آنلاین

این فروشگاه اینترنتی علاوه بر فروش اقلام غیر دارویی، به عنوان یک مرکز خرید آنلاین دارو عمل می کند


داروخانه اینترنتی بی نسخه همه ی آن چیزی را که لازم است تا حریم خصوصی مصرف کننده حفظ گردد فراهم آورده تا مشتریان بدون نگرانی خرید کنند یا مشاوره دارویی بگیرند. در داروخانه آنلاین شما میتوانید به سادگی محصول مورد نظرتان را پیدا کنید و پس از خواندن اطلاعات دارویی مربوط به آن با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به خرید آن اقدام کنید. بعد از راه اندازی داروخانه آنلاین باید به فکر حضور در شبکه های اجتماعی باشید. گرفتن موجودی و قیمت محصولات: شما می توانید قیمت محصول مورد نظر خود را چک کنید بدون اینکه در صف های طولانی منتظر باشید. صرفه جویی در زمان: با خرید کردن از داروخانه های اینترنتی دیگر لازم نیست ساعتها در ترافیک و صف های طولانی خرید منتظر باشید و با این کار در زمان خود صرفه جویی کرده اید. پیش از آن که به معرفی محصولات گیاهی مانند مکمل های گیاهی و ویتامین ها بپردازیم لازم است به این موضوع اشاره کنیم که چرا بهتر است خرید خود را به صورت اینترنتی از داروخانه آنلاین انجام دهید. طبق آخرین آمار هر فرد به صورت میانگین حداقل یکبار به داروخانه مراجعه می کند که البته بیشتر برای خرید محصولات غیر نسخه پزشکی و برای خرید محصولات بهداشتی است.


محصول مورد نظر را به راحتی خریداری و تحویل بگیرید: در اینجا هم مانند سایر فروشگاه های اینترنتی، فرآیند خرید و تحویل کالا بسیار آسان است. در داروخانه آنلاین شیدر امکان خرید آسان محصولات دارویی مانند مکمل های غذایی، مولتی ویتامین، داروهای گیاهی، محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر و تجهیزات پزشکی به صورت آنلاین به منظور صرفه جویی در زمان است. خرید آسان در زمینه مکمل غذایی، مکمل دارویی، آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی یکی از اهداف مهم در داروخانه آنلاین شیدر است. این سایت فعالیت خود را از بهمن سال 1394 در باب اطلاع رسانی و خرید آنلاین دارو و محصولات بهداشتی آغاز کرده است. داروخانه های آنلاین پس از دریافت مجوزهای الکترونیکی و مجوزهای بهداشتی از مراکز دارای صلاحیت می توانند فعالیت خود را آغاز کنند. این در حالی است که توزیع کلیه داروها در داروخانه از طریق شرکت های پخش صورت می گیرد و داروخانه ها اجازه ندارند که خارج از این چرخه است و نظارت کافی روی آن اعمال نمی شود. برای این منظور باید به مجوزهای الکترونیکی و بهداشتی که داروخانه اینترنتی مورد نظر روی سایت خود درج کرده است توجه کنید به طوری که این مدارک قابلیت رویت و پیگیری داشته باشند.


حال آنکه خیلی از افراد ممکن است تا بحال از داروخانه های اینترنتی به دلیل جدید بودن این امر استفاده نکرده باشند، ولی بعضی دیگر به دلیل راحتی خرید از این داروخانه ها، مشتری دائمی آن باشند. داروخانه شبانه روزی دکتر کرمانی در سال 1388 تاسیس شد و با توجه به درخواست روزافزون مشتریان به خرید آنلاین و غیر حضوری سایت داروما از سال 1398 فعالیت خود را آغاز نمود. داروکده وب سایت رسمی داروخانه جمالزاده در مهرماه سال 1388 به عنوان اولین پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی فعالیت خود را آغاز کرده است. از طرفی وجود یک داروخانه آنلاین این امکان را به افراد و کاربران اینترنتی میدهد که در هر ساعتی از شبانه روز بتوانند دارو یا لوازم بهداشتی مورد نیاز خود را خریداری کنند. ارسال رایگان: دیگر برای خرید دارو نیاز نیست تا کارهای روزانه خود را رها کنید و یا از خانه و محل کارتان خارج شوید و خود را به داروخانه برسانید. وب سایت داروکده با توجه به این موضوع به منظور آسانی خرید مشتریان از داروخانه اقدام به ایجاد یک فروشگاه اینترنتی کرده است.


این فروشگاه اینترنتی علاوه بر فروش اقلام غیر دارویی، به عنوان یک مرکز خرید آنلاین دارو عمل می کند. بنابراین باید قبل از خرید مجوزهای مربوطه، که به شکل آنلاین در سایت قرار داده می شود را بررسی کنید. داروخانه آنلاین ایزی دارو یک نمونه موفق از داروخانه های آنلاین است که به تمام نقاط ایران سفارشات را از طریق پست ارسال می کند. قرص آسکورفیت: این دارو قرص ویتامین Cجویدنی است که از عصاره میوه گیاه آسرولا به دست آمده و برای تقویت سیستم ایمنی بدن، پیشگیری از سرماخوردگی و محافظت در برابر عفونتها مورد استفاده قرار میگیرد. داروخانه های آنلاین هم مانند سایر فروشگاه های اینترنتی با ایجاد سایت و قرار دادن اطلاعات محصولات مانند قیمت، موجود بودن و هر نوع اطلاعاتی که مشتریان به آن نیاز دارند به منظور رفع نیاز مشتریان ایجاد شده است. داروخانه آنلاین هم مانند تمامی داروخانههای شهر و استان محل سکونت شما، خود را موظف میکند تا تجهیزات مورد نیاز شما را همواره موجود داشته باشد. داروخانه آنلاین نیز مانند سایر کسب و کارهای اینترنتی که با هدف افزایش بهره وری و آسایش شما ایجاد شده­اند، کمک می ­کنند تا در مسیر پرسرعت زندگی توقف کمتری داشته باشید و وقت و انرژی بیشتری برای خودتان نگه دارید.


منبع: داروخانه اینترنتی بی نسخه

+ نوشته شده در شنبه 14 اسفند 1400ساعت 18:20 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 11629