آنلاین

امروزه شیرآلات ایرانی و خارجی تقریبا دارای کیفیت و قیمت برابر اند

امروزه شیرآلات ایرانی و خارجی تقریبا دارای کیفیت و قیمت برابر بوده و مشتری در هنگام خرید بیشتر به شکل ظاهری و طراحی شیرآلات ساختمانی توجه می کند و به دنبال طرح ها و مدل های زیبا و خاص می باشند. شیرآلات قهرمان دارای 5 سال گارانتی ضمانت و 20 سال خدمات پس از فروش است. شیرآلات شاهین7 سال گارانتی ضمانت و تعویض دارد. شیرآلات راسان 5 سال گارانتی ضمانت و خدمات پس از فروش دارد. به مرور زمان به تولید برند دومشان به نام راسان پرداختند و با اضافه کردن مدلهای جدید و متنوع به رقابت با رقیبان خود ادامه دادند. از شیر ظرفشویی آشپزخانه می توان بعنوان پر کاربردترین شیر آب خانه نام برد که وقتی دست خانم های وسواسی ایرانی بیافتد دمار از روزگار این شیر در می آورند. شیر ظرفشویی شاوری بیشترین دامنه حرکتی را دارد و برای نظافت سینک و شستشوی ظروف بزرگ بسیار کاربردی است.

در مدلهای بدون شلنگ معمولا ۲ عدد واشر برای اتصال به سینک وجود دارد. تمامی شیرهای توالت سانیا دارای شلنگ می باشند. شیر ظرفشویی های کلاسیک و قدیمی را که دارای دو فلکه مجزا برای آب سرد و گرم بودند را خیلی وقت است که دیگر در ملاء عام نمی بینیم. یعنی محدودیت طول پرتاب آب با شیر ظرفشویی شلنگدار حل می شود و دست خانم خانه بازتر می شود. تعمیرات این نوع شیرها بسیار سادهتر است، در این نوع شیرها از یک کارتریج استفاده میشود که در صورت خراب شدن تنها راه حل تعویض کارتریج است، البته ممکن است به آسانی نتوانید عین کارتریج شیرآلاتتان را در بازار پیدا کنید، البته خراب شدن کارتریج بسیار نادر است. ذرات ته نشین شده پودری رنگ به صورت یک پوشش یک پارچه و هم شکل بر روی شیرآلات می نشینند. عمر طولانی یک شیر ظرفشویی به آبکاری و مواد اولیه آن بستگی دارد که تشخیص این موضوع نه تنها برای شما مصرف کننده حتی برای تولید کننده ها نیز دشوار است پس به این موضوع توجه چندانی نکنید اما در یک نگاه کلی و با در دست گرفتن شیر میتوانید متوجه سنگینی تقریبی آن شوید، همچنین با دست کشیدن برروی تنهی شیر ظرفشویی متوجه صاف و یکدست بودن آبکاری آن میشوید که این یک مزیت مثبت است.

حالا که با انواع شیرهای ظرفشویی آشنا شدهاید میخواهیم در مورد ویژگیهای جامع یک شیر ظرفشویی توضیح بدهیم. اسم شیرآلات قهرمان را تقریبا در تمام منازل شنیدهاید پس نیازی به توضیح در مورد کیفیت آن نیست. از طرفی قرار نیست همه افراد دیدگاه یکسان با شما داشته باشند.9. بعضی از افراد فکر می کنند که برای ایجاد یک تغییر اساسی و بنیادی در فضای منزل خود باید هزینه زیادی را صرف کنند اما واقعیت این نیست. شیرآلات شاهین با داشتن قالبهای انحصاری و مدلهای متنوع از دیگر شرکتهای شیرآلات باعث پیشرفت خود شدهاند. البته بعضی کارشناسان توصیه می کنند که بهتر است در خانه هایی که فشار آب کمی دارند از شیرهای کلاسیک دو فلکه ای استفاده شود و قید مدلهای اهرمی زده شود. اما هر یک از این روش ها در برخی موارد کاربرد بیشتری دارند. شیرآلات آرال : شیرآلات آرال از سال 1384 تاسیس و سال1391 نشان استاندارد ملی خود را دریافت کرد. حمد و سپاس بیکران خدای عزوجل را که به ما توفیق خدمت عطا کرد تا تولیدات و دستاوردهای خود را که نمونه بارز زحمات و تلاش های بی بدیل جـوانان ایرانی است را با بالاترین کیـفیت، زیبایی و طراحی جدید به شـما عرضه نمائیم.

قیمت شیرآلات کاویان که یکی از قدیمی ترین طراحان و تولیدکنندگان شیرآلات است از قیمت شیرآلات ارزان تا قیمت شیرآلات لوکس متنوع است و شما می توانید با در نظر گرفتن بودجه خود مناسب ترین و بهترین شیرآلات را خریداری نمایید. لذا نمی توان آبکاری و روکش بیرونی شیر را صرفا به عنوان زیبایی کار در نظر گرفت چرا که یکی از مهمترین قسمت است که در کیفیت، طول عمر شیر و البته سلامت انسان در آن خانه مطرح می باشد. شیرآلات اهرمی یکی از بهترین شیرآلات ایرانی است که طرفدارهای زیادی دارد و پرفروش نیز هست. در حال حاضر تنها شرکت ایرانی که قادر به تولید این محصول میباشد شرکت KWC است که در مدلهای متنوع به نام EVE و ZOE تولید کرده است. شیرآلات بهداشتی آرال با تبلیغات و شرکت در نمایشگاههای بینالمللی نام خود را بر زبان ها جاری ساخت و همچنین با داشتن پک کامل از جمله شیرآلات بهداشتی روکار، دوش و توالت توکار، علم یونیکا و یونیورست، شلنگ توالت، فلاش تانک و قطعات شرایط بهتری برای رقابت با رقیبان خود فراهم کرده است. نکته 3: داخل بسته بندی شیر ظرفشویی قطعاتی برای نصب وجود دارد که از جمله مهمترین آن شلنگ زیربند میباشد از چند روکش تهیه شده مانند استیل، پلاستیک که به شلنگ حصیری معروف است شاید چندان موضوع مهمی نباشد ولی بهتر است به هنگام انتخاب شیر ظرفشویی این زیر بند از روکش استیل تهیه شده باشد تا به کیفیت محصول کمک بیشتری کند.

از آریان فراز خرید کنید: https://arianfarazparsam.com/

+ نوشته شده در چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400ساعت 10:01 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 55