آنلاین

داکت اسپلیت ها غالبا از دو نوع کمپروسور یا سیستم ساخته و تولید می شوند

کارخانه ها و شرکت های تولیدی بزرگ برای آسیب نرسیدن به محصولات، تولیدات و کسب رضایت کارکنان شان از سیستم تهویه ی داکت اسپلیت استفاده می کنند اما در محیط های اداری به دلیل پارتیشن بندی هایی که وجود دارد، استفاده از داکت اسپلیت امکان پذیر است. برای رفع این مشکل میتوان ترموستات کنترل دما را در هر قسمت از خانه نصب کرد و دما را در هر محیط جدا به دلخواه خود تنظیم کرد اما حواستان به این نکته باشد که یک سری از داکت اسپلیت ها محلی برای نصب ترموستات کنترل دما ندارند؛ در نتیجه اگر این نکته برایتان مهم است قبل از خرید این را از مشاوران تاسیسات بانک سوال کنید تا از اینکه ترموستات کنترل دما روی دستگاه نصب می شود یا نه! همانطور که گفتیم داکت اسپلیت ها اصطلاحاً دَنگ و فَنگ موتورخانه و لوله کشی و چیلر و رادیاتور را ندارد و به فقط یک پنک خارجی دارد و یک پنل داخلی و کانال کشی هایی که همه ی آن ها زیر سقف کاذب پنهان می شوند.

داکت اسپلیت ها غالبا از دو نوع کمپروسور یا سیستم که اصطلاحا اینورتر و معمولی تعریف میشوند ساخته و تولید و عرضه میشوند . داکت اسپلیتها براساس نوع نیرو محرکه کمپرسور به دو نوع داکت اسپلیت اینورتر و معمولی تقسیم میشوند. نصب داکت اسپلیت در فضاهایی متوسط امکان گرفتن انشعاب زیاد هوا را به شما می دهد و با توجه به برآورد هزینه ها و استفاده از دریچه دمپر دار، استفاده از داکت اسپلیت ارزان تر است. تهران سرویس کار با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تعمیرات تخصصی داکت بری به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.هزینه های تعمیرات داکت اسپلیت در تهران سرویس کاران بسیار منصفانه بوده و شما می توانید با هزینه کمتری نسبت به سایر شرکت ها اسپلیت خود را در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر کنید.از ویژگیهای منحصر به فرد تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت تهران سرویس کار میتوان به تعویض قطعات دستگاه با قطعات اورجینال اشاره کرد که شما میتوانید از گارانتی قطعات اورجینال برخوردار شوید. داکت اسپلیت ها عمر بالایی دارند و اگر خدایی نکرده به مشکلی خوردید هزینه های تعمیر ان گران نیستند و زیاد هزینه بر نیست همچنین نگهداری این وسیله بسیار راحت است و نسبت به کولرهای گازی و دیگر سیستم های سرمایشی حساسیت کمتری دارند.

کیفیت هوایی که از داکت اسپلیت ها خارج می شود نسبت به دستگاه های دیگر بالاتر است. DOE-2یک نرم افزار رایج و پذیرفته شده در تحلیل انرژی ساختمان می باشد که می تواند انرژی و هزینه مورد نیاز در انواع ساختمان ها را پیش بینی کند. کندانسور به علت ایجاد هوای گرم در اطراف و هچنین ایجاد صدا حین عملکرد دستگاه، توصیه می شود که در محیطی با فضای باز قرار گیرد. نکته ی مهم دیگر در مورد نصب و راه اندازی نقشه کانال صحيح، اين مورد يکي از کليديترين نکات طراحي داکت اسپليت است در صورتيکه نقشه کانال غير اصولي باشد عملکرد دستگاه بسيار تحت تاثير قرار ميگردد، در نظر گرفتن ابعاد مناسب کانال يکي از شرايط کليدي نصب صحيح داکت اسپليت است. سرویس داکت اسپیلت از دیگر موارد تاثیرگذار در عیب یابی کولر اسپیلت و رفع ایرادات پیش آمده در مسیر عملکرد این دستگاه است. همانطور که پیش تر گفتیم، داکت اسپلیت سرد آرن ۳۶۰۰۰ مدل AMOVTB-36CN1-13C یکی از کم مصرف ترین اسپیلت های موجود در بازار است که مشخصات الکتریکی آن شامل ولتاژی۲۲۰ ولت می باشد. مدل 3000 نوع گازوئیلی و مدل 3060 نوع گازسوز کوره هوای گرم انرژی است. میرزائیفر (1389) نیز در پژوهش خود با عنوان "بررسی رابطه بین کیفیت خدمات و وفاداری به فروشگاه بر اساس مدل سیواداس و پرویت در فروشگاههای زنجیرهای شهروند شهر تهران" نشان داد که کیفیت خدمات با رضایت مشتریان و توصیه به دیگران رابطه مستقیمی دارد و بین نگرش مثبت (نسبی) به فروشگاه با کیفیت خدمات و رضایت مشتریان رابطه معنیداری وجود دارد.

بر این اساس پرسشنامه پژوهش به 18 نفر از استادان رشته مدیریت بازرگانی داده شد و نتایج حاکی از این بود که عواملی که معرف وفاداری مشتریان هستند از گستردگی کافی برخوردار می باشند. در خانه چون محیط کوچک بوده و اغلب ساعات سکوت برقرار است، کمترین صدا در دستگاه به وضوح شنیده میشود در نتیجه این موضوع آزار دهنده خواهد بود. البته در ساختمانهای ادرای شاید این صدا کمتر حس شود زیرا رفت و آمد در آنجا زیاد بوده و البته حاضرین در آن مکان، به حدی درگیر امور کاری خود هستند که زیاد متوجه صدا نمیشوند اما در مورد محصول خانگی این موضوع فرق دارد. اولین موضوع که برای هر مشتری در خرید دستگاههای برقی اهمیت دارد، قیمت کالا است. داکت اسپلیت که از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده است در سقف کاذب فضاهای مسکونی، اداری و.. به همین دلیل است که بعد از خرید داکت اسپلیت توصیه می شود به هر فردی برای نصب و راه اندازی داکت اسپلیت خانگی اعتماد نشده و از افراد متخصص و حتی از مهندسین تحت نظارت همان برند کمک گرفته شود تا از سلامت کار، مطمئن شوید. در صورتی که واحدهای آپارتمان شما حتی تا متراژ ۲۰۰ متر مربع باشند نیز می توانید با استفاده از برق تک فاز ولی ۵۰ آمپر، از تک فاز استفاده نمایید.

برگرفته از وب سایت تامین تجهیز به آدرس https://tamin24tajhiz.com

+ نوشته شده در جمعه 10 ارديبهشت 1400ساعت 10:07 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 941