آنلاین

پیام دکتر رضایی در پی شهادت سردار حجازی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی، شهادت سردار سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی جانشین فرماندهی نیروی قدس سپاه را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش rezaee.ir، متن پیام دکتر رضایی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پاسدار فداکار، جانباز سرافراز و مجاهد خستگی ناپذیر، سردار سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی، پس از عمری تلاش خالصانه و فداکاری در راه اسلام و انقلاب اسلامی، در ماه ضیافت الهی، به زیارت پروردگار متعال، بار یافت و به یاران شهیدش ملحق شد.

نام سردار حجازی، با اخلاص، تعهد، ایمان، مجاهدت و ایثار و انجام وظیفه، عجین است. او در طول دوران دفاع مقدس، در مسئولیت های گوناگون، مجدّانه کوشید و پس از آن نیز همچنان در عرصه های مختلف خدمت، از هیچ تلاشی مضایقه نکرد.

تجربه گرانسنگ او در مسئولیت سپاه لبنان در سالهای اخیر و نقش آفرینی ممتازش در تقویت جبهه مقاومت و پس از آن در جانشینی فرماندهی نیروی قدس، از برگ های پرافتخار در کارنامه درخشان این سردار سپاه اسلام است.

این جانب، شهادت این برادر عزیزم را به محضر فرماندهی معظّم کل قوا، فرماندهان، و یکایک پرسنل نیروهای مسلح به ویژه همرزمانم در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیز به رزمندگان محور مقاومت و علی الخصوص به خانواده مکرّم، صبور و داغدار ایشان، تبریک و تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای روح والای آن انسان وارسته و مجاهد، حشر با سالار شهیدان و برای عموم مصیبت دیدگان، صبر و اجر مسئلت می نمایم.

محسن رضایی
۳۰ فروردین ۱۴۰۰

+ نوشته شده در دوشنبه 30 فروردين 1400ساعت 11:55 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 99

زنجیره تامین مواد غذایی

در ادامه خلاصهای از سیاستهای پیشنهادی و متغیرهایی که در هر یک از آنها تغییر میکند و مقدار تغییر هر یک نشان داده شده است. نتایج شبیهسازی اجرای سیاستهای پیشنهادی نشان میدهد بهبود نرخ پاسخ به تقاضا با برگزاری دورههای آموزشی، افزایش میزان تولید به اندازۀ ظرفیت و ترکیب این دو سیاست امکانپذیر است. با افزایش قیمت نهایی غذا، سود افزایش و نرخ پاسخ به تقاضا کاهش مییابد. برگزاری دورۀ آموزشی، مهارت آشپزها را افزایش میدهد و بیشترین توانایی تولید غذا توسط هر آشپز از 35 به 50 افزایش مییابد. سیاست اول: برگزاری دورههای آموزشی: در اولین سیاست، یعنی برگزاری دورههای آموزشی برای آشپزها، متغیرهای دورۀ آموزشی و مهارت آشپزها به مدل افزوده شده است. سیاست پنجم: اجرای همزمان سیاستهای اول و سوم: این سیاست، اجرای همزمان برگزاری دورۀ آموزشی و برابری تعداد تولید با ظرفیت تولید است. اما همه این بازرگانی ها بهترین نوع اسانس خوراکی و میوه ای با برندهای معتبر را وارد نمی کنند به همین علت درصد اسانس های تقلبی نیز در بازا زیاد است. ، 2016)؛ بنابراین، برای کسبوکار الکترونیکی مدنظر در پژوهش حاضر، که به توزیع غذای خانگی اختصاص دارد، فقط میتوان انعطافپذیری در تغییر سفارش در یک مقطع زمانی معین را پیشنهاد داد؛ زیرا بازگشت محصولات خوراکی و بهداشتی از موارد ممنوع در لیست خریدوفروش است.

قارچ خوراکی دکمهای سفید یک تجزیه کننده ثانویه میباشد و بایستی میکروارگانیسمهای دیگر، مواد اولیه خام را برای رشد آن تجزیه نمایند. هدف از این مطالعه تعیین کارآیی درمان ترکیبی قطره بینی دسموپرسین و قرص اکسی بوتینین خوراکی در بیماران مبتلا به شب ادراری اولیه که مقاوم به درمانهای منفرد مرسوم می باشند است. در یکی از پژوهشهای پیشین با هدف کاهش نوسانهای تقاضا و افزایش رضایت مشتری، از رویکرد پویاییشناسی سیستم استفاده شده (جوادیان و همکاران، 1391) و در پژوهش دیگری، ابزار مصاحبه برای بررسی و طراحی یک مدل چابک پویا با رویکرد پویاییشناسی سیستم به کار رفته است (رجبزاده و همکاران، 1391). در پژوهش حاضر نیز از همین شیوه برای جمعآوری دادهها استفاده شده است. در یکی از مطالعات روی مؤلفههای اصلی مدلهای کسبوکار الکترونیکی مبتنی بر رویکرد سیستمی، سه مؤلفۀ اصلی، شامل مدلهای درآمدی، مدل ارزشآفرینی و فعالیتها، بهعنوان عوامل ضروری ایجاد تغییر در مدل کسبوکار شناسایی شده است (محمدیان، 1395). در پژوهش حاضر از متغیرهای درآمدی استفاده شده؛ اما عوامل مرتبط با ارزشآفرینی و فعالیتها بهعلت دشواری اندازهگیری و شفافنبودن متغیرهای مربوط در مدل وارد نشده است.

علاوه بر این، با توجه به اهمیت هزینه های تولید در زنجیرۀ تأمین مواد غذایی، توصیه میشود متغیرهای تفصیلی مربوط به هزینهها و به تفکیک عوامل تولید، همچون آشپزها و ظرفیت تولید به مدل، اضافه و تحلیلهای مالی بهصورت دقیق و مفصل روی کسبوکار فروش برخط غذا انجام شود. در میان آثار به جامانده، لوحهای قدیمی مسین را خواهید دید که احکام و قوانین روی آنها نوشته میشده و با حلقهای به هم متصل میشده است. به گزارش ایسنا مهدی رجبی در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد با بیان اینکه ۷۵ واحد تولیدی بستر رویش قارچ در کشور وجود دارد که ۶۰ واحد آن با ظرفیت کامل در حال تولید کمپوست هستند، گفت: هدفمان این است که با تولید بهتر بستر رویش قارچ خوراکی راندمان تولید قارچ را افزایش دهیم و به استانداردهای جهانی برسیم. از آکتینومیستهای متعلق به جنسهای Streptomyces، Saccharomonospora، Thermomonospora، Nocardioides، Saccharopolyspora، Microbispora، Glycomyces به منظور تلقیح کمپوست استریل شده و همچنین تهیه عصاره باکتریایی و تهیه محیط کشت برای بررسی رشد میسلیوم قارچ خوراکی دکمهای استفاده شد. سواحل شنی و سفیدرنگ زیبا که با آبهای فیروزهای احاطه شدهاند، گوشهی کوچکی از زیباییهای این مجموعهی تفریحی است. توانستند با استفاده از مدل تقاضای تقریباً ایدهآل درجه دوم به استخراج کششهای مخارجی و کششهای قیمتی کالا بپردازند.

دولت باید از طریق اختصاص بودجه برای کمک به تولید، اختصاص یارانه به بخش صادرات برای خروج تخم مرغ مازاد بر نیاز کشور، استفاده از صنایع تبدیلی و تقویت آن و همچنین کاهش قیمت لبنیات را در دستور کار خود قرار دهد. ممکن است آن را در آب بخیسانند و کاملا تحت فشار قرار دهند تا از آن عصاره یا شیر نارگیل بگیرند. به جز مواد آلی، مواد معدنی همچون نمک و آب نیز مورد استفاده قرار میگیرند. در پژوهش دیگری، با مقایسۀ وبسایتهای موجود در ایران و کسبوکارهای بینالمللی، این نتیجه به دست آمده است که فعالان ایرانی، مؤلفههای مهم در کسبوکارهای بینالمللی را نادیده میگیرند (فرازمند و علیبخشی، 1395)؛ بنابراین، به مدیران کسبوکارهای جدید توصیه شود فعالیت خود را با شرکتهای مشابه خارجی مقایسه کنند و دربارۀ عوامل جهانی موفقیت در کسبوکار، دقت بیشتری داشته باشند.

+ نوشته شده در دوشنبه 30 فروردين 1400ساعت 11:54 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 2628

ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]