آنلاین

بورسیه تحصیلی در کانادا

بورسیه تحصیلی در کانادا


مطمئناً یکی از مواردی که متقاضیان مهاجرت به کانادا در مورد آن سوالات زیادی دارند، تحصیل در کانادا و مسایل مربوط به آن از جمله هزینه‌ها، بورسیه تحصیلی، تحصیل رایگان و... است. مسیر مهاجرتی تحصیلی یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای مهاجرت به کانادا است و به همین دلیل متقاضیان بسیار زیادی نیز دارد. ما در این مقاله قصد داریم تا در خصوص بورسیه تحصیلی و انواع بورسیه‌ها و دانشگاه‌های مربوطه در کانادا و تحصیل رایگان در کانادا توضیحاتی ارایه دهیم.

چگونه تحصیلی رایگان در کانادا داشته باشیم؟

کانادا به دلایل متعدد یکی از مقاصد محبوب تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی محسوب می‌شود. دانشگاه‌های کانادا در سطح جهانی هستند. برای مثال پنج مورد از دانشگاه‌های آن به عنوان یکی از 100 دانشگاه برتر جهان معرفی شده‌اند. داشتن فرصت‌های شغلی متعدد و همچنین آینده‌ای امیدوار کننده را نیز برای دانشجویان بین‌المللی که به دنبال اقامت در کانادا هستند فراهم می‌کنند.
کانادایی‌ها از کیفیت عالی زندگی، هزینه‌های نسبتاً پایین زندگی، داشتن امنیت شهروندی و رعایت حقوق فردی برخوردار هستند. همچنین اقامت در کانادا بدین معنی است که از مکان‌های توریستی استثنایی و مناظر فوق‌العاده دیدنی مانند آبشار نیاگارا در اونتاریو، Rockies and Lake Louise در آلبرتا و کوه Whistler در بریتیش کلمبیا نیز بهره مند خواهید شد.
در حالی که کانادا برای دانشجویان بین‌المللی یک زندگی هیجان انگیز و پر جنب و جوش را وعده می‌دهد، در نظر داشتن این نکته بسیار حایز اهمیت است که بسیاری از برنامه‌های تحصیلی و فرصت‌هایی که در اختیار دانشجویان قرا می‌گیرند اغلب رایگان نیستند. بسیاری از دانشجویان بین‌المللی مشتاق، مسایل مالی را عامل بازدارنده ادامه تحصیلات خود در خارج می‌دانند.
با این حال متقاضیان می‌توانند با عملکرد تحصیلی برجسته‌ای که با تلاش و کوشش مداوم خود به دست می‌آورند، شانس بیشتری برای آماده سازی و ارسال زودهنگام درخواست خود داشته باشند. متقاضیان می‌توانند تا جایی که ممکن است برای هر تعداد از دانشگاه‌های کانادایی که می‌خواهند اقدام کنند و از طریق بورسیه تحصیلی و جوایز در کانادا، به صورت رایگان به ادامه تحصیل در این کشور بپردازند.
کانادا همچنین به غیر از بورسیه‌ها و جوایز، دارای دانشگاه‌های مقرون به صرفه است که متقاضیان می‌توانند برای آن‌ها نیز درخواست دهند. با اینکه تحصیل در این دانشگاه‌ها در مقایسه با سایر دانشگاه‌های کشور ارزان‌تر است، همچنان می‌توانید مطمئن باشید که سطح آموزش در این دانشگاه‌ها درجه یک می‌باشد. با وجود این موارد، تحصیل رایگان در کانادا، فارغ از سطح کالج شما، چندان دور از واقعیت نیست. علاوه بر این شما می‌توانید بسیاری از چیزهای فوق‌العاده‌ای که کانادا ارایه می‌دهد را تجربه کنید.
یکی از مواردی که باید مد نظر داشته باشید این است که به طور کلی تعداد بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی در کانادا در مقایسه با تعداد بسیار زیاد بورسیه‌ها در کشورهایی مانند ایالات متحده، انگلستان و یا استرالیا، محدود هستند.

آیا تحصیلات رایگان برای دانشجویان بین‌المللی در کانادا امکان پذیر است؟

پاسخ کوتاه تنها یک کلمه است؛ خیر. همانطور که پیش از این گفته شد، هیچ دانشگاه بدون شهریه برای دانشجویان بین‌المللی وجود ندارد. حتی برای دانشجویان کانادایی نیز هیچ دانشگاهی وجود ندارد که بدون دریافت شهریه به ارایه برنامه تحصیلی بپردازد.
با این حال، شما می‌توانید با دریافت بورسیه شهریه کامل و یا حتی بورسیه‌هایی که تمام بودجه تحصیلی را پوشش می‌دهند، بدون پرداخت شهریه به تحصیل بپردازید. ما در ادامه مقاله به شکل مفصل‌تری به این موضوع می‌پردازیم.
باید بدانید که دانشگاه‌های بسیار بسیار مقرون به صرفه‌ای در کانادا حتی برای دانشجویان بین‌المللی وجود دارد. اگر چه این دانشگاه‌ها با شهریه رایگان نیستند اما شهریه بسیار پایین‌تری دارند. ما در مقاله‌ای دیگر به معرفی دانشگاه‌های مقرون به صرفه برای دانشجویان بین‌المللی خواهیم پرداخت.

چگونه در کانادا به صورت رایگان تحصیل کنیم؟

1. سخت درس بخوانید و درخواست خود را زودتر آماده کنید

یک درخواست درست و خوب، مهارت‌ها و دستاوردهای تحصیلی شما را نشان می‌دهد. در حالی که بسیار توصیه می‌شود تا درخواست خود را زود آماده کنید، اما این مورد بسیار مهم است که بدانید تحصیلات پیشین شما و اینکه چقدر وقت و انرژی برای آن صرف کردید، به همان اندازه می‌تواند یک درخواست خوب و درست را تعریف کند.
با مطالعه سخت در سطح تحصیلی فعلی خود، گام‌های محکمی را در جهت تحصیلات بالاتر بر می‌دارید. مدارک و معدل شما، نمرات آزمون و جوایز علمی و همچنین مشارکت فوق برنامه شما، نشان دهنده وضعیت علمی شما خواهد بود. این مولفه‌ها توسط تیم پذیرش دانشگاه مورد بررسی قرار می‌گیرند، بنابراین بهتر است برای نشان دادن هر چه بهتر این موارد تمام تلاش خود را انجام دهید.
آماده کردن زودهنگام درخواست، شانس شما را برای تحصیل رایگان در کانادا و پذیرش در دانشگاه مورد نظرتان افزایش خواهد داد.بدین ترتیب زمان بیشتری برای جمع آوری مدارک و اطلاعات مورد نیاز خود برای حمایت از پذیرشتان خواهید داشت. در این صورت شما زمان بیشتری خواهید داشت تا ثابت کنید که چقدر می‌توانید برای دانشگاه هدفتان مفید باشید و تیم پذیرش را متقاعد کنید تا به اتفاق آرا شما را بپذیرند.
از آنجا که در خارج از کشور خود تحصیل خواهید کرد، باید در نظر بگیرید که درخواست شما ممکن است شامل ویزا و موارد مورد نیاز مسافرت شود. دانستن اینکه چگونه این موارد را زودتر انجام دهید، می‌تواند به شما در مدیریت درست زمان و منابع کمک کند.

2. درخواست بورسیه تحصیلی در کانادا

کانادا بدون شک مکانی عالی برای تحصیلات دانشگاهی است. اگر مایل هستید که برای همیشه در این کشور بمانید، فرصت‌های شغلی بیشماری در مقابل شما قرار دارد. با این حال ممکن است هنگام اقامت در خارج از کشور خود با برخی مشکلات مالی روبرو شوید و برخلاف کشور خود، کمک به خانواده و بستگان ممکن است بسیار چالش برانگیز شود.
ارایه درخواست و پذیرفته شدن برای بورسیه تحصیلی می‌تواند کمک فوق‌العاده‌ای در امور مالی محسوب شود. ما در ادامه این مقاله مجموعه‌ای از بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی که توسط دولت کانادا، دانشگاه‌های کانادا و دیگر سازمان‌ها ارایه می‌شوند را معرفی خواهیم کرد. شما می‌توانید با دریافت این بورسیه با کانادا بیایید و به صورت رایگان تحصیل کنید. به طور کلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی خصوصی مختلف در کشور، دانشجویان بین‌المللی را از طریق برنامه‌های بورسیه جذب می‌کنندو همچنین دولت کانادا با ارایه بورسیه‌های تحصیلی و جوایز عالی به دانشجویان برجسته، از مطالعات بین‌المللی حمایت می‌کند.

3. برای دانشگاه‌های مقرون به صرفه اقدام کنید

در صورت عدم پذیرش درخواست‌های بورسیه تحصیلی شما، می‌توانید با کمک تحصیلات مقرون به صرفه در کانادا، به اهداف تحصیلی خود دست پیدا کنید. دوره‌های کارشناسی در کانادا سالانه بین 20000 دلار کانادایی تا 30000 دلار کانادایی هزینه دارند. هزینه‌های تحصیلی در کانادا نیز ممکن است بسته به برنامه تحصیلی شما متفاوت باشد. برای مثال رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی گران‌ترین و رشته‌های علوم انسانی ارزان‌ترین برنامه‌های تحصیلی هستند.
همانطور که گفته شد ما در مقاله‌ای دیگر به معرفی این دانشگاه‌ها خواهیم پرداخت. اما برای مثال چند دانشگاه را در اینجا نام می‌بریم. برخی ا بهترین مقاصد برای تحصیل مقرون به صرفه عبارتند از دانشگاه مموریال نیوفاندلند، دانشگاه رجینا و دانشگاه آتاباسکا. هزینه شهریه‌ها در این دانشگاه‌ها سالانه از 1700 دلار کانادایی تا 20000 دلار کانادایی متغیر می‌باشد.

تحصیل رایگان در کانادا در مقطع کارشناسی

صرف نظر از هزینه تحصیل، توجه به این نکته ضروری است که تحصیل در کانادا مستلزم تامین سایر هزینه‌های زندگی و اقامت است. در حالی که برخی دانشگاه‌ها تنها برای هزینه‌ها تحصیلی و شهریه‌ها بورسیه تحصیلی ارایه می‌دهند، بهتر این است که برای بروسیه‌هایی درخواست دهید که کل اقامت شما در کانادا را پوشش دهد. از این طریق شما می‌توانید به طور رایگان در کانادا تحصیل کنید.
دانشگاه تورنتو بورسیه‌های بین‌المللی Lester B. Pearson را به دانشجویان برجسته ارایه می‌دهد. این بورسیه تحصیلی بسیار معتبر، برای چهار سال تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه تورنتو است که هزینه‌های کامل شهریه، کتاب‌ها، هزینه‌های جانبی و اقامت را به دانشجویان می‌پردازد.
دانشگاه یورک نیز چندین برنامه بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان بین‌المللی دارد. یکی از آن‌ها بورسیه معتبر ورودی بین‌المللی است که بسته به عملکرد دریافت کننده، سالانه 35000 دلار به دانشجو اعطا می‌کند. این برنامه تا 4 سال قابل تمدید است.
همچنین دانشگاه Carleton نیز چندین بوریه و جایزه ورودی به دانشجویان بین‌المللی ارایه می‌دهد که شامل بورسیه One Riordon و بروسیه معتبر One Collins می‌شوند که تمام هزینه شهریه را پوشش می‌دهند. در همین حال همه دانشجویان بین‌المللی پذیرفته شده در دانشگاه کارلتون که میانگین پذیرش آن‌ها 80% است، پیش از این برای جوایز ورودی برای دانشجویان بین‌المللی در نظر گرفته شدند. این بورسیه سالانه تا 4000 دلار را برای دانشجویان تامین می‌کند و تا 4 سال قابل تمدید است.
در نهایت دانشگاه بریتیش کلمیبا، یکی دیگر از مراکز آموزشی معتبر کانادا، چندین بورسیه تحصیلی بر اساس شایستگی و بر اساس نیاز دانشجویان و چند جایزه ورودی برای متقاضیان بین‌المللی ارایه می‌دهد. جایزه بین‌المللی Karen McKellin رهبر فردا و جایزه دانشجوی بین‌المللی Donald A. Wehrung، متناسب با نیاز فعلی دریافت کننده، به متقاضیان کمک می‌کنند. این بورسیه‌ها می‌توانند به شما در تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی در کانادا کمک کنند.

تحصیل رایگان در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد

تکمیل دوره کارشناسی ارشد و دریافت مدرک آن در کانادا بدون شک نقطه‌ای درخشان در رزومه شما خواهد بود. همچنین فرصت‌های بیشتری را در زمینه شغل حرفه‌ای شما در مقابلتان قرار می‌دهد. در حالی که تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به طور کلی هزینه بر است، برخی از دانشگاه‌ها برای جذب دانشجویان برجسته بین‌المللی بورسیه تحصیلی ارایه می‌دهند.
دانشگاه منیتوبا برنامه کمک هزینه تحصیلی تحصیلات تکمیلی خود را ارایه می‌دهد که در ان متقاضیان موفق، بسته به عملکرد تحصیلی خود، سالانه 14000 دلار را تا دو سال دریافت خواهند کرد.
دانشگاه کلگری چندین جایزه و بورسیه را از ارایه دهندگان مختلف در وبسایت خود فهرست کرده است. برخی از جوایز موجود در دانشگاه کلگری عبارتند از: برنامه بورسیه Alberta Innovates Graduate Student که به طور سالانه 26000 دلار به دریافت کنندگان این جایزه می‌پردازد. این برنامه تا دو سال می2تواند ادامه داشته باشد. همچنین بورسیه Alberta Graduate Excellence که 11000 دلار ارزش دارد.
در همین حال دانشگاه مک گیل در کبک نیز برخی از بورسیه‌های تحصیلی از جمله بورسیه تحصیلی بنیاد Arbour را لیست کرده است. این بورسیه به متقاضیان موفق حداکثر 10000 دلار پرداخت می‌کند. همچنین کمک هزینه تحصیلی وستون 19000 دلار که یک بار قابل تمدید است، به دریافت کنندگان اهدا می‌شود. این بورسیه‌های دانشگاهی و فدرال فرصت‌هایی را برای دانشجویان بین‌المللی فراهم می‌کند تا مدرک کارشناسی ارشد را به صورت رایگان در کانادا دریافت کنند.

تحصیل رایگان در کانادا در مقطع دکتری

کانادا برنامه‌های مختلف بورسیه و جوایز را برای جذب دانشجویان بین‌المللی علاقه مند به تحصیل در مقطع دکتری ارایه می‌دهد. کمک هزینه تحصیلی تحصیلات تکمیلی دانشگاه منیتوبا و یا همان UMGF شامل دانشجویان Ph.D. در برنامه‌های خود می‌شود. متقاضیان موفق، سالانه 18000 دلار دریافت خواهند کرد و این برنامه تا 4 سال قابل تمدید خواهد بود. همچنین این دانشگاه بورسیه تحصیلات تکمیلی Vanier Canada را به ارزش سالانه 50000 دلار برای حداکثر سه سال تحصیل در مقطع دکتری ارایه می‌دهد.
دانشگاه کلگری نیز بورسیه‌های تحصیلات تکمیلی Vanier Canada را به همراه جوایز ورودی خود ارایه می‌دهد که به متقاضیان موفق، 12000 تا 35000 دلار پرداخت می‌کند. همچنین بورسیه دکتری Izaak Walton Killam که یک برنامه دو ساله است، 36000 دلار ارزش دارد.
در نهایت دانشگاه بریتیش کلمبیا کمک هزینه تحصیلی Graduate Global Leadership را با ارزش سالانه 18200 دلار به علاوه هزینه‌های شهریه برای 4 سال تحصیل را ارایه می‌دهد. با استفاده از این بورسیه‌ها، دانشجویان بین‌المللی می‌توانند به صورت رایگان در کانادا تحصیل کنند. همچنین دانشجویان بین‌المللی که به دنبال تحقیقات تحصیلی در کانادا هستند شانس بیشتری برای تکمیل مقطع تحصیلی خود دارند و این در حالی است که نگرانی در خصوص مسایل مالی ندارند.

فهرست بورسیه‌های تحصیلی ارایه شده توسط منابع مختلف در کانادا

همانطور که گفته شد کانادا یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای دانشجویان بین‌المللی برای ادامه تحصیل است اما تحصیل در کانادا ارزان نخواهد بود. برای کسانی که مایل به تحصیل در کانادا هستند اما نیاز به حمایت مالی دارند، فهرستی از بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی را که توسط دولت کانادا، دانشگاه‌های مختلف کانادا و سایر موسسات آموزشی ارایه می‌شوند را معرفی می‌کنیم.

بورسیه‌های تحصیلی دولت کانادا

 • کمک هزینه‌های تحصیلی فوق دکتری Banting – بورسیه‌ها و کمک هزینه‌های تحصیلی (فلوشیپ) دولت کانادا به دانشجویان بین‌المللی ارایه می‌شود که مقطع کارشناسی ارشد خود را در زمینه‌های علوم طبیعی و اجتماعی و یا مطالعات بهداشت و سلامت پشت سر می‌گذرانند
 • بورسیه‌های تحصیلات تکمیلی کانادا – برنامه کارشناسی ارشد (CGS-M) – بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان کانادایی که در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری در یک دانشگاهی که CGS-M به آن اختصاص داده شده است، ثبت نام کردند.
 • جوایز مطالعات و تحقیقات IDRC – بورسیه‌های تحصیلی دولت کانادا برای دانشجویان کشورهای در حال توسعه جهت اخذ مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری در یک دانشگاه شناخته شده کانادایی.
 • بورسیه‌های کارشناسی ارشد NSERC – بورسیه‌ها، کمک هزینه‌ها و جوایز مختلف دولت کانادا برای دانشجویان برجسته‌ای که در رشته‌های علوم طبیعی و یا مهندسی در یکی از دانشگاه‌های معتبر کانادایی تحصیل می‌کنند. این بورسیه توسط NSERC تامین مالی می‌شود.
 • برنامه بورسیه آکادمیک سازمان کشورهای آمریکای (OAS) – بورسیه‌های دولتی کانادا از سازمان کشورهای آمریکایی (OAS)، برای دانشجویان فارغ‌التحصیل از هر کشور عضو OAS (از جمله کشورهای منتخب آمریکای لاتین و جزایر کارائیب) باز است.
 • برنامه بورسیه‌های Vanier Canada Graduate – بورسیه‌های تحصیلی دولت کانادا برای دانشجویان دکتری در سطح بین‌المللی، برای تحصیل در کانادا و یکی از دانشگاه‌های تحت این برنامه.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه‌های تحصیلی دولت کانادا و فرصت‌های بیشتر برای تامین بودجه خارجی، به صفحه اصلی بورسیه تحصیلی دولت کانادا مراجعه کنید یا با نمایندگی وزارت آموزش و پرورش کانادا در هر کشور تماس بگیرید.

بورسیه‌های غیر دولتی برای تحصیل در کانادا

 • Anne Vallee Ecological Fund – بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی که در سطح دکتری در یک دانشگاه معتبر کانادایی در کبک و یا بریتیش کلمبیا مطالعات و تحقیقات حیواتات را انجام می‌دهند.
 • بورسیه مموریال کانادا – بورسیه‌های کامل برای دانشجویان کارشناسی ارشد بریتانیایی در نظر گرفته شده است تا در هر مرکز ارایه دهنده آموزش عالی معتبر کانادایی تحصیل کنند. این برنامه هزینه‌های شهریه، بلیط هواپیما، محل اقامت و دیگر موارد را پوشش می‌دهد.
 • بورسیه Surfshark Privacy and Security – یک جایزه 2000 دلاری برای دانشجویی که در حال حاضر در کانادا و یا مقاصد دیگر تحصیلی مانند دبیرستان، کارشناسی و یا کارشناسی ارشد ثبت نام کردند، در دسترس می‌باشد. برای ارایه درخواست برای این بورسیه باید یک مقاله ارسال کنید. این برنامه بورس تحصیلی برای تمامی ملیت‌ها باز است.
 • کمک هزینه‌های تحصیلی و بورسیه‌های تحصیلی ترودو – بنیاد ترودو در کانادا تعدادی بورسیه تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی و راهنمایی را به دانشجویان بین‌المللی که در مقطع دکتری در موسسات منتخب کانادا تحصیل می‌کنند ارایه می‌دهد.

بورسیه‌های خاص دانشگاه (مرتبط با دانشگاهی خاص) برای تحصیل در کانادا

 • جوایز دانشگاه Carleton برای دانشجویان بین‌المللی – بورسیه‌های تحصیلی تحصیل در کانادا در دانشگاه Carleton، برای تمام دانشجویان کارشناسی ارشد باز است. کسانی که درخواست ارایه دادند به طور خودکار برای جوایز در نظر گرفته می‌شوند.
 • جوایز بین‌المللی کارشناسی دانشگاه Concordia – بورسیه‌های تحصیلی مختلفی برای دانشجویان بین‌الملی که قصد تحصیل در دانشگاه کنکوردیا واقع در مونترال کانادا را دارند، در مقطع کارشناسی در دسترس می‌باشد.
 • بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه Dalhousie – بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین‌الملی/داخلی فعلی و آینده در تمامی مقاطع که در دانشگاه Dalhousie در هالیفکس تحصیل می‌کنند.
 • بورسیه‌های تحصیلی Fairleigh Dickinson برای دانشجویان بین‌المللی – بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی در تمامی مقاطع که در دانشگاه Fairleigh Dickinson ونکوور کانادا تحصیل می‌کنند.
 • بورسیه‌های تحصیلی HEC Montréal – بورسیه‌های مختلف کانادایی که بر اساس شایستگی و نیاز به دانشجویان بین‌المللی در HEC Montréal تعلق می‌گیرد. این برنامه شامل بورسیه تحصیلی جابجایی برای دانشجویان بین‌المللی می‌باشد.
 • بورسیه‌های تحصیلی دانشجویان بین‌المللی در Humber College کانادا – طیف وسیعی از بورسیه‌های تحصیلی کانادا برای دانشجویان بین‌المللی در مقطع کارشناسی که در کالج هامبر واقع در تورنتو تحصیل می‌کنند.
 • بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه مک گیل و کمک‌های دانشجویی – فرصت‌های مختلف مالی، از جمله برنامه بورسیه تحصیلی ورودی مک گیل و PBEEE – بورسیه شایستگی کبک برای دانشجویان خارجی، برای دانشجویان بین‌المللی که در مقطع کارشناسی ارشد و فوق دکتری ثبت نام کردند.
 • بورسیه‌های تحصیلی بین‌المللی دانشگاه Queen – تعدادی بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی جهت تحصیل در کانادا در دانشگاه کوئین در کینگستون، اونتاریو. برخی از جوایز تنها برای دانشجویان از مبدا هند، پاکستان و ایالات متحده در دسترس است.
 • دانشگاه Quest کانادا – بورسیه‌های تحصیلی از 2000 دلار کانادا تا پوشش شهریه کامل برای تحصیل در دانشگاه Quest کانادا در دسترس است که تمام دانشجویان بین‌المللی واجد شرایط آن هستند.
 • جایزه UBC International Leader of Tomorrow – بورسیه‌های تحصیلی کانادایی مبتنی بر شایستگی برای تحصیل در دانشگاه بریتیش کلمبیا در ونکوور، برای دانشجویان کارشناسی که مهارت‌های رهبری و و پیشرفت تحصیلی استثنایی را از خود نشان می‌دهند.
 • بورسیه‌های تحصیلی کارشناسی ارشد UBC – یک پایگاه داده قابل جستجو برای بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه بریتیش کلمبیا، از جمله کمک‌های تحصیلی چهار ساله دکتری این دانشگاه و ابتکار پشتیبانی کارشناسی ارشد.
 • بورسیه‌های تحصیلی بین‌المللی دانشگاه آلبرتا – مجموعه‌ای گزینه‌های بورسیه برای دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در مقطع کارشناسی/کارشناسی ارشد در دانشگاه آلبرتا.
 • بورسیه‌های بین‌المللی دانشگاه کلگری – مجموعه‌ای از بورسیه‌ها برای دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در دانشگاه کلگری کانادا. جوایز از 500 دلار کانادایی تا 60000 دلار کانادایی متغیر است.
 • دانشگاه منیتوبا – بورسیه‌های تحصیلی در دانشگاه منیتوبا، برای دانشجویان بین‌المللی مقطع کارشناسی آزاد است. دانشکده مطالعات تحصیلات کارشناسی این دانشگاه، گزینه‌های بورسیه را برای دانشجویان فارغ‌التحصیل بین‌المللی لیست می‌کند.
 • جوایز دانشجوی بین‌المللی دانشگاه ساسکاچوان – بورسیه‌های تحصیلی مبتنی بر شایستگی برای تحصیل در کانادا، برای دانشجویان بین‌امللی مقطع کارشناسی در دانشگاه ساسکاچوان.
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی دانشگاه تورنتو اونتاریو – بورسیه تحصیلی برای دانشجویان داخلی و خارجی برای تحصیل در دانشکده تحصیلات کارشناسی دانشگاه تورنتو.
 • بودجه بین‌المللی دانشگاه واترلو – انواع بورسیه‌های تحصیلی کانادایی که به دانشجویان بین‌المللی که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه واترلو تحصیل می‌کنند، ارایه می‌شود.
 • کمک‌های مالی و جوایز دانشگاه Simon Fraser – طیف وسیعی از بورسیه‌های تحصیلی و سایر فرصت‌های مالی برای دانشجویان داخلی و خارجی که در حال تحصیل یا برنامه ریزی برای تحصیل در دانشگاه Simon Fraser هستند.
 • بورسیه‌های تحصیلی بین‌المللی Presidents Entrance دانشگاه وسترن – بورسیه‌های تحصیلی مختلف کانادایی به دانشجویانی ارایه می‌شود که در دانشگاه وسترن تحصیل می‌کنند.
 • برنامه دانشجوی بین‌المللی دانشگاه یور – دانشگاه یورک تعدادی بورسیه بین‌المللی برای تحصیل در مقطع کارشناسی در تورنتو ارایه می‌کند.

+ نوشته شده در چهارشنبه 30 شهريور 1401ساعت 12:02 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 40

اگر لوازم تحریر فانتزی برای بچه ها تهیه کنیم

متاسفانه در حال حاضر بسیاری از محصولات داخل بازار وارداتی بوده و طرح های آنها هیچ تناسبی با فرهنگ ایرانی اسلامی کشور ما ندارد. ما در این مطلب برای شما هرآنچه را که لازم بود در حوزه نوشتافزار بدانید بازگو کردیم. بنابراین در ادامه میخواهیم یک فروشگاه لوازم تحریر فانتزی را به شما معرفی کنیم که در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید از آن تمام مایحتاج خود را تهیه کنید. اگر لوازم تحریر فانتزی برای بچه ها تهیه کنیم ذوق و شوق آنها برای مدرسه رفتن و تحصیل بیشتر میشود و این اتفاق تأثیر مستقیمی بر رشد تحصیلی آنها خواهد داشت. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام بادپرک، هرچه فرزند کمسنتر باشد، این دغدغهمندی بیشتر است زیرا علاوه بر موضوع جذابیت، هم نوشتافزاری لازم است که دوام داشته باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد تا اگر حین بازیگوشی بچه ها گم شد، بتوان بهراحتی جایگزینی برای آن تهیه کرد. حتی اگر ست لوازم تحریر لاکچری با قیمت بالا برای فرزند خود تهیه کنید اما فرزند شما در هنگام استفاده از آنها احساس راحتی نکند یا نوشت افزار از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، متأسفانه شما فقط پول خود را هدر دادهاید. تمامی محصولات عرضه شده در اینجا از محصولات وارداتی و یا تولیدی همین مجموعه است و حتی بعضی از این محصولات فقط بصورت کاملا انحصاری در فروشگاه تینو قابل عرضه میباشد.


کیفیت محصولات را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت محصولی را خریداری کنید که کیفیت مشابه با بقیه برندها دارد اما ارزانتر است. معمولاً نوشت ابزار غیر پلاستیکی را با خیال راحت تری میتوان خرید؛ اما برای تهیه لوازم پلاستیکی دقت بیشتری به خرج دهید که حتماً از مواد تجزیهپذیر ساخته شده باشند. یکی از فروشگاههای اینترنتی بسیار معتبر که در زمینه فروش لوازم تحریر فعالیت دارد فروشگاه بادپرک است. چرا که خرید از برندهای ایرانی، حمایت از تولیدات داخلی و در نهایت پیشرفت کشورمان را در بردارد. برای مثال اگر کالا به دست شما نرسد یا اینکه بسیار دیر برسد شما این امکان را دارید که سفارش خود را پیگیری کنید. برای اینکه به سادهترین روش سفارش خود را ثبت کنید میتوانید به فروشگاه بزرگ کودک آمور مراجعه کنید. محصولاتی را انتخاب کنید که طول عمر و دوام بالا داشته باشند تا هنگام استفاده از آنها دچار مشکل نشوید.


پیشنهاد میشود پیش از مراجعه به فروشگاهها چک لیستی از لوازم مورد نیاز خود تهیه کنید و در هنگام خرید فقط به صفحات مربوط به آن وسیله خاص سر بزنید. خطکش نام وسیلهای که به وسیله آن میتوان خطوط را رسم کرد یا آنها را به وسیه مقیاس مندرج در خط کش اندازهگیری کرد. از طرف دیگر باعث خوشحالی است که در حوزه تولید انواع لوازم تحریر، برندهای ایرانی بسیار خوش درخشیده اند و کالاهایی زیبا، شیک و فانتزی را برای ایرانیان تولید کرده اند. بهتر است قبل از اقدام به خرید، یک لیست کامل از همه چیزهایی که باید تهیه کنید را بنویسید و در سایت چک کنید. برای مثال شما باید از یک فروشگاه بزرگ و معتبر خرید کنید. 2. پیوستن و مشارکت در کمپین “مدرسه برای همه” که به دلیل تعطیلی مدارس و مجازی شدن آموزش ها در سطوح و مقاطع مختلف تحصیلی با هدف جمع آوری ابزار و تجهیزات هوشمند و الکترونیک برای آموزش از راه دور دانش آموزان کم برخوردار دارالاکزام در سراسر کشور راه اندازی شده است.


در اواخر قرن پنجم میلادی بود که پاپ گلاسیوس (Gelasius) روز ولنتاین را نام گذاری نمود و از ابتدای قرن چهاردهم بود که به رسمیت شناخته شد. میباشد. اگر شما بدانید در هنگام خرید لوازم تحریر به چه نکاتی باد توچه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، قطعا خرید آنلاین لوازم تحریر از فروشگاه بادپرک را تجربه می کنید. فروش نوشت افزار و لوازم تحریر در کنار لوازم جانبی مرتبط با آن از اهمیت بسزایی برخوردار است. این موضوع همچنین برای سایر افراد از جمله دانشجویان نیز صادق است. از همین رو برای افراد حساسیت و مشکلی ایجاد نمی نماید. در دنیای امروز افراد تمایل دارند خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند، ترافیک طاقت فرسا در روز و بیماری کرونا موجب شده است که خریدهای اینترنتی به اوج خود برسند . به همین دلیل، بانیمد در این مطلب لیست خرید لوازم التحریر مورد نیاز دانشآموزان و دانشجویان در سال تحصیلی جدید را آوردهایم. این برند لوازم تحریر کار خود را در ابتدا با تولید خودنویس آغاز نمود و سپس شروع به تولید ابزار هنری و اداری کرد. این سایت محصولات خود را از تهران به سراسر کشور در کم ترین زمان ممکن ارسال میکند.

+ نوشته شده در جمعه 18 شهريور 1401ساعت 11:41 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 120

ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]