آنلاین

چگونه میتوان احتمال سرقت خودرو یا هر وسیله ی نقلیه ای را تقریباً به صفر رسانید؟


در نتیجه نظارت جامع و کامل بر خودرو و وضعیت آن تنها با کمک تلفن همراه از راه دور قابل انجام است. نرم افزار ردیابی دستگاه که با نام Tracksolid Pro می باشد بی شک از بهترین و به روز ترین نرم افزار های ردیابی در سطح جهان است که با به روزرسانی های مداوم و اضافه کردن قابلیت های جدید در فاصله های زمانی مختلف خود را به عنوان یک نرم افزار جامع و کامل معرفی کرده است. در صورتی که شخصی ردیاب را پیدا کند و عمل جدا سازی را انجام دهد دستگاه به شماره مالک ردیاب پیامک ارسال کرده و اطلاع رسانی می کند و وقتی که قاب و محافظ دستگاه باز شود هشداری مبنی بر باز شدن دستگاه ارسال خواهد کرد و همینطور هشدار های ضعیف شدن باتری دستگاه و تعویض سیم کارت دستگاه نیز وجود دارد. جدیدترین ردیاب خودرو موجود در بازار چه ویژگیهایی دارد؟

در یکی از مقالات پیشین ردیاب من توضیح دادیم چگونه میتوان احتمال سرقت خودرو یا هر وسیله ی نقلیه ای را تقریباً به صفر رسانید. صدای دزدگیر اتومبیل با هر ضربه یا صدای بلندی از جمله رعدوبرق، برخورد توپ و حیوان فعال میشود. به کمک سیستم ردیاب GPS میتوانید در هر شرایطی موقعیت جغرافیایی خودرو را مشاهده کنید، پس دیگر هیچ نگرانی جهت به سرقت رفتن خودرو نخواهید داشت و حتی قادر خواهید بود که خودروی خود را به دوست، کارمند یا مشتری اجاره یا به امانت بسپرید. شناسایی مسیر حرکت خودرو از طریق تلفن همراه به این معنی است که از راه دور وسیله ی نقلیه کاملاً نظارت میشود، بنابراین در حین سرقت یا پس از حرکت خودرو توسط سارق، کشف محل آن امکان پذیر است. برای این محصول می توانید دو نوع باتری را انتخاب کنید. باید توجه داشته باشید که ماهوارههای جی پی اس دارای دو قابلیت ردیابی و رهیابی هستند و این دو، کارکرد کاملاً متفاوت دارند.

سپس ازطریق GPRS که سیمکارت در آن نصب می شود اطلاعات مکانی از طریق SMS برای فرد ارسال می گردد.در سال های اخیر جی پی اس هایی با کاربردهای متنوع روانه بازار شده است. کاربران علاوه بر قابلیت های بالا می توانند از طریق SMS و ارسال آن به شماره سیم کارتی که در داخل دستگاه است از وضعیت و موقعیت دستگاه ردیاب و خودرو خود اطلاع پیدا کنند این مدل ردیابی را ردیابی آفلاین می نامیم. اما ردیاب های دیگری نیز در بازار وجود دارند که این ویژگی را ندارند یا از فناوری GPS استفاده نمی کنند. کاربرد ردیاب ها خیلی زیاد است برای افراد دارای اختلال فکر که احتمال گم شدن برایشان هست یا افرادی که احتمال دارد دزدیده شوند یا حیوانات خانگی و … دکمه ای در زیر دستگاه وجود دارد که وقتی ردیاب از سطح که چسبیده جدا شود به مالک اعلام می کند. در صورتی که هر 24 ساعت یک مکان ارسال کند می تواند تا بیشتر از یک سال شارژ داشته باشد.

در صورتی که ردیاب خودرو ردیاب من دارای شاسی لادری باشد بدین معناست که از این قابلیت پشتیبانی می کند. به این ترتیب کار نصب ردیاب خودرو به پایان میرسد و میتوانید از امکانات بسیار خوب آن بهرهمند شوید. به دلیل پیشرفت تکنولوژی در صنعت خودروسازی و روی کار آمدن شبکه CAN به جای سیمکشیهای قبلی خودروها، اهمیت خواندن اطلاعات به طور کامل بیش از پیش شد. همچنین خواندن اطلاعات OBD باعث میشود مشکلات ناوگان بدون نیاز به بررسیهای زمانبر تشخیص داده شود. اگر خودرو از سرعت مجاز فراتر برود، ردیاب آهنربایی خودرو آلارم داده و راننده مجبور به کنترل سرعت میشود. داراییهایی که اگر از دست بدهیم، همیشه حسرت آن را خواهیم خورد و هیچ گاه خود را جهت کوتاهی و بی مسئولیتی نخواهیم بخشید. امروزه با توجه به افزایش سرقت خودرو،صاحبان خودرو به دنبال راهی برای تامین امنیت خودرو های خود می باشند.در شهر های بزرگ،برخی افراد فاقد پارکینگ هستند و مجبور به پارک خودرو های خود در خیابان ها و مکان های نا امن می شوند و همیشه خطر سرقت خودرو آنان را تهدید می کند.بیشتر صاحبان خودرو بر این باورند که با خرید یک دزدگیر خوب،سرقت خودرو به حداقل می رسد اما این تفکر اشتباه است!

اطلاعات بیشتر:
+ نوشته شده در دوشنبه 23 آبان 1401ساعت 16:10 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 430