آنلاین

خرید قطعات تویوتا در وینرو


تویوتا یکی از محبوب ترین برندهای خودرو در جهان است. تویوتا به دلیل کیفیت بالا، قابلیت اطمینان و عملکرد بالای خودروهای خود شناخته شده است. در ادامه به بررسی سایر قطعات تویوتا، کیت فیس لیفت تویوتا و ریموت کنترل تویوتا می پردازیم.


لوازم یدکی تویوتا

قطعات یدکی و لوازم جانبی تویوتا که در صورت آسیب، فرسودگی یا فرسودگی نیاز به تعویض دارند. هنگام خرید لوازم یدکی تویوتا نکات مختلفی باید در نظر گرفته شود. قطعات یدکی تویوتا باید با مدل و سال وسیله نقلیه شما مطابقت داشته باشد. در اکثر موارد اگر قطعه مورد نظر خود را پیدا نکردید، نمایندگی های قطعات تویوتا قطعه مشابهی را در اختیار شما قرار می دهند. اما باید بدانید که قطعات اشتباه تویوتا می تواند به خودروی شما آسیب برساند.

قطعات یدکی تویوتا باید از کیفیت مناسب و استاندارد برخوردار باشند. قطعات بی کیفیت سلامت و ایمنی وسیله نقلیه شما را تهدید می کند. به یاد داشته باشید که لوازم یدکی تویوتا را باید از نمایندگی های مجاز خریداری کنید. قطعات یدکی تویوتا شامل قطعات بدنه مانند چراغ، سپر، آینه بغل و ... می باشد. شامل می شود. در زیر به انواع لوازم یدکی تویوتا می پردازیم.لوازم یدکی بدنه تویوتا

قطعات یدکی تویوتا مربوط به بدنه این خودرو شامل موارد زیر می باشد:

آینه های چپ و راست

سپر جلو و سپر عقب

مجموعه سپر جلو و قطعات زیر سپر

مجموعه سپر عقب و قطعات زیر سپر

کاپوت و گلگیر جلو

قفل کاپوت و جک

و...

لوازم یدکی تویوتا لامپ پروژکتور

قطعات تویوتا مربوط به این چراغ جلو:

چراغ های جلو چپ و راست

چراغ خطر چپ و راست

و مه

پروژکتور

چابرنگ

دفترچه راهنما روی پنجره

و...

قطعات تویوتا، سیستم برققطعات مربوط به سیستم برق تویوتا عبارتند از:

ABS و سیستم ترمز ضد لغزش

ایربگ تویوتا

سیستم ضد سرقت تویوتا.

سیستم کنترل نور اتوماتیک

سنسورهای پارکینگ

سیستم سوخت

کلیه چراغ ها و کولرها و بخاری ها

شیشه و آینه

آب پاش و موپ


کیت صورت خودرو تویوتا هایلوکس

کیت فیس لیفت خودرو تویوتا هایلوکس برای بهبود ظاهر خودرو است. تمامی تغییرات ظاهری و بدنه خودرو که با هدف طراحی و بهبود صورت می گیرد، فیس لیفت یا بدنه لیفت نامیده می شود. تغییرات ظاهر خودرو را به شیوه ای جدید تغییر می دهد. البته گاهی اوقات تعمیرات شامل تغییرات مکانیکی مانند تعویض چرخ، تعویض موتور، دیفرانسیل و غیره می شود که قطعات آن در کیت فیس لیفت خودرو تویوتا هایلوکس موجود است.


تویوتا هایلوکس اصلاح شده بیرونی با کیت ماشین

کیت لیفت صورت تویوتا هایلوکس معمولاً نمای بیرونی و داخلی خودرو را تغییر می دهد. به‌روزرسانی‌ها براساس مدل متفاوت است، اما به‌روزرسانی‌های بصری عمدتاً شامل سپرهای بازطراحی شده، چراغ‌های جلو، چراغ‌های خطر و شیشه جلوی بازطراحی شده است.


قیمت فیس لیفت تویوتا هایلوکس در ویندوز

گاهی اوقات از خودروهای تویوتا هایلوکس استفاده می شود، رینگ ها و رینگ های جدید اضافه می شود و رنگ های جدیدی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.تعویض داخلی با کیت فیس لیفت خودرو تویوتا هایلوکس

با کیت فیس لیفت خودرو تویوتا هایلوکس، تغییرات داخل خودرو از تغییرات کوچک تا تغییرات بسیار بزرگ متغیر است. گاهی اوقات فقط چند گزینه اثاثه یا لوازم داخلی یا حتی دریچه ها یا طرح های بلندگو وجود دارد.

تغییرات عمده در کیت فیس لیفت تویوتا هایلوکس ممکن است شامل طراحی مجدد داشبورد و تغییر در طرح پنل اطلاعات باشد. هنگام قرار دادن ابزار در بخش های مختلف داشبورد، می توان نور داخلی و موارد دیگر را اضافه یا بهبود بخشید.استفاده از کیت فیس لیفت تویوتا لندکروزر

کیت فیس لیفت تویوتا لندکروزر اصلاح و بهبود این خودرو است. در بازار ایران به دلیل محدودیت های واردات خودرو، استفاده از کیت بدنه خودرو تویوتا لندکروزر گزینه مناسبی برای ارتقا و ارتقای خودروی شماست. لوازم جانبی خودرو تویوتا لندکروزر خودروی شما را جذاب و جدید می کند و با ظاهری جدید به آن در زمان خرید خودروی جدید صرفه جویی می کند.

تغییر شکل لندکروز در Winrow

دلیل دیگری برای استفاده از کیت فیس لیفت تویوتا لندکروزر وجود دارد. از زمانی که این خودرو برای اولین بار به بازار معرفی شد، ممکن است سازندگان نظر خود را در مورد یک گروه (خانواده) خاص از خودروها تغییر داده باشند.

یعنی با تجهیزات فیس لیفت خودرو تویوتا لندکروزر می توانید تغییراتی را که خودروسازان برای بهبود خودرو لازم می دانند را بیابید. کیت فیس لیفت تویوتا لندکروز تنظیمات اصلی خودرو را حفظ می کند اما با به روز رسانی های جدید عملکرد خودرو را افزایش می دهد.ریموت کنترل تویوتا

خرابی ریموت کنترل تویوتا می تواند برای صاحبان خودرو مشکلاتی ایجاد کند. اگر متوجه شدید که مشکل ریموت تویوتا شما باتری نیست، باید ریموت تویوتا خود را تعمیر کنید. شرکت سازنده ماشین از راه دور تویوتا این ماشین را دقیق و ایمن ساخته است.

با طراحی زیبا، دقیق و ایمن خودروهای تویوتا، ریموت کنترل تویوتا نیز برای اطمینان از ایمنی راننده و سرنشینان طراحی شده است. به همین دلیل تعمیر ریموت کنترل تویوتا کار بسیار حساسی است. باید مکانی مطمئن و حرفه ای را انتخاب کنید که به تویوتا و ریموت کنترل آسیبی وارد نکند.ریموت کنترل ضد سرقت تویوتا

سیستم کنترل از راه دور ضد سرقت تویوتا با یک کد خاص و منحصر به فرد برنامه ریزی شده است. کد کنترل از راه دور تویوتا نقش مهمی در امنیت و جلوگیری از سرقت خودرو شما دارد. یک کنترل از راه دور تویوتا دارای یک تراشه داخلی است و یک کلید فرمان حاوی کد شناسایی کنترل از راه دور تویوتا را برای باز کردن در ارسال می کند.

تویوتا کنترل از راه دور را قبل از حرکت تایید کرد. کل فرآیند در چند ثانیه تکمیل خواهد شد. این نوع ریموت کنترل تویوتا مدل ضد سرقت می باشد.


هزینه ساخت کنترل از راه دور تویوتا

قیمت ریموت کنترل ماشین تویوتا بسته به عوامل زیادی متفاوت است. ریموت کنترل تویوتا عمدتاً به برند و مدل، سال خودرو و نوع سیستم کنترل از راه دور تویوتا بستگی دارد. این بدان معنی است که قیمت ریموت کنترل تویوتا بسته به تنظیمات و پیکربندی می تواند بسیار متفاوت باشد.

متن کامل مقاله را بخوانید: https://www.rokna.net/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-171/887248-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%DB%8C%D8%AF%DA%A9%DB%8C-%D8%AA%D9%88%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%B1%D9%88

+ نوشته شده در شنبه 9 ارديبهشت 1402ساعت 13:49 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 11019

ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]