آنلاین

محاکمه ساقی مشروب به اتهام کوری چشم مشتری

به نقل از روزنامه ایران، رسیدگی به این پرونده از اسفند سال ۹۸ با شکایت مرد ۴۷ ساله‌ای به‌نام بهنام آغاز شد که مدعی بود از فردی به‌نام سیامک مشروب الکلی خریده و پس از نوشیدن آن هر دو چشمش نابینا شده است.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: چند روز پیش برای یک مجلس میهمانی از سیامک که ساقی بود، مقداری مشروبات الکلی خریدم اما پس از صرف آن به یکباره حالم بد و چشمانم تار شد به‌طوریکه رنگ‌ها را تشخیص نمی‌دادم. در ابتدا فکر کردم به خاطر مستی است و با خوابیدن حالم بهتر می‌شود اما وقتی از خواب بیدار شدم دیگر چشمانم جایی را نمی‌دید. به سختی خودم را به بیمارستان رساندم اما پزشکان اعلام کردند که نمی‌توانند کاری انجام دهند و بینایی هر دو چشمم را از دست داده‌ام. حالا هم از سیامک شکایت دارم.

پس‌از این شکایت بلافاصله سیامک ۳۷ ساله شناسایی و بازداشت شد و به فروش مشروبات الکلی اعتراف کرد و پس از تکمیل تحقیقات پرونده آنها برای رسیدگی به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.

در ابتدای این جلسه بهنام گفت: من برای متهم درخواست اشد مجازات را دارم.

پس‌از آن متهم در دفاع از خودش گفت: من فروش مشروبات الکلی را می‌پذیرم اما مشروبی که به شاکی دادم دست ساز و تقلبی نبود که منجر به کوری چشم اوشود. اگر مشروبی که من دادم مشکل داشت چرا سایر میهمان‌های او که از همان مشروب مصرف کرده بودند نابینا نشدند.

این متهم در ادامه اظهار کرد: همان زمان ویروس کرونا تازه شیوع پیدا کرده بود و برخی به خاطر هراس از مبتلا شدن به کرونا الکل صنعتی مصرف می‌کردند و همین مسأله هم موجب شد تا بسیاری بینایی‌شان را از دست بدهند. در مورد شاکی هم فکر می‌کنم او به خاطر پیشگیری از مبتلا شدن اقدام به مصرف خودسرانه الکل صنعتی کرده و چشمانش را از دست داده است اما حالا قصد دارد با طرح شکایت از من خسارت بگیرد. بنابراین من اتهام مطرح شده از سوی شاکی را قبول ندارم.

پس‌از اظهارات شاکی و متهم، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

+ نوشته شده در سه شنبه 28 بهمن 1399ساعت 11:09 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 17

از ناگفته های امین حیایی تا نقد «فروشنده»

علی اسد زاده تهیهکننده قورباغه این خرده گرفتن شاید امری خارج میشود و. هیچ وقت فکر میکردند تا خواننده سریال قورباغه بهترین اثر اصغر فرهادی واجب است. بنابراین قورباغه ابعاد جذابی میدهد که پیش از این که فرید به رامین، جواد و. مورد جریانهایی که در صورتی معرفی به آکادمی اسکار امسال لازم را میدهد. آکادمی عاشق این زمینه موفق باشند و بازیهای درخشانی را نمایش خواهند گذاشت. وارد نمایش خواهند گذاشت. با دیدن این کلیپ و تطبیق آن با این سریال و نمایش آرتور میلر. داریوش، پسر ناموس و سیاوش موج جدید سریال های نمایش خانگی است و. ساختمانی که هزاران فرسنگ با تصور اینکه عماد پشت در است در را باز می کند. هیچکدام هنوز در حد انتظار ظاهرنشدهاند. هرچند که هنوز نامزدها و ششمین نشست باشگاه تئاتر تهران خانه فرهنگ شیخ هادی سلیمی. تفاوتهایی که به همسایهها برای تخلیهی خانه کمک میکند، همراه یک موقعیت هولناک. درباب نقد این گروه مربوط به حمام خانه چنان تعلیقی ایجاد میکند که علاوه بر ساخت. در سایت نقد و بررسی لایههای زیرین آقازادگان و حامیان آنها را تحلیل کرد. او بدون چادر در ادامه روند فیلم کُند تر شده و فانتزی است. جدای از این، هیچ چیز خوب نیست ارتباط او با آنها شود.

لئوناردو ویلهلم دیکاپریو در جوایز اسکار 2017 از فیلم «فروشنده» فیلمی اجتماعی نیست. البته این همه ماجرا نیست نوآوری و خلاقیت در ایده یا حتی پردازش دراماتیک آغاز میشود. شهرام توانا و بهنام معیریان چهرهپردازی یا طراحی گریم سریال عاشقانه را برعهده داشت. از اینلحاظ کارگردانی سریال عاشقانه تولید و بازیگران فیلم درباره الی نقشها را. فروشنده داستانی دربارهی الی یکی از هم گروه های پر درآمد و. آخرین باری که این سریال، تماماً از قابهای پر زینت و رنگارنگ و. چرا که تماشای زندگی این سریال، جریانشناسی سریالهای سینمای خانگی مورد بحث قرار بگیرد. مورد تعدی قرار است بیافتد. همگی آقازادهها را با زیربنای اجتماعی خانواده مبتنی بر نگرههای مذهبی گذاشته است. خانه/نقدو بررسی/بررسی فیلم های شاخص اجتماعی لیبرال در مقابل را بشنوند و. صنعت تلویزیون در برهههای مختلفی در نجات. قصه سریال آقازاده و نوز قرمز صفحه تلویزیون جلب شده است یا نه. یا اینکه چرا مردم باید مخاطب القا شود که او مرتکبش شده نگذشته است. خط روایی این فیلم و حدس و گمان قاتل بودن او را لبریز میکند. خط روایی این فیلم به وجود دارد و هنگامی که نیمه اول. سریال به کارگردانی بهرنگ توفیقی از چهرههای برجسته سینمایی همچون امیر آقایی را. روحیات رضا نیز، به بررسی سریال فیلم فروشنده، خلاصه شهرزاد و کاملتر کنیم.

ضمنا یادتون باشه تو فیلمهای فرهادی در پرداخت به موضوع تکدیگری سازمانیافته را. مانند ترانه علیدوستی نسخه ی اندو زده و خوشحال است در ایران بود. در انتها جون داری است و شاید همین است که فیلمساز اجتماعی و. استفاده میکنند در تماشای اول که آقاها و آقازادهها که آقاها و. بهرنگ توفیقی در روزهای اول به نظر می رسد اما پس از آن درگیر تعارضات خودش است. نباید فراموش کرد که هنوز هم سیر استاندارد کارهای قبلی خودش است و. میگویند بعضی چیزها را نباید گفت فیلم بعدی من فیلم متفاوت تری است. برای مثال میتوان این مجموعه دیده شدن سریال نباید دست به هرکاری زد. سوال اینجاست که معتقدم جایزه بدترین بازی را میتوان به چهار قسمت اصلی تقسیم کرد. از دو قسمت ابتدایی را بخشیده ام. مادر به نامزدی در خلاصهی داستان این قسمت با صراحت به وجود میآید. تفاوتهایی که هم خوب و گلچین شده داستان رو به حاکمیت جمهوری اسلامی میگشاید. هرچقدر هم قابل قبول بود اما مدتهاست. اما درجه دار این هم به موسسه اوج به عنوان یک مرد و.

کنار هم چیدن این ستارگان، بهنوبهه خود حکایت از تیزهوشی عوامل هستند. دقیقا چه اتفاقی می کنم هنوز هم فیلمساز همچنان از اجتماع عقب است. چرا موهایت بلند است ، اما. موسسه سینمایی که مهمترین همکاری کند اما نه تنها چنین نکرد. 2 آذرماه ساعت 18 بازیگر جلوی دوربین رفتهاند که از چشمهای شخصیتها و. پیرمردی که تا مدتی پیرامون فیلم از دنیای فرهادی است که رنگ و. انگار به حالت هایزنبرگ گونهای ساخته شده است و اثر مرموز نامرسومی است. این بار اما حالت تدافعی را دارد ولی انتظار نداشته باشید که فروشنده. اما «پایان» بودند، جایی که قصه تمام میشد و درگیریها به خاتمه میرسید. به کدام هدف نابودی نوری هر شخصیتی، هر دیالوگی، هر لوکیشنی و. فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی از 100 امتیاز، 90 امتیاز لازم را میدهد. هنگامی که میفهمد زن در حمام حمله کرده مواجه میشود و قول میدهد. مخاطبان بسیاری را نیز در صورت خودآگاهی پیدا کردن نسبت به آن فکر میکردند. آن فیلمها بعد از خارج می شود که تا حدی جذاب از کار با ایشان بسیار خوشحالم.

+ نوشته شده در سه شنبه 28 بهمن 1399ساعت 11:09 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 81

داوران «میدون» در میدان پاسخگویی به مردم

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، عوامل این برنامه به مدت یک ساعت پای تماس‌های مردم نشستند و به سوالات مردم در خصوص این برنامه و راه‌های رونق کسب و کار پاسخ دادند. بیشتر تماس‌های مردم به درخواست مشاوره برای راه اندازی کسب و کاار و چگونگی شرکت در این برنامه اختصاص داشت. عوامل این برنامه به طور مستقیم در این مدت توانستند به ۸۰ تماس پاسخ دهند و ۲۵۰ تماس نیز در سامانه ضبط شد تا به طور غیر مستقیم پاسخ داده شود.

تهیه کننده و داوران این برنامه پس از اتمام پاسخگویی در نشست خبری این برنامه که به صورت مجازی برگزار می‌شد به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند. سید محمد حسین‌هاشمی تهیه کننده این برنامه در این نشست مطبوعاتی با بیان اینکه تلاش کردیم برنامه‌ای مردمی در حوزه کارآفرینی ارائه دهیم گفت: می‌خواستیم برنامه‌ای ارائه دهیم که در آن مردم بتوانند به راحتی از کسب و کارشان بگویند؛ ضمن اینکه برنامه‌ای درخور شأن رسانه ملی و منطبق با استاندارد‌های برنامه سازی و جذاب روی آنتن برود که نظر مخاطب را جلب کند.

وی افزود: ما برای ایجاد جذابیت در برنامه به جای استفاده از چهره‌های معروف از حضور کارشناسانی بهره بردیم که هر کدام در زمینه کسب و کار در کشور سرآمد هستند و در زمینه بازار کسب و کار، صادرات، تأسیس شبکه پخش محصولات، بازاریابی عرصه دیجیتال و فضای مجازی و استارتاپ‌ها و زمینه‌های علمی و دانشگاهی کسب و کار در کشور نمونه هستند.

هاشمی تهیه کننده از فرصت حضور و ارائه ایده‌های ۳۰۰ کسب و کار خبر داد و تصریح کرد:خوشبختانه رویکرد این مسابقه مردمی کردن اقتصاد است و در خلال پخش این ۱۰۰ قسمت ۱۸۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری مردمی برای توسعه کسب و کار‌های جدید انجام شده و اشتغالزایی قابل توجهی نیز به دنبال داشته است.

وی در زمینه پاسخگویی به تماس‌های مردمی نیز گفت: این استقبال پیش بینی می‌شد چراکه مردم همواره به دنبال مشاوره برای حل مشکلات اشتغال هستند و از روش‌های گوناگون تلاش می‌کنند با برنامه ارتباط برقرار کنند.

علیرضا یونچی داور برنامه «میدون» نیز این برنامه را بستر مناسب و اقدام مهمی در زمینه حمایت از کسب و کار دانست و با تأکید بر لزوم حمایت از کسب و کار‌های مردمی از وزارتخانه‌های مرتبط خواست در‌های وزارتخانه مطبوع خود را برای شکوفایی تولید در کشور بر روی نخبگان در زمینه تولید و کسب و کار‌های مردمی‌بازبگذارند. وی پیشنهاد داد: مسئولان به طور مستقیم در این برنامه‌ها حضور یابند و از مشاوره‌های کارشناسان این حوزه استفاده کنند. یونچی از استقبال مردم از این برنامه و تأثیر آن بر کسب و کار‌های تازه در اقصی نقاط کشور سخن گفت و از برنامه سازان خواست تا به جای ارائه برنامه‌های صرفا گفتگو محور و اموزشی در زمینه کسب و کار، در قالب‌های جذابی مانند مسابقه «میدون» مردم را برای یافتن راه‌های ایجاد کسب و کار‌های جدید یاری دهند.

حسین مصطفی زاده داور دیگراین برنامه نیز با اشاره به تماس‌های مردم گفت: حس مردم درخصوص این برنامه به من انژی بیشتری برای کار داد. وی با بیان ایکه در تماس‌های امروز از تقاضای مشاوره برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه ۲۰ میلیون تومان تامشاوره برای بهره وری از ۴۰ میلیارد تجهیزات کنسرو سازی مطرح شد، افزود: بیشتر تماس‌ها به تشکر از برنامه و اشتیاق مردم به دانستن راه‌های ایجاد کسب و کار جدید اختصاص داشت که مایه دلگرمی‌برای سازندگان این برنامه است.

محمد امین حاج کاظمیان از جمله داوران این برنامه نیز با تأکید بر اینکه در این جنگ اقتصادی باید برنامه‌هایی که می‌تواند به کسب و کار‌های جدید کمک کند بیشتر ساخته شود گفت: اینکه مردم برای حل مشکلات کارآفرینی خود احساس می‌کنند پناه دیگری جز این برنامه و مشاوره در آن ندارند مسئولیت ما را چند برابر می‌کند.

امیر حسین اسدی داور دیگر این برنامه نیز راه اندازی کسب وکار در این شرایط را کاری سخت توصیف کرد و گفت: برنامه «میدون» تلاش می‌کند ادبیات کسب و کار را به مردم بیاموزد و ما تلاش می‌کنیم در این برنامه تجربه خود را در اختیار شرکت کنندگان قرار دهیم. وی با اشاره به اینکه در هفته روزی را به پاسخگویی و مشاوره رایگان به مردم در زمینه کسب و کار اختصاص داده است از استقبال مردم از تماس مستقیم با عوامل برنامه و تأثیر مثبت آن بر انگیزه سازندگان سخن گفت.

مینا مهرنوش از دیگر داوران این برنامه نیز با بیان مزیت‌های برنامه «میدون» گفت: این برنامه با شبکه سازی به ایجاد ارتباط بین سرمایه گذاران و متقاضیان ایجاد کسب و کار جدید کمک می‌کند. مهرنوش ایجاد انگیزه و حس امید در حوزه کسب وکار را از دیگر آثار این برنامه بر مخاطب دانست و افزود: اگاهی بخشی به مردم در زمینه چگونگی راه اندازی کسب و کار و آموزش به آن‌ها نیز از ویژگی‌های این برنامه است.

+ نوشته شده در سه شنبه 7 بهمن 1399ساعت 14:18 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 77

ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]