست همه افراد دیدگاه یکسان با شما داشته باشند.9. بعضی از افراد فکر می کنند که برای ایجاد یک تغییر اساسی و بنیادی در فضای منزل خود باید هزینه زیادی را صرف کنند اما واقعیت این نیست. شیرآلات شاهین با داشتن قالبهای انحصاری و مدلهای متنوع از دیگر شرکتهای شیرآلات باعث پیشرفت خود شدهاند. البته بعضی کارشناسان توصیه می کنند که بهتر است در خانه هایی که فشار آب کمی دارند از شیرهای کلاسیک دو فلکه ای استفاده شود و قید مدلهای اهرمی زده شود. اما هر یک از این روش ها در برخی موارد کاربرد بیشتری دارند. شیرآلات آرال : شیرآلات آرال از سال 1384 تاسیس و سال1391 نشان استاندارد ملی خود را دریافت کرد. حمد و سپاس بیکران خدای عزوجل را که به ما توفیق خدمت عطا کرد تا تولیدات و دستاوردهای خود را که نمونه بارز زحمات و تلاش های بی بدیل جـوانان ایرانی است را با بالاترین کیـفیت، زیبایی و طراحی جدید به شـما عرضه نمائیم.

قیمت شیرآلات کاویان که یکی از قدیمی ترین طراحان و تولیدکنندگان شیرآلات است از قیمت شیرآلات ارزان تا قیمت شیرآلات لوکس متنوع است و شما می توانید با در نظر گرفتن بودجه خود مناسب ترین و بهترین شیرآلات را خریداری نمایید. لذا نمی توان آبکاری و روکش بیرونی شیر را صرفا به عنوان زیبایی کار در نظر گرفت چرا که یکی از مهمترین قسمت است که در کیفیت، طول عمر شیر و البته سلامت انسان در آن خانه مطرح می باشد. شیرآلات اهرمی یکی از بهترین شیرآلات ایرانی است که طرفدارهای زیادی دارد و پرفروش نیز هست. در حال حاضر تنها شرکت ایرانی که قادر به تولید این محصول میباشد شرکت KWC است که در مدلهای متنوع به نام EVE و ZOE تولید کرده است. شیرآلات بهداشتی آرال با تبلیغات و شرکت در نمایشگاههای بینالمللی نام خود را بر زبان ها جاری ساخت و همچنین با داشتن پک کامل از جمله شیرآلات بهداشتی روکار، دوش و توالت توکار، علم یونیکا و یونیورست، شلنگ توالت، فلاش تانک و قطعات شرایط بهتری برای رقابت با رقیبان خود فراهم کرده است. نکته 3: داخل بسته بندی شیر ظرفشویی قطعاتی برای نصب وجود دارد که از جمله مهمترین آن شلنگ زیربند میباشد از چند روکش تهیه شده مانند استیل، پلاستیک که به شلنگ حصیری معروف است شاید چندان موضوع مهمی نباشد ولی بهتر است به هنگام انتخاب شیر ظرفشویی این زیر بند از روکش استیل تهیه شده باشد تا به کیفیت محصول کمک بیشتری کند.

از آریان فراز خرید کنید: https://arianfarazparsam.com/

+ نوشته شده در چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400ساعت 10:01 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 54

صبحها بهترین زمان برای آبیاری محصولات کشاورزی و درختان باغ است

صبحها بهترین زمان برای آبیاری محصولات کشاورزی و درختان باغ است.تبخیر آب زمانی دیرتر اتفاق میافتد که آب هرچه زودتر در طول روز و قبل از اینکه هوا گرم شود به پای درختان و محصولات کشاورزی برسد. استفاده از تایمر آبیاری آنالوگ، به گلخانه دارانی که به صورت مستمر پای کار هستند و هر روز به فضای سبز یا گلخانه خود سر می زنند توصیه می شود. هر دقیقهای که برای تایمر تنظیم و تعیین کنید این تایمر به همین میزان کار آبرسانی را انجام میدهد. مدت زمان آبرسانی را می توانید بین ۱ تا ۱۲۰ دقیقه تعیین کنید (۱، ۳، ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۳۰، ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه). تنظیم این تایمر بسیار ساده است و محدوده تنظیم آن از یک تا ۱۲۰ دقیقه است. که با چرخاندن قسمت بالایی این تایمر به آسانی میتوان زمان آبیاری زمین کشاورزی یا باغ خود را از ۱ تا ۱۲۰ دقیقه تنظیم کنید. با قرار دادن دکمه فرکانس در این حالت تمامی تنظیمات قبلی پاک شده و سیستم به حالت تنظیمات کارخانه بر میگردد. این کار با چرخاندن پیچ ها و قرار دادن آنها روی دو قسمت ON و OFF اجرا می شود.

با استفاده از این دستگاه و توسط یک برس ویژه فوم بر سطح صندلی اعمال شده و پس از زمان دهی مناسب و تاثیر فوم، آلودگی ها و رطوبت باقیمانده توسط یک نازل ویژه مکش می گردد. یکی از مزایای این دستگاه وجود دکمه اعمال تأخیر در شروع زمان آبیاری است. حداکثر زمانی که می تواند برای ایجاد تأخیر در برنامه ریزی اعمال کند عدد شگفت انگیز 99 روز است. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در پاشش آبپاش فشار شبکه است. پیشنهاد میشود با توجه به اینکه شما از قبل شعاع پاشش هر یک از آبپاش ها که در این مقاله بیان شد را میدانید، برای نصب و جایگذاری هر آبپاش از یک شابلون مانند نخ یا سیم با طول شعاع آبپاش مد نظر استفاده کنید. گروه اندیشه سبز بیش از 100 نمایندگی در سرتاسر ایران دارد که آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. یک تایمر آبیاری نیمه اتوماتیک که نقش مهمی در صرفه جویی مصرف آب دارد. آبیاری قطرهای باعث میشود تا راندمان کار بالا رفته و در مصرف آب صرفه جویی شود.

این مسئله در کنار کاهش زمان نگهداری از گیاهان، باعث صرفه جویی در هزینه ها و وقت ما می شود. در واقع گاو ها با چربی های زیر پوستی می توانند گرمای بدن خود را در فصل زمستان تامین نمایند و این پروسه در تابستان به افزایش دمای بدن آن ها منجر شده و در نهایت بازدهی کاهش خواهد یافت. در حالت عادی سایز آن ۳/۴ (سه چهارم) اینچ است که با جدا کردن بخش پیچی ورودی، سایز آن به ۱ اینچ تبدیل می شود. مشخصات فنی این تایمر مثل کلیک است. نصب اولین سیستم تایمر قطره ای برای افراد تازه کار بسیار سرگرم کننده است. تایمر آبیاری رین مدل Amico Pro از لحاظ نحوه کار کردن ساده و کاربرپسند است. برای کسانی که فراموش میکنند آبیاری را متوقف کنند این تایمر ایده آل است. بنابراین عمر تایمر دیجیتال آبیاری نسبت به تایمرهای آبیاری دیجیتالی بالاتر است. با نور غیر مستقیم نیز کار میکند و دریچههای خروجی نیز به همراه تایمر آبیاری قطره ای خورشیدی به شما داده خواهد شد. شیر توزیع این نوع تایمر قطره ای به صورت اتوماتیک کار میکند. در مورد لولهها و دریچه متصل به تایمر آبیاری با باتری و الکتریکی حواستان باشد که از چسب آببندی لوله استفاده نکنید که در صورت آسیب به تایمر گارانتی پشتیبانی نخواهد کرد.

در شیر تایمرهای دیجیتالی به خاطر اینکه آنها دارای برد الکتریکی هستند و از برق یا باتری برای کار کردن استفاده میکنند در مقابل نفوذ آب آسیب پذیر هستند. در صورت نصب سنسور، تابلو برق با توجه به فرامین صادر شده از طریق سنسور سیستم مه پاش را روشن و خاموش می نماید. لولههای انتقال آب در سیستم آبیاری قطرهای دارای سوراخ هایی هستند که به صورت متمرکز، فقط بخش و قسمت مورد نیاز را آبیاری میکنند. با کمک تایمر آب بهکو آبیاری به صورت اتوماتیک و خودکار انجام میشود و دیگر دغدغهای برای آبیاری محصولات کشاورزی و درختان میوه خود نخواهید داشت. از این شیر تایمرها برای گیاهان و محصولات کشاورزی که نیازهای مشابهی برای آبیاری دارند یا تنها یک گیاه یا درخت میوه استفاده میشود. تمام تایمرها را درون محفظه مخصوص خود نگه دارید تا در فصل سرد از یخ زدگی آن جلوگیری شود. این تایمر بسیار قابل اعتماد است، عمر طولانیتری دارد و انعطاف بیشتری برای ارائه برنامههای آبیاری از خود نشان میدهد. تمامی تجهیزات مورد نیاز از جمله نازل آبیاری قطره ای، لوله، پایه نگهدارنه و از از همه مهم تر تایمر و پمپ در داخل این بسته قرار دارد.

+ نوشته شده در يکشنبه 19 ارديبهشت 1400ساعت 16:17 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 61