آنلاین

زبان انگلیسی از کجا شروع می شود؟

معلم خصوصی زبان انگلیسی؛ راهی سریع برای یادگیری زبان آیلتس

به گزارش خبرگزاری مهر، بارها پیش آمده که هر کدام از ما نتوانسته ایم زبان انگلیسی را یاد بگیریم. گاهی اوقات انتخاب یک منحنی یادگیری ما را به بیراهه می برد و گاهی اوقات یک منحنی طولانی یادگیری ما را خسته و از پیشرفت ناامید می کند. یادگیری زبان انگلیسی فرآیند کوتاهی نیست، به خصوص اگر هدف آموزش زبان انگلیسی از ابتدا باشد. این روند آموزشی به ویژه زمانی اهمیت پیدا می کند که موضوع سفر به خارج از کشور وجود داشته باشد و دانش آموز برای شرکت در آزمون آیلتس یا آمادگی برای آزمون تافل در مدت زمان کوتاهی نیاز به تقویت زبان خود داشته باشد.

اما با تمام این شکست ها، می توان در این زمان تصمیم عاقلانه ای گرفت تا با یک راه کوتاه برای یادگیری سریع زبان انگلیسی برای آیلتس و سایر اهداف تحصیلی پایان داد. در واقع استفاده از میانبرها در فرآیند یادگیری ما را در مدت زمان کوتاه تری به مقصد می رساند. کلاس های خصوصی انگلیسی محبوب ترین میانبر برای آموزش و سریع ترین راه برای یادگیری زبان است. اما چگونه می توانید با کمک یک معلم خصوصی از فرآیند یادگیری لذت ببرید و در سریع ترین زمان به مقصد برسید؟

چقدر طول می کشد تا آیلتس بگیرید؟

همه ما چالش ها و سختی های سفر را می دانیم. همه ما می دانیم که در این سفر چه فراز و نشیب هایی را باید پشت سر بگذاریم. همه آنهایی که رفتند داستانهای زیادی از این جاده بالا و پایین دارند. اما در اینجا در مورد امید و کاهش این مشکلات صحبت خواهیم کرد. دغدغه بسیاری از زبان آموزان این است که انگلیسی را به اندازه کافی خوب یاد بگیرند تا مدرک زبان انگلیسی بگیرند.

اکثر زبان آموزان زمان محدودی دارند و نمی توانند با هیچ روشی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنند، به خصوص با هدف گذراندن آیلتس یا تافل. معلم خصوصی زبان یکی از سریع ترین راه ها برای یادگیری زبان است. زیرا معلم خصوصی زبان در کلاس انفرادی با توجه به محدودیت زمانی و هدف زبان آموز، روش تدریس را تنظیم می کند و بر اساس سطح دانش آموز خود آموزش را آغاز می کند. با این سبک یادگیری، دانش آموز فرصت یادگیری و تسلط در بازه زمانی شش ماهه تا یک ساله را خواهد داشت. حتی افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند و تنها مشکلات جزئی در تلفظ و ارتباط دارند می توانند با این روش در عرض یک تا سه ماه به سطح بالایی از توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی برسند.

معرفی کتاب های زبان انگلیسی به ترتیب سطح

مطمئناً شناسایی و دسترسی به منابع یادگیری انگلیسی دشوار است. شناسایی کتاب ها به زبان انگلیسی به ترتیب زمانی وظیفه هر زبان آموزی نیست. با توجه به منابع زیاد برای یادگیری زبان انگلیسی، دانش آموز دچار سردرگمی خواهد شد. یکی از ویژگی های خوب درس خصوصی رفع این سردرگمی است. زیرا یک معلم خصوصی با اطلاعات و روشی که برای تدریس انتخاب کرده منبع غنی یادگیری است. ضمناً به دلیل سالها تدریس در زمینه زبان و تجربه فراوان، به دانش جامعی از کتابها و منابع زبان آموزی دست یافته و کتابهای مناسب مطالعه و تمرین را با توجه به سطح دانش آموزان ارائه می دهد. .

معلم خصوصی زبان انگلیسی سریعترین راه برای مطالعه آیلتس است

زبان انگلیسی از کجا شروع می شود؟

این یک سوال متداول اما مهم است. اکثر مردم پاسخ درستی برای این سوال ندارند. اما ما به شما می گوییم، باید یادگیری زبان انگلیسی را از جایی شروع کنید که بتوانید سریعتر به مقصد خود برسید. هر زبان آموزی سبک یادگیری زبان متفاوتی دارد. با چند کتاب زبان انگلیسی شروع کنید و مهارت های زبانی خود را از جهاتی مانند سلف استادی تقویت کنید. اما آیا این روش ها می تواند دانش آموز را سریعتر به هدفش برساند؟ ما می گوییم معلوم نیست. انتخاب این روش ها به آزمون و خطا و کسب تجربه بستگی دارد. دانش آموز می تواند به تدریج روش صحیح یادگیری را از طریق آزمون و خطا بیاموزد، اما این روش می تواند عواقب زیادی برای او داشته باشد. یکی از این پیامدها از دست دادن زمان طلایی مطالعه است.

اما چرا از تجربیات دیگران برای هدایت ما در مسیر درست و کاهش هزینه ها و پیامدهای انتخاب هایمان استفاده نکنیم؟ این روش یادگیری سریع انگلیسی با افراد باتجربه مانند یک معلم خصوصی راحت تر است.

در تجربه خود، یک معلم زبان خانگی می داند که برای کدام درس ها وقت گذاشته است و با حذف مطالب و منابع مهم، می تواند زمان بیشتری را برای یادگیری بهتر دانش آموزان آزاد کند. در کلاس های خصوصی تمرکز دانش آموزان بیشتر است و چون کلاس گروه بندی نمی شود معلم می تواند توضیحات کامل تری را به دانش آموزان آموزش دهد.

کلاس زبان ویژه برای دانش آموز طراحی شده است و معلم با توجه به سطح آمادگی یادگیری زبان، هدف خود از یادگیری زبان و محدودیت زمانی خود شروع به تدریس می کند. ضمناً در این کلاس نظارت و دقت استاد بر دانش شاگردش بسیار بالاست، او می تواند میزان یادگیری خود را در زمینه های مختلف بسنجد.

هزینه آموزش زبان انگلیسی در منزل

هزینه تدریس خصوصی در منزل نیز یکی از مهم ترین مسائل زبان آموزان برای انتخاب سریع روش یادگیری زبان انگلیسی است. چون فکر می کنند قیمت درس زبان خصوصی بالاتر از هر روش آموزشی دیگری است. اما برای یادگیری یک زبان باید به چندین عامل بسیار مهم به طور همزمان فکر کرد و سپس تصمیم گرفت. زمان در دسترس برای رسیدن به هدف، اتلاف انرژی و زمان و هزینه پرداختی سه عامل بسیار مهم هستند. به عنوان مثال، زبان آموز باید در عرض یک سال شروع به یادگیری زبان کند تا برای آزمون آیلتس آماده شود. انتخابش با توجه به بودجه مورد نظرش شرکت در کلاس های گروهی و استفاده از روش حرارتی برای این کلاس هاست. این دانش آموز با توجه به هدف و سطح پایین زبان خود قطعاً نمی تواند در این بازه زمانی آماده شود. حتی در این راه انرژی و هزینه زیادی را صرف رفت و آمد به کلاس و درس خواندن می کرد.

اما اگر زبان آموز مسیر یادگیری خود را عاقلانه انتخاب کند و از روشی مانند ساعت تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای آمادگی در آزمون استفاده کند، می تواند بدون خستگی و پرداخت هزینه های مشابه برای کلاس گروهی، در زمان دلخواه به نتیجه برسد.

معلم خصوصی زبان انگلیسی؛ روشی سریعتر برای مطالعه آیلتس

با انتخاب سایت های تحصیلی ما، زبان انگلیسی را برای آزمون آیلتس به سرعت بیاموزید

با توجه به دغدغه دانشجویان برای یادگیری سریع زبان انگلیسی، انجمن استادبانک اساتید خصوصی واجد شرایط را به این کنفرانس جذب کرد. شما می توانید با مراجعه به سایت استادبانک خودتان و یا با شماره تلفن 02191005343 به این اساتید حرفه ای دسترسی پیدا کنید. با کمک استادبانک و اساتید خصوصی این مجموعه می توانید به سرعت زبان انگلیسی را برای آیلتس یاد بگیرید. برای شروع یادگیری و ثبت درخواست و قیمت سالیانه کوچینگ معطل نکنید.

+ نوشته شده در يکشنبه 14 خرداد 1402ساعت 12:29 توسط محتوانگار آنلاین | | تعداد بازدید : 115272

ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]