آنلاین

پمپ کارواش صنعتی چیست؟


تفاوت این دو نوع مه پاش در نحوه نصب و ابزار مورد نیاز آنهاست. • کارایی و کیفیت نهایی مه تولید شده در سیستم مه پاش مرغداری از نوع نازلی در ارتباط مستقیم با قدرت تا کیفیت برتر موتور نصب شده در سیستم است. البته باید موتور الکتریکی تکفاز انتخاب شده شما شرایط تأمین قدرت کافی را داشته باشد. لذا بهتر است پره ها را با جنس آلومینیوم بسازند تا سبکی این پره ها باعث ایجاد فشار بالایی بر موتور دستگاه نباشد. • بهتر است سیستم طراحی شده برای مه پاش مرغداری دیسکی از یک شرایط کارکرد کاملا اتوماتیک بهره مند باشد. اگر شما نیز پیش از خرید دستگاه کارواش صنعتی به مشاهده و بررسی لیست قیمت واترجت کارواش صنعتی نیاز دارید بهتر است به فروشگاه های اینترنتی فروش واترجت صنعتی مراجعه کنید. آیا استخر یا منبع دارید؟ عموما در تجهیز کردن یک سالن کوچک مرغداری، بهره مند شدن از مه پاش مرغداری های دیسکی بهترین انتخاب است.چرا که می توانید با نصب یک یا دو عدد فن قابلیت کاملی در تولید مه داشته باشید. به عنوان مثال، یک بشکه. در نظر داشته باشید که هدف از نصب این فن ها در تکمیل یک سیستم مه پاش مرغداری، تولید باد برای گردش هوا و تهویه فضا نمی باشد؛ بلکه قرار است تا با کمک این فن ها یک مه غنی از رطوبت تولید شده و این مه به آرامی از سمت بالای سالن حرکت کرده و به طول یکدست و یکنواخت به شکلی که چندان غلیظ نباشد، در فضای سالن مرغداری پخش شود.


البته این تنها در مقام یک مقیاس کلی در نظر گرفته شده است. در حال حاضر مه پاش مرغداری از مدل های دیسکی سطح کاربرد گسترده ای در سالن های مرغداری دارند و این باعث شده تا در مقام عمل نگاه حرفه ای تری نسبت به آنها به وجود آید.به هر صورت اگر قصد بررسی حرفه ای از یک سم پاش دیسکی را دارید، در هنگام تهیه کردن آنها به نکات کلی زیر دقت کنید. معمولا در صورت استفاده از قطره چکان های خود تنظیم از دو قطره چکان استفاده می شود تا در صورت گرفتگی یکی از آنها توسط ذرات خاکریزه ، قطره چکان دیگر بتواند آب مورد نیاز گیاه را تامین کند. محصولات این کمپانی شامل پکیج کامل لوازم آبیاری قطره ای، تایمر، لوله ، قطره چکان و انواع تبدیل و بست و اتصالات است. همگی شامل هزینههای جداگانه خواهد شد. این ابزار برای آبیاری گیاهان و گل هایی که به صورت دسته ای پرورش می یابند بسیار مفیدند، زیرا نیاز به نازل های جداگانه را کاهش می دهند. تایمر آبیاری وسیله ای هوشمند می باشد که عملیات آبیاری منطقه مشخص شده را به صورت اتوماتیک و برنامه ریزی شده در زمان مشخص انجام می دهد.

https://abniro.com/car-wash-pump/%D9%BE%D9%85%D9%BE-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B4/

از این رو بهترین ایده ها در اجرای سیستم مه پاش مرغداری از نوع دیسکی بهره مندی از یک شرایط کارکرد اتوماتیک می باشد تا در صورت قطع شدن جریان آب، تمام فن ها نیز خاموش شوند. شستشوی بدنه خودرو در دو کارواش دستی و اتوماتیک صورت می گیرد. یکی از جدیدترین برندهای تولید کننده انواع تایمر آبیاری در بازار با دو برند معروف، تایمرهای هوشمند و اتوماتیک را طراحی و به بازار عرضه کردهاند.و محصولات باغبانی، برنده هانتر است. حال که با شیر برقی آبیاری و نحوه عملکرد آن تا حدودی آشنا شدید؛ در صورتی که بخواهید از شیر برقی آب برای مصارف خود به ویژه برای آبیاری زمین های کشاورزی خویش استفاده به عمل آورید؛ می بایست برند معروف و مطمئنی را برای خرید شیر برقی آب برای خود انتخاب نمایید تا سالیان سال بتوانید از این وسیله بسیار مهم و کارآمد به خوبی استفاده نمایید. البته به یاد داشته باشید که جارو برقی حتماً از نوع آب و خاک باشد تا هنگام استفاده از آن در محیط کارواش، به مشکلی برنخورید. به صورت اگر همراه با حضور در یک سالن بزرگ مرغداری هستید و تامین رطوبت مناسب این سالن ها را جدی می دانید و در این بین قصد تهیه یک مه پاش مرغداری از نوع نازلی را دارید، درک نکات کلیدی زیر می توانند سودمند باشند.


البته برای این کار محاسباتی صورت می گیرد و غالباً با توجه به ابعاد فضا، فن مناسب انتخاب می شود.این فن های دیسکی شکل طراحی تخصصی دارند و به هیچ حالت شبیه به فن های طراحی شده برای تخلیه هوا نیستند. در صورت قطع آب، کارکرد مداوم پره ها باعث ایجاد گردش هوای خشک در فضای سالن مرغداری است. این مه می تواند به شکلی یکنواخت و فراگیر به تمام فضای سالن مرغداری رسیده باعث ضدعفونی شدن تمام سطوح باشد.هر یک از فن های نصب شده در سیستم مه پاش دیسکی به شکل مستقل از دیگر فن ها هستند. اگر شرایط مقرون به صرفه شدن در تکمیل سیستم مه پاش مرغداری برای شما مهم است و می خواهید تا قیمت رطوبت ساز مرغداری چندان بالا نباشد، نصب موتورهای برند موتوژن که محصول توانمندی از یک برند ایرانی است، انتخاب مناسبی خواهد شد. به هر حال برند سازنده تا کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه مه پاش مرغداری جایگاه قیمتی آنها را تعیین خواهد کرد. در واقع قرار است قطرات آب در برخورد با این پروانه که با سرعت بالایی در حال گردش است، تبدیل به قطرات ریزی شبیه به مه شوند.

+ نوشته شده در سه شنبه 10 اسفند 1400ساعت 16:38 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 59